Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Restauracja McDonalds w Bolesławcu!
REKLAMA Pizzeria do przejęcia
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Proszę O Kontakt Pana Ze śluzowej Który Pkmogl Mi Wyjechać Z Parkingu Potrzebny Mi świadek
od Parkingsluzowa dla Świadek
Proszę O Kontakt Pana Który Pomógł Mi Wyjechać Z Parkingu Przy śluzowej Przed świętem Zmarłych. Potrzebny Mi świadek Ze Zdarzenie
od Trudny wyjazd dla Świadek
Pytanie Kierowane Do Kobiet. Po Co Dodajecie Ogłoszenia że Szukacie Mężczyzn Na Stale I Poddajecie Trefne Adresy Które Nic Nie Mówią
od J dla Kobiet
Pozdrowionka Kotku Psotku :)
od Pablo dla KM
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
10 czerwca 2017r. godz. 15:44, odsłon: 16913, Bolec.Info

Trwa Zjazd Absolwentów I LO

Uroczysta Gala z okazji 70-lecia I LO w Bolesławcu ze znakomitą częścią artystyczną.
Występ podczas gali z okazji 70-lecia I LO
Występ podczas gali z okazji 70-lecia I LO (fot. Bernard Łętowski)

O godzinie 11.00 rozpoczęła się uroczysta gala z okazji 70-lecia w I LO w Bolesławcu i V Zjazdu Absolwentów. 

Przed galą spytaliśmy czworo absolwentów o ich wpsomniania ze szkoły oraz powody przyjazdu na 70-lecie. Oto co mówili:

Jej początek to znakomity spektakl muzyczny przygotowany przez uczniów pod okiem pani Irminy Nowak. Scena i aula zamieniły się w dworzec GŁÓWNY, na którym młodzi absolwenci czekali na pociąg do Bolesławca wraz z absolwentką sprzed lat jadącą na zjazd. Przeplatana piosenkami historia pokazująca emocje związane ze szkołą tuż po jej zakończeniu i dziesięciolecia później wzruszała, bawiła i potem, w części oficjalnej, była wielokrotnie komplementowana. Jedną z piosenek zaśpiewała Aleksandra Sozańska-Kut, która grała również na pianinie. Uczniowie szkoły śpiewali, akompaniowali a nawet tańczyli. We wspomnieniach ze studniówki poloneza wiódł nawet dyrektor Cezary Czernatowicz. Spektakl zakończyła owacja na stojąco okraszona łzami wzruszenia absolwentów i młodych artystów. 

Początek występu:

Fragment występu:Potem rozpoczęła się część oficjalna wraz z podziękowaniami, wspomnieniem historii szkoły w wykonaniu wicedyrektorki, Katarzyny Żak oraz składanim wyrazów wdzięczności i szacunku dla absolwentów, byłych dyrektorów i nauczycieli.

Bolec.Info - zdjęcie

Portal Bolec.Info prowadził transmisję na żywo z część oficjalnej wydarzenia na Facebooku. Ten materiał możecie obejrzeć TUTAJ.

Wszyscy przybyli na uroczystości otrzymali wspaniałą publikację okolicznościową wydaną przez Grzegorza Matoryna zawierającą teksty wielu osób a powstałą przy współpracy z Muzeum Ceramiki w Bolesławcu.

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie
Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Zobacz znacznie więcej zdjęć z gali na portalu Bobrzanie.pl.
 

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Trwa Zjazd Absolwentów I LO

2884
ela 22 czerwca 2017r. o 14:03
Wasza szkoła ma chyba stronę internetową. Tam zazwyczaj są takie ogłoszenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Kleome 9 września 2019r. o 22:28
A ja nie mam dobrych wspomnień z tej szkoły. Nic mi nie dała. Szkoła zbiera najzdolniejszych uczniów, którzy i tak uczą się sami i jedzie na ich ciężkiej pracy, nie dając wiele w zamian. Taka jest moja uczciwa opinia poparta doświadczeniem. Bez mydlenia oczu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rozmaryn 10 września 2019r. o 7:16
Taki będzie świat wokół ciebie, jakim go sam stworzysz. Szkoła ci nic nie dała? A co ty dałeś tej szkole? Popatrz na uczniów, którzy brali udział w występach artystycznych. Oni tę szkołę będą dobrze wspominać, są aktywni, zauważalni w mieście. Nikt ich za rączkę nie prowadzi tylko otwiera możliwości a oni z nich korzystają. A ty co? Bo pani nie poprowadziła cię za rączkę? I słusznie, to nie przedszkole. Jeśli szkoła nie przygotuje uczniów do samodzielności to będą mieć pod górkę na studiach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA Praca w GXO