Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

jesteś gruba? zmień to !!

~pop niezalogowany
11 maja 2016r. o 17:45
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xmenn niezalogowany
11 maja 2016r. o 17:46
~ napisał(a): To powiedz twojej żeby zmieniła swój zadek bo widocznie takiego ni ma:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 18:30
CNC napisał(a):


Jesteś pacanem ?? zmień to :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
11 maja 2016r. o 18:49
CNC?
czy to wojna? hłe


Dopisane 11.05.2016r. o godz. 18:49:

E napisał(a):
DP napisał(a): piękne jest to co w człowieku, gdy chce się To poznać
nie to co na zewnątrz :)

Też to powtarzam od lat, a teraz idę spać, żeby mi się sadełko zawiązało :D


E a chłopaki jednak wolą piękne tyłki, niż piękne umysły.
Tylko jeśli ''zrom'' oczami to się nie ''najom''. :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
11 maja 2016r. o 18:53
~ napisał(a):
CNC napisał(a):


Jesteś pacanem ?? zmień to :)

A ty zmień gacie z xxxxl na M to pogadamy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 20:30
CNC napisał(a): A ty zmień gacie z xxxxl na M to pogadamy :D


paCaNie ,na podstawie której literki z mojego postu wyciągnąłeś "błyskotliwy" wniosek, że noszę gatki rozmiaru xxxxl? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 20:51
E napisał(a):
CNC napisał(a): nie słyszałem jeszcze aby ktoś przytył bo nie jadł

Za to na pewno słyszałeś o efektach ubocznych sterydów, albo wpływie na organizm niedoczynności tarczycy? :)
o wlasnie ten kto zaczal ten temat powinien sie mocno zastanowic czy powinien go zaczac ,ja osobiscie jestem po hormonach i dlugo tez bralam zastrzyki na sterydach i na efekt nie trzeba bylo dlugo czkac przytylam po LEKACH a nie ze ZARLAM i najpierw sie gosciu upewnij czy komus nie zrobisz przykrosci swoim glupim wypowiedziom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
11 maja 2016r. o 21:05
CNC napisał(a):
nigdy nie chciałem byc tam pracownikiem :D było to spotkanie z kierownikiem na temat maszyn :D swoją drogą , śmierdziało tam jak cholera :) więc twoja półka to na pewno nie. Bo Ty leżysz na półce przecena z powodu krótkiej daty ważności a ja na półce niedostępnej dla ciebie.....za mało zarabiasz :)

Cieszy mnie to, że "obrabiający" maszyny pracownicy dobrze zarabiają, życzę Ci kolejnych awansów :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.