Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czas powrotu religii do salek katechetycznych ?

~~Różowy Len niezalogowany
14 września 2020r. o 11:24
Pannazdzieckiem napisał(a): A Kopernik był kobietą :D

Bzdura! Kopernik było quir :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
14 września 2020r. o 11:41
Pannazdzieckiem napisał(a): " miotam gwiazdami w galaktyce Oriona " .

W mojej Księdze tego nie ma :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 września 2020r. o 11:43
A co to takiego Len ? Qurde czyżbyś był ... była Babką . Babki mnie kręcą :) Nie po to Dobry Stwórca stworzył dualizm płciowy , żeby z Biedroniem piwo pić :D Albo latać po tęczowych paradach :D Piwo to ja mogę wypić z moim kumplem Słoniem ( może mi dzisiaj postawi :D ) ... ale jeśli Len jesteś Babką , to chętnie postawię ... i pogadamy o Stwórcy i Jezusie ... i oczywiście o szatanie . :)

~Srebrzystoszary Wyżlin napisał(a): Kiedy wy pracujecie jak od rana 'pier... kotka przy pomocy młotka'?


Jest druga fala koronaświrusa , jako mesiah pracuję zdalnie :D

Ładny kalambur mi wyszedł był :D :D :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 września 2020r. o 11:52
~~Różowy Len napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): " miotam gwiazdami w galaktyce Oriona " .

W mojej Księdze tego nie ma :|


No to poczytaj inne , są odniesienia , choćby nawet w Vedach :)

Ale , ale Len , jam Opoka , Skała , Łupek , ale Jezusa się nie wyrzeknę i nie będę Mu zakładał kr... etyńskich koszulek dla gawiedzi. A Ty jak masz na imię ... jeśli prosić mogę . Niechby się wreszcie wyjaśniło , czy z Babą rozmawiam , czy z Chłopem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
14 września 2020r. o 12:13
Pannazdzieckiem napisał(a): czy z Chłopem :)

Chłopem. Cudów nie ma. Też nie spotkałem jeszcze kobitki, która próbowałaby rozkminiać te tematy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Winobluszcz niezalogowany
14 września 2020r. o 12:19
PanM napisał(a):

Szanowny dobry człowieku.



Przed chwilą nazywałeś go "durniem"? On cie nie wyzywał?To naormalne według ciebie? Kto cię kultury uczył?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Winobluszcz niezalogowany
14 września 2020r. o 12:22
~~Jaskraworudy Rokitnik napisał(a): Oświadczam, że ze względu na takie tematy, zakładane przez ateistę PanM, który wyzywa innych, zakłada tematy atakujące Katolików w obraźliwy sposób, nie będę już korzystał z tego portalu. Portal ten stał się w większości obrzydliwą meliną agresywnych ludzi bez kultury, na co nie ma mojej zgody.


Każda melina, kiedyś upadnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 września 2020r. o 12:22
Kamień z serca mi spadł , bo już myślałem , że będę do sąsiada musiał iść po dwa pięćdziesiąt na piwo dla Baby :D

A w jakim piwie gustujesz lniany Chłopie ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.