Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Yoda niezalogowany
18 września 2021r. o 12:18
Horus napisał(a): aby pokazać że nie wszystko złoto co się świeci - (''złote a skromne'' :D ) kolejny przykład ''świętości '' polskiego Kościoła który ddaleki jest od samooczyszczenia...

''Ciemna strona o. Macieja Zięby. Nie tylko chronił gwałciciela, ale też krzywdził podwładnych
Obraz pokazany w tych trzech źródłach jest bardzo podobny i wstrząsający. Z jednej strony mamy historię Pawła M., charyzmatycznego zakonnika, który stworzył sektę i podporządkował sobie bardzo młodych ludzi - studentki, które chciały odnaleźć Boga. Bił je, torturował, gwałcił, znęcał się psychicznie i fizycznie, zostawiając trwałe rany na całe życie.

Z drugiej mamy historię ojca Zięby, prowincjała dominikanów, który rozciągnął parasol ochronny nad swoim pupilem. Gdy jego ofiary zwracały się o pomoc do Zięby, zachowywał się strasznie arogancko - odsyłał, nie chciał słuchać, straszył prawnikami.''
coś ten Gdańsk nie ma farta do tych swoich ''ojczulków''

Jankowski -pedolil...
Zięba-jak wyżej...

ciekawe że dawna gdańska ''S'' była tak blisko z tymi klechami...

ale to żadna nowość że zło ciągnie do złego...;D


I ty dobry być może jesteś. Dobrego nie widzisz złego szukasz. Prosta prawda jest. Ślepy nie widzi jej. Zło prawdę zakładać chce bardzo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yoda niezalogowany
18 września 2021r. o 12:21
Nie zakładać a zakłamać być miało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yoda niezalogowany
18 września 2021r. o 16:59
Widać,że nawet wtajemniczeni autorzy książek mało wiedzą o życiu seksualnym Karola W, miał on dwójkę dzieci, pierwsze w czasie wojny,zmarło krótko po porodzie, wskutek czego załamany Karol poszedł do seminarium, aby zgłębić tajemnice życia ,drugie dziecko miał jak był na parafii, owoc wypraw kajakowych ,dał mu imię Adam, który zmarł krótko po tym jak Wojtyła został papieżem. W sumie Wojtyła miał kilka seksualnych partnerek życiowych, i to chociaż dobrze ,że nie partnerów, i nie deprawował dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
18 września 2021r. o 17:28
I dobrze, znaczy że był normalnym człowiekiem.
Celibat to kret..yński pomysł KK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 września 2021r. o 17:42
Oho........zero reakcji,chyba Wielebny Tytoń skończył dyżur.
Co oni w tej parafii tylko jedngo mają do "dawania odporu" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tyto niezalogowany
18 września 2021r. o 22:37
~~falko napisał(a): tytoniu...teraz nie mam czasu na rozpisywanie się ale coś ci mogę naprędce zaproponować ...

kiedyś odnalazłem w sieci książkę "Sodoma" Frederica Martela...
pobierz sobie ,rozpakuj i czytaj...
jak przebrniesz tą lekturę to szacun...;D

~~falko napisał(a): tytoniu...teraz nie mam czasu na rozpisywanie się ale coś ci mogę naprędce zaproponować ...

kiedyś odnalazłem w sieci książkę "Sodoma" Frederica Martela...
pobierz sobie ,rozpakuj i czytaj...
jak przebrniesz tą lekturę to szacun...;D

~~falko napisał(a): tytoniu...teraz nie mam czasu na rozpisywanie się ale coś ci mogę naprędce zaproponować ...

kiedyś odnalazłem w sieci książkę "Sodoma" Frederica Martela...
pobierz sobie ,rozpakuj i czytaj...
jak przebrniesz tą lekturę to szacun...;D

Byłem młody i głupi, to czytałem byle co.
Dziś staranniej dobieram sobie lektury.
Szkoda życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tyto niezalogowany
18 września 2021r. o 22:39
ramaj napisał(a): Oho........zero reakcji,chyba Wielebny Tytoń skończył dyżur.
Co oni w tej parafii tylko jedngo mają do "dawania odporu" ?

Tego to się nawet komentować nie chce. Dno dna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tyto niezalogowany
18 września 2021r. o 22:50
~~falko napisał(a): twoje rozpisywanie się nad stanem inteligencji czy też sumienia a nawet ''wiary'' nie naprawi w tobie tego co szwankuje....
a szwankuje...;D
stanowczo za dużo czasu poświęcasz na ocenę innych zamiast większą uwagę właśnie sobie poświęcić...

no chyba że ta ciągła pisanina o tym jacy to wszyscy wkół źli, jacy to wszyscy wokół ''bezbożniki'' to twoja forma ascezy...
kto wie?
może nawet nosisz cilice....hahaha

Niekturzy muszą nazwać wszystkich wokół durniami, by sami mogli się poczuć mądrzy.
Inni czynią z siebie świętych klasyfikując wszystkich innych jako grzeszników.
Nie należę ani do jednych ani drugich.
To jacy jesteśmy, zależy tylko od nas a nie od tego jak nazwiemy innych ludzi.
A czy coś we mnie szwankuje? Z całą pewnością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.