Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Solidarność -- droga do rozkładu

211
skorn
23 stycznia 2020r. o 17:59
No przyłozyła razem z tymi na których do disz głosujesz. SLD do bezpośredni spadkobierca PZPR. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Bazylia niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 18:12
ja nie głosuję na SLD

ja oddałem głos na Panią Szmajdzińską jako na jedyną osobę jaką znałem z nazwiska ...do ciebie to nie dociera?
miałem oddać głos na jakiegoś ...a czy korwinistę ?

ale dla ścisłości ...w zarządach spółek nie ma dzisiaj nikogo z SLD a są ...y ...
oni dostają dzisiaj prezesury w pisowskich spółeczkach kiedy im nie wypali np. dostanie się na (p)osła ...

ostatnio o tym pisałem ...
a co z synkiem rysia''pysia'' ?
czytałeś jak szybko awansował z jednej agencji do spółeczki zbrojeniowej?

może czytałeś ale jak zawsze -wolisz milczeć ..;)

boisz się że pisowski Pegasus cię namierzy ?...hahahaha

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Wiesiołek niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 18:19
jak oddałeś głos na p. Szmajdzińska, to postawiłeś krzyżyk na karcie partii SLD to jest równoznaczne z popieraniem tej partii, dzięki takim jak ty Czarzasty jest w sejmie wicemarszałkiem, to też ci trzeba tłumaczyć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 stycznia 2020r. o 18:19
~~Granatowa Bazylia napisał(a): ja nie głosuję na SLD

~~Granatowa Bazylia napisał(a): ja oddałem głos na Panią Szmajdzińską

hahahaha



SLD już nakradło co miało nakraść w dobrych dla siebie czasach, gdy nie było jeszcze internetu, gdy nie było komu patrzeć na złodziejskie czerwone łapy.

Nikt cie do głosowania na ...a czy krowiniste nie zmuszał tak sam jak do chrzczenia i bierzmowania dzieci, ty chodząca hipokryzjo : )

Zastosowana autokorekta


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Scewola niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 18:29
Pamiętam jak na I zjeździe SOLIDARNOŚCI pewien delegat ostrzegał,że jak się dorwą do koryta to będą jak ONI - zniesiono go z mównicy -pytam kto miał rację? Przeważnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dzisiejsza SOLIDARNOŚĆ to popłuczyny tego jakże potrzebnego ruchu społecznego w tamtych latach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 stycznia 2020r. o 19:19
skorn napisał(a): No przyłozyła razem z tymi na których do disz głosujesz. SLD do bezpośredni spadkobierca PZPR. : )


Nie w kolorze partii problem. Nie ma dzisiaj już prawdziwej prawicy no może poza jedną małą partyjką.Różnica pomiędzy pozostałymi tkwi jedynie w korzeniach oraz stosunku do kościoła.Wszyscy starają się zademonstrować swoją PSEUDO LEWICOWOŚĆ.
A ponieważ ludzie przy władzy składają się niemal w 100 % z budżetowców jest jak jest.
Problem tak czy inaczej tkwi w stosunku państwa / partii władzy / do szarego obywatela podatnika.Żadna z partii poza przebąkiwaniem Kukiza nie oferuje państwa obywatelskiego. Pozostanie w retoryce partyjnej / a tego wymaga ordynacja wyborcza / gwarantuje zaraz po wyborach skok na stanowiska w spółkach samorządowych i skarbu państwa.
Pisałem jako przykład w Bolesławcu radny Pan Szymon Pogoda w cudowny sposób piastuje stanowisko w ARiMR. A przecież nigdy nie protestował przeciwko lokalnym utrudnieniom dla przedsiębiorczości albo choćby przeciw bardzo drogim cenom pochówku miejskiej firmy pogrzebowej.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Bazylia niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 19:24
skorn napisał(a):
~~Granatowa Bazylia napisał(a): ja nie głosuję na SLD

~~Granatowa Bazylia napisał(a): ja oddałem głos na Panią Szmajdzińską

hahahaha



SLD już nakradło co miało nakraść w dobrych dla siebie czasach, gdy nie było jeszcze internetu, gdy nie było komu patrzeć na złodziejskie czerwone łapy.

Nikt cie do głosowania na ...a czy krowiniste nie zmuszał tak sam jak do chrzczenia i bierzmowania dzieci, ty chodząca hipokryzjo : )


ja nie ukrywam na kogo oddałem głos
a ty?
napisz ...
jesteś za ''mientki'' ;)

ty jak diabeł święconej wody boisz się krytyki zresztą zasłużonej ...
dlatego ukrywasz się bo znowu musiał byś coś tam zgłaszać do moderacji bo ''ego'' by cierpiało ...;)

nadal przecież nie napisałeś mi co to tam za śmieci wrzuciłeś mi na pocztę ...
nadal nie odpowiedziałeś jaki powód podałeś zgłaszając mój post do moderacji...

o chrztach ci nie będę pisał po raz kolejny ...zresztą sam jesteś ochrzczony więc co się podniecasz ...;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Kasztanowiec niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 19:40
Jesli mamy pisać prawdę to nie Solidarność droga do rozkładu tylko PZPR i potem SLD droga do rozkładu, po PZPR sladu już oficjalnie nie zostało choć jak widać masę jeszcze komuchów zyje wspomnieniami i chcieli by powrotu do "swojej świetlanej przeszłości" do komuny i SLD, która uratowała sie tylko dzięki komuchom należącym do PO i poprzez Koalicje Obywatelska SLD wynurzyło się znowu z mułu i bagna. tacy politycy jak Miller, Kalisz, Czarzasty i inni plują na to co sie teraz dzieje, ale zapomnieli jak za ich czasów, gdy rządziło SLD jak kraj był rozkradany i afera goniła aferę. Przypominaj im o tym to powiedzą,że to nie prawda. Komuch zawrze z każdym pakt, nawet i z diabłem, będzie nawet chodził do kościoła, byle by wrócić do kotyta. PRECZ z komuną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza