Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy gwiazdy muzyczne Święta Ceramiki
~Stalowy Dziurawiec niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 21:14
Ave! Już miałem planować wyjazd z miasta, a widzę, że w piątek i niedziele będą fajnie grać :D Mam nadzieję, że ten artykuł to nie żart ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudoczerwona Jeżówka niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 23:44
Wszyscy kojarzą Lombard z Małgorzatą Ostrowską która od kilku lat prowadzi karierę solową więc nie do końca będzie to taki powrót do naszych czasów. Ale pewnie warto posłuchać co prezentuję dziś zespół
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Stokrotka niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 7:11
lestat napisał(a): Dawno tak dobrego składu nie było. Rudi Schubert jest świetny, lombard, oddział zamkniety i poparzeni kawą trzy, fajnie. Wszyscy obecnie wypowiadający się poprostu w dupie byli i gówno widzieli, dla nich edukacja zaczęła sie i skończyła się na disco polo. Większość was nie było na świecie jak ja doskonale bawiłem się na lombardzie, oddziale czy rudim schubercie.
Dobrze prawisz człowieku.Dla większości discopolowców z Łocic,Łotoku itp OZ czy LOMBARD to ... właśnie co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Ubiorek niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 7:20
To jest to ,wreszcie usłyszę swoją ulubioną ,,Córkę Rybaka". ,, Monika" . To chyba wszystkie kity tego pieśniarza . Brawo Prezydent .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Oczar niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 11:15
gwiazdy jak gwiazdy przyjadą zrobią swoje i odjadą , ludzi tłum pod sceną i tak co roku. wszyscy sie bawią, ale najpierw trzeba pierdzielić że nie disco polo, jak jest disco polo to tez źle, jest gwiazda z zagranicy to ludzie stoja pod scena i nie wiedza co spiewa tez narzekaja!!! czy ludziom nikt nie dogodzi czy wypowiadaja sie tetrycy siedzący przed telewizorem ??? Dobrze że wogóle jest organizowane!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Oczar niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 11:15
gwiazdy jak gwiazdy przyjadą zrobią swoje i odjadą , ludzi tłum pod sceną i tak co roku. wszyscy sie bawią, ale najpierw trzeba pierdzielić że nie disco polo, jak jest disco polo to tez źle, jest gwiazda z zagranicy to ludzie stoja pod scena i nie wiedza co spiewa tez narzekaja!!! czy ludziom nikt nie dogodzi czy wypowiadaja sie tetrycy siedzący przed telewizorem ??? Dobrze że wogóle jest organizowane!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Kuflik niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 17:23
~Alabastrowy Buk napisał(a): Toż to wykopaliska muzyczne a nie gwiazdy. Widać, że repertuar dopasowany do tych co decydują o tym których wykonawców zaprosić. Od razu widać że nie maja pojęcia czego się teraz słucha...


No to powiedz niewiedzącym,czego się teraz słucha?,boja też nie wiem.....!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Kuflik niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 17:38
~~Kasztankowy Kuflik napisał(a):
~Alabastrowy Buk napisał(a): Toż to wykopaliska muzyczne a nie gwiazdy. Widać, że repertuar dopasowany do tych co decydują o tym których wykonawców zaprosić. Od razu widać że nie maja pojęcia czego się teraz słucha...


No to powiedz niewiedzącym,czego się teraz słucha?,boja też nie wiem.....!.


Przecież to nie jest-światowa lista przebojów-tylko nasze piękne BŚC..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.