Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie chcą kupować w niedzielę
~~Koralowy Orzech niezalogowany
3 maja 2021r. o 8:40
Nikt nie każe katolom kupować w niedzielę. Niech idą na masze świętą całodobową. Zmienić kodeks pracy i pracownikom płacić pensję 200% wyższą niż w normalny dzień i wtedy niech pracują Ci, którzy chcą.
Byłem w INTER na zakupach w niedzielę. Współczuję kasjerkom bo obsługiwały na 3 kasach tabuny klientów. Błąd popełnił kierownik zmiany bo nie zapewnił odpowiedniej ilości stanowisk kasowych.
Ludzie starali się zachować odstępy i większość była w maseczkach. Wystarczyło liczyć osoby wchodzące do sklepu i nie wpuszczać osób nandmiarowych. Wówczas nie byłoby kolejek kasowych i byłoby większe bezpieczeństwo w sklepie. Ale i tak jestem zadowolony bo kupiłem towar, który potrzebowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Gailadia niezalogowany
3 maja 2021r. o 8:54
Szkoda że co drudi to DLW albo DZL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
3 maja 2021r. o 8:57
Ten sklep w 'zwykły' dzień ma problemy z 'przepustowością'.

Najprostsze rozwiązanie to kasy bezobsługowe.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Przegorzan niezalogowany
3 maja 2021r. o 9:16
Trzeba zarabiać i jak ludzie chcą trzeba handlować w niedzielę! Koniec kropka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielona Języczka niezalogowany
3 maja 2021r. o 9:30
Buraczkowa Gailadia, tacy bolesławianie. Ale tego co to pisał, przerosło chyba. Ja jestem urodzony i żyjący w tym mieście, nie jestem katolem i nie chce robić zakupów w niedziele. Nie z przekonań tylko z szacunku dla ludzi tam pracujących. I nie robię...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Czosnek niezalogowany
3 maja 2021r. o 9:31
sam bucu pracuj w niedziele bo chyba zabraklo ci butelka wódki cały tydzień masz czas na zakupy a to kierownictwo marketów to POpłuczyny marksa ilenina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Cedr niezalogowany
3 maja 2021r. o 9:37
~Śliwkowy Złotlin napisał(a): Ludzie, którzy nie mają życia ani ciekawszego zajęcia. Ja tam wolę ze znajomymi spędzić czas przy grilu co mi było potrzebne to kupiłem wcześniej. Nieudacznicy życiowi na zakupki się wybrali.


Poczuł się lepszy, bo kupił śląską w czwartek. I zrobił grilla. Bierzmy przykład i od razu awansujemy do I ligi.... wiemy już kiedy i co robić .... ( człowiek porażka)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Przegorzan niezalogowany
3 maja 2021r. o 9:45
~~Zielonkawobłękitny Czosnek napisał(a): sam bucu pracuj w niedziele bo chyba zabraklo ci butelka wódki cały tydzień masz czas na zakupy a to kierownictwo marketów to POpłuczyny marksa ilenina


Przecież PiS to promuje i zezwala na taki handel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego