Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

studia zaoczne

~/ niezalogowany
14 lipca 2015r. o 22:02
Witam! może ktoś się orientuje czy w Bolesławcu są jeszcze jakieś studia zaoczne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 10:27
W budynku gimnazjum nr 3 na słowackiego jest coś tam ale tylko zarządzanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 13:44
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 15:58
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Betka niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 12:35
Szukam obecnie jakiegoś dobrego kierunku studiów zaocznych podyplomowych po administracji.Nie jestem w stanie znależć po tym pracy tak wiec chciałabym się dokształcić. Na co polecicie się wybrać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 13:41
~Betka napisał(a): Szukam obecnie jakiegoś dobrego kierunku studiów zaocznych podyplomowych po administracji.Nie jestem w stanie znależć po tym pracy tak wiec chciałabym się dokształcić. Na co polecicie się wybrać?


Na pewno nie na kolejne studia, które bez doświadczenia zawodowego będą niewiele warte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14146
#daria333 nieaktywny
27 stycznia 2016r. o 15:06
Ja jakiś czas temu ukończyłam podyplomówkę finanse oraz rachunkowość. Mam ukończone studia germanistyczne ale również miałam problemy ze znalezieniem pracy bo w szkołach jest niewiele etatów. Obecnie pracuję w biurze rachunkowym. Dojeżdżałam do Wrocławia do Wyższej Szkoły Bankowej. Zjazdy odbywały się co dwa tygodnie. Jeśli masz dużo samozaparcia to możesz wyciągnąć z tych studiów sporo dobrych informacji. Jest to uczelnia prywatna ale ma dobre opinie wśród uczelni. Na stronie jest ich oferta studiów podyplomowych:
http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-ii-stopnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14581
#Filantrop nieaktywny
27 stycznia 2016r. o 15:45
daria333 napisał(a): Ja jakiś czas temu ukończyłam podyplomówkę finanse oraz rachunkowość. Mam ukończone studia germanistyczne ale również miałam problemy ze znalezieniem pracy bo w szkołach jest niewiele etatów. Obecnie pracuję w biurze rachunkowym. Dojeżdżałam do Wrocławia do Wyższej Szkoły Bankowej. Zjazdy odbywały się co dwa tygodnie. Jeśli masz dużo samozaparcia to możesz wyciągnąć z tych studiów sporo dobrych informacji. Jest to uczelnia prywatna ale ma dobre opinie wśród uczelni. Na stronie jest ich oferta studiów podyplomowych:
http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-ii-stopnia

To teraz , dla jasności , napisz jeszcze ile kosztowały twoje studia ( 5-6 lat) i ile zarabiasz w tym biurze rachunkowym jako niedoświadczony pracownik.
Do założycielki tematu:
Przestań szukać kolejnych studiów. Życie cię niczego nie nauczyło? Teraz pracodawcy poszukują wykwalifikowanych pracowników z konkretnymi umiejętnościami a nie ludzi którzy potrafią się uczyć . Będziesz się tak uczyć do 40-stki na garnuszku rodziców ? Niestety karierę zawodową trzeba teraz zaczynać wcześnie i piąć się po drabince coraz wyżej . Swoim dyplomem w takiej wiosce jak Bolesławiec nikomu nie zaimponujesz , natomiast pracą , zaangażowaniem i wytrwałością ........ hmmm , na pewno ktoś taki się znajdzie kto to doceni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza