Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wybory prezydenckie 2020

22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 18:33
skorn napisał(a): Jeśli masz odpowiadać pytaniem na pytanie, to lepiej daj sobie spokój. Stanowisko Bosaka znam, chcę poznać stanowisko Trzaskowskiego.

Przy tak rzekomo duzym popraciu jakie ma, z pewnością znajdzie się ktoś, kto zna odpowiedź.



znasz?...to podaj ...
musiałeś być kiedyś harcerzem bo nie wyrosłeś z ''podchodów'' ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 czerwca 2020r. o 18:40
No to czekamy, bo jak widać falco słabo się orientuje, co jego kandydat ma do powiedzenia. Może ktoś inny.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 18:43
a dlaczego ty robisz tajemnicę z tego czy Bosak podpisze czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 czerwca 2020r. o 18:46
dlaczego ty robisz tajemnicę z tego czy Trzaskowski podpisze czy nie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 18:51
jaką znowu tajemnicę robię ...nie napisałem że wiem co zrobi Trzaskowski ...nie wiem
a ty napisałeś że znasz stanowisko Bosaka ale ...nie piszesz jakie jest ...
więc kto tu robi tajemnicę?

skornie ...myśl co piszesz ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 czerwca 2020r. o 18:56
Nie wiesz co będzie robił Trzaskowski i będziesz głosował na niego?

Mam graniczące z pewnością podejrzenie, że nie wyróżniasz się pod tym względem jesli chodzi o jego wyborców : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 19:00
o...kolejny co ma ''pewność'' :]

ale nadal zachowuje tajemnicę co też takiego zrobi Bosak...

a ktoś tu niedawno pisał o ''kozim rogu''
właśnie w nim siedzisz...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Hibiskus niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 20:20
skorn napisał(a): Nie wiesz co będzie robił Trzaskowski i będziesz głosował na niego?

Mam graniczące z pewnością podejrzenie, że nie wyróżniasz się pod tym względem jesli chodzi o jego wyborców : )


skorn ,konfederat moze wygrać

jezeli mohery na niego zagłosują

ale na to si ę nie zanosi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.