Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryżowy król szos
~Asia niezalogowany
20 maja 2016r. o 8:20
Każdy pisze, że jak go spotka to pożałuje, że się urodził, ale jak na razie gówn..rz jeździ sobie i się z nas wszystkich śmieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kik niezalogowany
20 maja 2016r. o 8:49
Wasza ( nasza ) hardość wzmaga tylko jego gniew. Dla chorych ludzi są szpitale. Tu potrzebne jest politowanie i pomoc choremu człowiekowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Snoopy niezalogowany
20 maja 2016r. o 8:52
Jak będę jechał z dziećmi a cwel spróbuje spowodować minimalne zagrożenie to ja sam załatwię to tak że będzie się bał nawet w telewizji spojrzeć na samochód. Dosyć juz ...i na drogach

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomeek niezalogowany
20 maja 2016r. o 8:52
Pokazac morde zakupczy ńca

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pecik niezalogowany
20 maja 2016r. o 9:04
Nie cwaniakujcie bo w necie kazdy bohater a w zyciu jak jedzie ryzy ... to kaazdy po hamulcach daje i spieprza z drogi

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2016r. o 9:08
~ napisał(a): Chyba czegoś nie rozumiem skoro było tyle wykroczeń drogowych to limit punktów powinien mu się skończyć i do zabrania prawa jazdy sąd nie jest potrzebny.


Policjanci nie dają mu punktów i mandatów, tylko kierują sprawę do sądu. Dlatego nie nazbierał punktów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2016r. o 9:28
~Gość z dwoma nogami napisał(a): Mam nadzieję, że wkrótce umrze na tej drodze, w końcu zrobiłby coś dobrego. Kaleka jeden.
Oby tylko komuś nie zrobił krzywdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S niezalogowany
20 maja 2016r. o 10:15
A nie mówiłem? Pisałem, że zbierze kasę na protezę i dalej będzie potencjalnym mordercą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza