Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ortodonta

11060
sloneczko010981
26 lutego 2015r. o 21:51
Nie zawsze trzeba wyrywać zęby. Ja nie miałam wyrywanych, tylko rozszerzaną szczękę, bo wyrywanie byłoby katastrofalne dla mojego łuku zębowego.


Dopisane 26.02.2015r. o godz. 21:51:

Tak więc sam aparat nie zawsze wystarczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
10 marca 2015r. o 14:38
~nie polecam napisał(a): O wychodziło na to , że sam drucik 1500 co jest absurdem i dodatkowo za pierścienie ileś tam złotych, za zamki kolejne ileś tam złotych itd.

No najlepiej kupić drucik w Castoramie, wyjdzie jeszcze taniej ;) Sam jestem w trakcie leczenia i miałem dylemat gdzie się leczyć, ale na litość boską nigdy bym nie wybierał tylko na podstawie ceny... To nie przetarg, że ma być najtaniej a jakoś(ć). jakoś to będzie. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy, wtedy nie omieszkam napisać u kogo, za ile i z jakim efektem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyna niezalogowany
10 marca 2015r. o 17:22
Miałam zakładany aparat u dr Mączki - katastrofa! Po zdjęciu zęby przez pewien czasy były proste, potem wróciły do poprzedniego stanu. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2015r. o 19:43
~Justyna napisał(a): Miałam zakładany aparat u dr Mączki - katastrofa! Po zdjęciu zęby przez pewien czasy były proste, potem wróciły do poprzedniego stanu. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam.

Zgadzam się z tą opinią
Przeżyłam koszmar i bardzo dużo kasy stracone!!
Jeśli aparat to tylko wrocław
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5799
CZARNULA83
10 marca 2015r. o 20:21
A klinika Dr Chodyry ? Ktoś już był ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13372
#zakochana nieaktywny
10 marca 2015r. o 22:13
http://www.ortodoncja-boleslawiec.pl polecam doktor ćwikińska. Nosilam aparat dwa lata. Jestem prawie rok po zdjęciu i ząbki mam takie jak być powinny. Dr Jowit jest stosunkowo mloda osoba w porównaniu do dr mączki ale jej umiejętności sa na wysokim poziomie. Polecam :-) aparat kosztowal 1500 zl jeden,wizyty 100 zl i za zdjęcie aparatu i zalozenie stabilizatorów 600 zl . Kolejne wizyty bezplatne :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mączka NIE!!! niezalogowany
10 marca 2015r. o 22:14
Polecam Ortodent na Krzykach we Wrocławiu doktor Magdalena Zalwert-Zając,chodziłam z córką do mączki, a moja córka -wtedy 12-letnia,mówiła "mamuś,ona jest sadystką".Wiem,że w niektórych przypadkach,nie można wyrywać zębów. U mojej córki było to konieczne, wybrałam dwie oczne trójki, zamiast pięciu innych zdrowych zębów.Zgryz po trzech latach od zdjęcia aparatu IDEALNY!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 12:23
Korzystał ktoś z usług ortodontycznych w klinice Chodyry? Proszę o opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza