Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czas powrotu religii do salek katechetycznych ?

11445
PanM
14 września 2020r. o 12:53
~~Oliwkowozielony Winobluszcz napisał(a):
PanM napisał(a):

Szanowny dobry człowieku.



Przed chwilą nazywałeś go "durniem"? On cie nie wyzywał?To naormalne według ciebie? Kto cię kultury uczył?


Dobrym człowiekiem nazwałem go / lub Ciebie / z grzeczności.
Skoro zależy Ci na obronie swoich wartości oraz rzetelnej prezentacji poglądów po co kryjesz się za tyldą ?
Wstydzisz się swego boga ?
Wstydzisz się swoich poglądów ?
Wstydzisz się sam siebie ?
Wstydzisz się być szczerym i otwartym ?
Anonima nazywam bez szacunku bo on sam nie ma szacunki ani do siebie ani do swoich poglądów ani do stwórcy w którego wierzy.
Chce być obrońcą wiary to niech czyni to tak jak ja.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lawenda niezalogowany
14 września 2020r. o 13:12
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Większość ludzi pokroju PanM nagle lgnie do Kościoła gdy kostucha zapuka do drzwi.
I pojawia sie pytanie - Co dalej?

G.ó.w.n.o prawda pan M nie należy do tej grupy ma swoje przekonania i przemyślenia i jest konsekwentny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lawenda niezalogowany
14 września 2020r. o 13:15
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a):
~~Srebrzystoszary Wyżlin napisał(a):
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Niektórzy twierdzą że skrobanka powinna dotyczyć osobników do 20-tego roku życia.
Bezużyteczny dla społeczeństwa - odstrzał.
Ciekawe czy PanM dożyłby 21 roku.
Głosujmy.


Ciebie próbowali wyskrobać i tylko główkę uszkodzili?

Aleś błysnął. Jak mucha na ....

Oto katolik w najczystszej formie - bravo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lawenda niezalogowany
14 września 2020r. o 13:26
~~Pożółkły Grab napisał(a):
~~Czerwonobrązowa Forsycja napisał(a): Konstytucja na niby gwarantuje wolność słowa i wyznania a tu wszędzie sukienkowi.

No właśnie! Gwarantuje wolność słowa, "sukienkowym" też. A dlaczego niby ty odmawiasz im prawa głosu? Nie interesuje cię co ci maja do przekazania, masz prawo nie słuchać. Ale większość społeczeństwa jednak pragnie ich nauk. Uszanuj to. No chyba że zapisy konstytucji masz w....

Niech przekazują to w kościele do swoich wyznawców bo inaczej niczym się nie różnią od tych których tak napiętnują i zwalczają na forum publicznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 września 2020r. o 13:34
No i tu możesz mieć rację Przemo , olać tyldy , aczkolwiek ze Lnem fajnie się dyskutuje.

Zawsze powtarzam , nawet jeśli nie wierzymy , to trza akceptować odmienność światopoglądu :)

Kocham Cię ateisto :) Kiedyś dawno temu Ksawery publicznie spytał , czy Jezus istniał ... ale ta koszulka , ten demot jest nie prawdziwy , jak Herodiata na Bolka klapie. Albo napis konstytucja :)

Powiedz Przemo , gdybyś miał jakąś koszulkę założyć , to jak brzmiał by napis ... róbta co chceta , precz z komuną , precz ze Stwórcą , chwała Sathanie , a może ... telewizja kłamie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Winobluszcz niezalogowany
14 września 2020r. o 15:21
PanM napisał(a):
~~Oliwkowozielony Winobluszcz napisał(a):
PanM napisał(a):

Szanowny dobry człowieku.



Przed chwilą nazywałeś go "durniem"? On cie nie wyzywał?To naormalne według ciebie? Kto cię kultury uczył?


Dobrym człowiekiem nazwałem go / lub Ciebie / z grzeczności.
Skoro zależy Ci na obronie swoich wartości oraz rzetelnej prezentacji poglądów po co kryjesz się za tyldą ?
Wstydzisz się swego boga ?
Wstydzisz się swoich poglądów ?
Wstydzisz się sam siebie ?
Wstydzisz się być szczerym i otwartym ?
Anonima nazywam bez szacunku bo on sam nie ma szacunki ani do siebie ani do swoich poglądów ani do stwórcy w którego wierzy.
Chce być obrońcą wiary to niech czyni to tak jak ja.[/c

Proszę Pana ja nie mam najmniejszego zamiaru zniżać się do Pana chamskiego poziomu.Nie będę też rozmawiała z takimi jak ty, bo nie mam o czym. Proszę nie wyzywać tutaj innych i nie obrażać uczucia religijne Katolików, bo może się tym zająć prokurator z urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
14 września 2020r. o 15:34
Pannazdzieckiem napisał(a): Kamień z serca mi spadł , bo już myślałem , że będę do sąsiada musiał iść po dwa pięćdziesiąt na piwo dla Baby :D

A w jakim piwie gustujesz lniany Chłopie ? :)

Unikam alkoholu :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 września 2020r. o 15:39
Winobluszczyni , proszę. Żadnych prokuratorów , nie bądź Januszem Bolca :D

Warto się spierać o doktryny , ale ne warto po sądach ciągać , lepiej piwko razem wypić :)

A tak nawiasem ... jak masz na imię Droga Pani ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego