Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koń Górnickiego w koszulce KONSTYTUCJA
~~Marengo Nagietek niezalogowany
7 września 2018r. o 17:00
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Trzmielina niezalogowany
7 września 2018r. o 17:41
skorn napisał(a): Swego czasu gdy Bernard napisał komentarz dotyczący publikowania listy pedofilów, określając to jako zły pomysł, to nasz forumowy zawodowy kret*n stwierdził, że się z nim zgadza.

https://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=3&act=showtopic&topic=111275&strona=6

Obrońca patologii ma czelność rozliczać innych. ; )


te ...magister
pokaż gdzie to broni on pedofilów?
pokaż swój jeden wpis gdzie ty otwarcie krytykujesz pedofilię w KK?
no i napisz na koniec jak to jest że księżulo skazany trzy lata temu za pedofilię nadal pracował w parafii a nawet nie był ujęty w wykazie pedofilów

ps. hahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Kocanki niezalogowany
7 września 2018r. o 18:38
pirdzioszek judasz pojepany judzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Kocanki niezalogowany
7 września 2018r. o 18:40
~~Ognistoczerwona Pragnia napisał(a):
~~Herbaciany Jarząb napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Zastanawiam się się czasami , co ja wyniosłem z domu ... rodzinnego , na pewno nie złoto , srebra i zastawę stołową z chińskiej porcelany , kryształy z Julii w Szklarskiej Porębie , ani też miecz Samuraja z siedemnastego wieku, jak czyni typowy alkoholik. Wyniosłem pragnienie Miłości i powrotu do Źródła , ... Miłości. Smuci mnie fakt , że " szemrani przyjaciele " utracili duchowy kontakt ze Stwórcą , koncentrując się na Tu i Teraz , a co gorsza wQurwiając otoczenie , nieustanie gadając o pedofilii. Nie bronię bandytów w koloratkach ... tych szczególnie , ale bronię wypośrodkowania , nie każdy ksiądz jest pedofilem , nie każdy polityk jest prawdomówny , nie każda Papuga jest mądra ... jak sama nazwa wskazuje , Papuga to taki biologiczny robot , że jak się da tego co lubi , to będzie wrzeszczeć " kajzer kaput " :D . Warto pooglądać Dezerterów :D

Prawda Kameleonie ... wcześniej Papugo , jest jak dupa , każdy ma swoją ... i jeszcze raz przypominam , istnieje uniwersalna PRAWDA Wszechświata . Ale gdzież Tobie zmierzać do prawdy , skoro wszystkich masz za głąbów , k. miotów ... szlachcicu przy betoniarze , i i.diotów ? I do tego pederastów , zoofili i jeszcze pedofili .

Dobrej nocy fałszywy przyjacielu :) Mam nadzieję , że już NIKOGO nie nabierzesz :) Ale pamiętaj , prawo Karmy , wciąż istnieje ... :)

A wracając do aluminiowego konia i szmaty na grzbiecie ... kiedyś Budka Suflera śpiewali " śmiej się z konia , co zaufał ludziom " ... mieli rację .

Moim skromnym zdaniem ... Mia Donna :D Miałaś rację swego czasu , ja głupi wierzyłem ...

Dobranoc :)
Pannozdzieckiem mądrze napisane:):):)
:D
i wszystko jasne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Trzmielina niezalogowany
7 września 2018r. o 19:12
~~Cynamonowy Kocanki napisał(a): pirdzioszek judasz pojepany judzi


wąchaj ,wąchaj ...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 września 2018r. o 22:20
Czemu, cymbale, piszesz o sobie w trzeciej osobie? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Tojeść niezalogowany
7 września 2018r. o 23:20
Przechodziłem dzisiaj koło wiadomego lokalu i szmaty na koniu brak. Szkoda, miałem ochotę na nią napluć lub się w nią wysmarkać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Tojeść niezalogowany
7 września 2018r. o 23:22
Swoją droga to wstyd, że takiego znamienitego artysty nie stać na siodło i musi konia okrywać pieluchą :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego