Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie chcą kupować w niedzielę
19868
#czarnyv8 nieaktywny
3 maja 2021r. o 9:47
Nikt nie kaze pracowac w sob.albo w niedziele jezeli nie chce jeden z drugim z Carefura lub z innej sieci hipermarketow to sie zwolnij i nie mecz sie. ja pracuje jako kierowca zawodowy i w niedziele i takze w swieta nie raz.jak trzeba i nie nazekam.Jak ci nie pasi robota sie sie zwolnij i nie mialcz.Ludzie macie to co chcecie od was zalezy jak to swoje zycie przezyjecie.[img=1620028036_ilji9s1.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 maja 2021r. o 9:55
nadal nie wiem czy chcecie otwartych w soboty i niedzielę urzędów...

czy np. w niedielę ''car'' nie posiedział by w biurze ze cztery godzinki i nie poświęcił by czasu dla ''po pierwsze mieszkańców'' ...;D

czy akurat ta ''kasta'' czuje się ''lepszym sortem'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielona Języczka niezalogowany
3 maja 2021r. o 10:00
Może wszyscy w niedziele do roboty pójdziemy? A co tam. Są zwolennicy robienia zakupów w niedziele to dlaczego inne zawody miałyby być z tego zwolnione? Do pracy rodacy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 maja 2021r. o 10:03
a ja to widzę inaczej ...
może wszyscy od jutra niech nie idą do pracy ...

tak do przyszłego poniedziałku ...

jak myślicie?

wszyscy zostaniecie zwolnieni? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Kostrzewa niezalogowany
3 maja 2021r. o 10:12
Jestem za. Już dawno ludzie się na ten temat wypowiedzieli no ale kacza mafia trzyma wszystko za morde, więcej odważnych sklepów może się znajdzie .... dawniej było otwarte i jakoś było dobrze ... teraz handel padł w czasie pandemii zobaczymy czy tak będą klaskać jak setki ludzi nie wróci na etaty do galerii bo zamknięte sklepy będą ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitna Tawuła niezalogowany
3 maja 2021r. o 10:17
Dla niektórych zakupy w niedziele to jedyna rozrywka,na nic innego ich nie stać.BIEDNI LUDZIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 maja 2021r. o 10:19
czarnyv8 napisał(a): Nikt nie kaze pracowac w sob.albo w niedziele jezeli nie chce jeden z drugim z Carefura lub z innej sieci hipermarketow to sie zwolnij i nie mecz sie. ja pracuje jako kierowca zawodowy i w niedziele i takze w swieta nie raz.jak trzeba i nie nazekam.Jak ci nie pasi robota sie sie zwolnij i nie mialcz.Ludzie macie to co chcecie od was zalezy jak to swoje zycie przezyjecie.[img=1620028036_ilji9s1.jpg]


pracujesz jako kierowca?
no tak ...tam wystarczy zdać kurs i być może nie trzeba sobie rączek beudzić...
oprócz ''zawodu'' kierowca potrafisz coś więcej ?

pytam bo tak się złożyło ;D też mam prawo jazdy ...
myślisz że jak mi chleba czy bananów nie dowieziesz to padnę z głodu?

facet ...napisz czy robisz wszystko według ''tacho'' czy boisz się zatrzymać bo szef widzi cię na gps-ie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Groszek niezalogowany
3 maja 2021r. o 10:30
horus duzo napisane ,tylko nie na temat

ty to sie na wszystkim znasz

jesteś tak kryształowy jak banaś

(twoja profesja tylko sie liczy)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.