Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

jesteś gruba? zmień to !!

6979
E
11 maja 2016r. o 21:39
DP napisał(a): E a chłopaki jednak wolą piękne tyłki, niż piękne umysły.

Fizyczność u pań i finanse u panów, mogą być tylko"kwiatkami do butonierki"

CNC napisał(a): widzę ze poruszenie grubych kobiet,

Jestem przeciwna "szufladkowaniu" w każdym temacie, a moje BMI, to...moja słodka tajemnica :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
11 maja 2016r. o 21:50
E napisał(a):
DP napisał(a): E a chłopaki jednak wolą piękne tyłki, niż piękne umysły.

Fizyczność u pań i finanse u panów, mogą być tylko"kwiatkami do butonierki"




trafna uwaga
ale kwiatek bez wody szybko ''zdechnie'' :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
11 maja 2016r. o 21:55
W drugą stronę też długo nie podziała, bo będzie ktoś młodszy, piękniejszy, bogatszy, sławniejszy i wymiana na "lepszy model" może trwać w...

[img=1462996455_jznwxx4.jpg]


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
11 maja 2016r. o 22:03
na dwoje babka wróżyła
ha
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
11 maja 2016r. o 22:16
Dlatego najlepsza jest "izolacja", im mniej problemów tym lepiej w dzisiejszym świecie :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
11 maja 2016r. o 22:21
E napisał(a):
DP napisał(a): E a chłopaki jednak wolą piękne tyłki, niż piękne umysły.

Fizyczność u pań i finanse u panów, mogą być tylko"kwiatkami do butonierki"

CNC napisał(a): widzę ze poruszenie grubych kobiet,

Jestem przeciwna "szufladkowaniu" w każdym temacie, a moje BMI, to...moja słodka tajemnica :)


mówcie co chcecie ale jeśli moje łózko w sypialni ma wymiary 1600x2200 to nie wyobrażam sobie kobiety która będzie zajmować 70% tej przestrzeni :D z powodu jej tuszy :D :D chcesz sie do niej przytulić a tam opona :D :D boże ale to ochydne !! !! tak samo jak kobieta ma braki w uzębieniu lub jedna wielka próchnica :) tego nie zakryje żaden makijaż :)
status kobiety mnie nie interesuje ale jej tyłek zawsze :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14217
#Matyjak nieaktywny
14 maja 2016r. o 19:04
~mamaania napisał(a): To samo można powiedzieć o panach.zarośnięte to,brzuchy od piwska, kciuk pilota i wiecznie niezadowolony.I dla kogo mamy się starać?szkoda że wy nie możecie rodzić dzieci.Powinniście kobiety nosić na rękach że jeszcze z wami jesteśmy.


Zabolało, nie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
14 maja 2016r. o 20:05
Pannazdzieckiem napisał(a): Przyłączysz się do życzeń Pokrzywko ? :)


Nie : ). W promienie nie wierzę : ). A każdemu facetowi życzę pięknej i zgrabnej blondynki : ). Gdybym była facetem tego bym właśnie chciała : ).


[img=1463248520_hhyq2en.jpg]
[img=1463248549_5jrlmdp.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza