Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ortodonta

~XYZ niezalogowany
26 stycznia 2009r. o 11:55
Witam! poszukuje w Bolesławcu dobrego ortodonty . Czy możecie kogoś polecić ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~== niezalogowany
26 stycznia 2009r. o 16:44
monika osko ma gabinet na os kwiatowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
26 stycznia 2009r. o 18:49
Monika Osko na pewno nie jest ortodonta, gdyz nie posiada specjalizacji w tym kierunku. Specjalista ortodonta jest dr Maczka na Kopernika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2009r. o 19:14
A czy ktos orientuję się ile kosztuje aparat na zęby dla dorosłej osoby???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2009r. o 19:32
To zależy jaki. Idź do ortodonty i się dowiedz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2009r. o 19:36
Chodzi mi o taki stały aparat,słyszałam,że są bardzo drogie? A gzie jest ulica Kopernika? Nie jestem z Bolesławca i się nie orientuję. A może ktoś ma numer telefonu do tego ortodonty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mąka xD niezalogowany
26 stycznia 2009r. o 23:11
Pani Elżbieta Nowak;D Przyjmuje W tym samym budynku w którym jest shimano tylko trzeba tam wchodzić od tyłu i to jest na czwartym piętrze;P Bardzo miła pani. Gorąco polecam;) Sama do niej chodzę;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
26 stycznia 2009r. o 23:16
~ napisał(a): Chodzi mi o taki stały aparat,słyszałam,że są bardzo drogie? A gzie jest ulica Kopernika? Nie jestem z Bolesławca i się nie orientuję. A może ktoś ma numer telefonu do tego ortodonty?


kopernika to jak masz ulicę między stadionem a parkiem, to idź tą drogą caaaaały czas do góry, w pewnym momencie, na rogu po lewej stronie jest domek taki jakby beżowy i tam jest też gabinet dr mączki :)
ja u niej miałam aparat zakładany... i mój brat teraz. ale mi i tak się wada częściowo cofnęła. na aparat to trzeba mieć już ósemki wyrośnięte :D zakładanie aparatów dzieciiom mija się z celem :)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza