Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy gwiazdy muzyczne Święta Ceramiki
~Bladolawendowa Jodła niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 12:59
Porażka. Nawet w roku wyborczym się nie postarali jakieś gwiazdy zaprosić. Widocznie disco polo dużo wyniosło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Rudbekia niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 13:16
w Nowogrodźcu lepsze gwiazdy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Czubatka niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 13:43
Niezłe g....o
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Perłowy Chaber niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 13:51
dla mnie w niedziele najlepsze gwiazdy!super OZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 14:05
Dla mnie Oddział i Lombard bomba! Młodzieńcze lata...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
29 czerwca 2018r. o 14:07
Dawno tak dobrego składu nie było. Rudi Schubert jest świetny, lombard, oddział zamkniety i poparzeni kawą trzy, fajnie. Wszyscy obecnie wypowiadający się poprostu w dupie byli i gówno widzieli, dla nich edukacja zaczęła sie i skończyła się na disco polo. Większość was nie było na świecie jak ja doskonale bawiłem się na lombardzie, oddziale czy rudim schubercie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Kosaciec niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 14:14
lestat napisał(a): Dawno tak dobrego składu nie było. Rudi Schubert jest świetny, lombard, oddział zamkniety i poparzeni kawą trzy, fajnie. Wszyscy obecnie wypowiadający się poprostu w dupie byli i gówno widzieli, dla nich edukacja zaczęła sie i skończyła się na disco polo. Większość was nie było na świecie jak ja doskonale bawiłem się na lombardzie, oddziale czy rudim schubercie.


Absolutnie popieram:) A swoja droga zastanawiam sie, kogóz takiego trzeba by zaprosić zeby zaspokoić gimbaze?:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnogranatowy Hiacynt niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 14:29
Żenada....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.