Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ortodonta

~Alka niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 23:24
wow, cieszę się, że temat się tak rozwinął. dziękuję za dobre rady. jeszcze się nie zdecydowałam. śledzę forum, śledzę.

pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tylko NIE MĄCZKA! niezalogowany
24 lipca 2014r. o 15:20
tylko nie Mączka!!to niekompetentna osoba, wyciąga kasę a nic dokładnie nie potrafi zrobić, pousuwala mi zdrowe zeby gdzie obk mialam leczone tylko dlatego ze leczenie trwaloby dluzej, wiec łatwiej i szybciej usunąć zdrowe a teraz czekaja mnie mostki lub implanty!pozatym nie jest delikatna, nie dba o to zeby pacjent odczuwal jak najmniej bolu!jest nieprzyjemna w stosunku do pacjentów, widac ze robi to tylko dla kasy i nie obchodzi ja jak sie czuja pacjenci i ich dobro, robi tak zeby jej bylo wygodnie...ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!polecam Ośko-osiedle kwiatowe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja1989 niezalogowany
24 lipca 2014r. o 15:39
Pani Aneta Cieśla. Jest świetna. Zakładała mi aparat ortodontyczny. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam się właśnie do Niej. Każda moja wizyta w Jej gabinecie przebiega w miłej atmosferze. Szczerze polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie polecam niezalogowany
7 lutego 2015r. o 12:11
Nie wiem jakie są efekty leczenia u pani doktor Kowalskiej-Lew , ale koszty są niesamowicie zawyżone.. Nie rozumiem, skoro jest napisane , że za jeden łuk zwykłego metalowego aparatu pacjent powinien płacić 1500 zł to jakim cudem ja się pytam w kosztorysie, który pani doktor mi przedstawiła za jeden łuk ZWYKŁEGO METALOWEGO PROSTEGO APARATU miałam zapłacić aż 2100 zł ?:O wychodziło na to , że sam drucik 1500 co jest absurdem i dodatkowo za pierścienie ileś tam złotych, za zamki kolejne ileś tam złotych itd.Za te pieniądze mogłam mieć aparat Damon czy dołożyć i mieć estetyczny.Oczywiście szybko się zorientowałam co jest grane i zmieniłam lekarza u którego koszty są takie jak powinny być, 1500 to 1500 a nie. Z tej pani doktor do której teraz chodzę jestem w 100% zadowolona. Profesjonalna, gabinet porządny , a nie jak za komuny gdzie wszystko na kupie... Tak więc polecam dobrze się zapoznać z realnymi kosztami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~okokoko niezalogowany
7 lutego 2015r. o 12:14
~wiola napisał(a): orientujecie się czy jakis orto w b-cu zaklada aparat Damona?

Pani Julita Ćwiklińska zakłada , koszt chbya 2000 zł i wizyta co 2 miesiące jakoś tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
26 lutego 2015r. o 18:58
Hej,jako była pacjentka dr Lew muszę powiedzieć,ze ktoś chyba nie zrozumiał kosztorysu pani doktor.Sama leczenie już skończyłam i jestem bardzo zadowolona natomiast teraz czas na syna i za aparat metalowy mam zapłacić 1500zł natomiast syn ma mieć jeszcze inne rzeczy tj.płytke rozklinowująca za 400zł,przerzut za300zł i wydaje się mi to normalne bo samym aparatem chyba nie wszystko da się zrobić.I nie każdy ma pewnie tak samo krzywe zęby .
Byłam kiedyś jeszcze ze sobą u innej ortodontki i nie podała mi żadnego kosztorysu i planu bo "miało wychodzić" w trakcie ale ja nie lubie być zaskakiwana nowymi kosztami co wizyta.
Aga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorota niezalogowany
26 lutego 2015r. o 20:57
Zapewniam,że sam aparat założony przez dobrego ortodontę wystarczy. Moja córka miała straszny zgryz. Mączka chciała wyrwać 5 stałych zębów,druga mądra z Lubania 7!!! Trafiłam do Wrocławia
do pani doktor Magdaleny Zalwert Zając- Ortodent na Krzykach.Wyrwała dwie trójki i dziś zgryz IDEALNY!!!
Wszelkie reklamacje za darmo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2015r. o 21:40
a moje dziecko ma tylko jedynke krzywa nachodzi na dwojke do kogo sie zgłosic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima