Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kwarantanna dla sześciu klas w Szkole Podstawowej nr 5 w Bolesławcu?
~~Białoszary Suchodrzew niezalogowany
20 października 2021r. o 16:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Przekrwiona Lilia napisał(a):
A co to za różnica czy są zaszczypani, czy nie? Tak samo można przenosić wirusa będąc zaszczepionym jak i nie zaszczepionym.

Obawiam się że to właśnie zaszczepieni bardziej zarażają. Nic dziwnego że pierwsze większe ognisko zakażenia mamy właśnie w środowisku nauczycielskim, która to grupa ma chyba najwyższy wskaźnik zaszczepienia. No może po służbie zdrowia i mundurowych. Teraz tylko czekać na ogniska w policji i wojsku.



Nareszcie nie zaprzeczasz istnienia covid .
Jak skomentujesz to że we wschodniej Polsce gdzie najmniej zaszczepionych najwięcej zakażeń .
Dolnośląskie pod względem zaszczepionych jest na trzecim miejscu , lubelskie na 14 .
Lubelskie dziś - 1249
Dolnośląskie - 204
Ogólna liczba w Polsce to -- 5559
Trzy woj. .wschodnie , lubelskie , podkarpackie , podlaskie - 2095
Trzy woj zachodnie , dolnośląskie , lubuskie ,zachodnio pomorskie - 596
Jaką teorie teraz wymyślisz ? .

A jak udowodnisz, ze to rzetelne statystyki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Wiciokrzew niezalogowany
20 października 2021r. o 20:05
M21W12 ty kur.....wszędzie normalnie chyba trzeba zgłosić cię na jakieś leczenie bo to chyba skutki uboczne szczepienia albo już to masz we krwi .Ubaw i beka z ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiak niezalogowany
20 października 2021r. o 20:49
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Indygowy Szupin napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Koleus napisał(a): Oczywiście, że można przenosić wirusa co nie zmienia faktu, że obowiązek powinien być, szczególnie tej grupy zawodowej. Najgorsze jest to, że według wielu nauczycieli też pandemii nie ma a ziemia jest płaska.
A nie jest????
jest płaska ,żyroskop i poziomica nie kłamią tak jak tv.a gdzie ta pandemia?cz kto słyszał o bezobjawowej chorobie?chyba tylko imbecyl.



Klucznik Ty nie słyszałeś o chorobach które są w grupie chorób bezobjawowych ? - , tylko ciemniak o tym nie słyszał .

W medycynie znane są choroby, które przebiegają bezobjawowo. Utajona cukrzyca może zostać wykryta nawet po kilku latach od zachorowania. Ponad połowa przypadków cukrzycy typu 2 przez długi czas przebiega bezobjawowo, dlatego lekarze, w ramach profilaktyki, zalecają regularne kontrolowanie stężenia glukozy we krwi, co dotyczy zwłaszcza osób prowadzących niezdrowy styl życia i osób z innych grup podwyższonego ryzyka.

Bezobjawowe mogą być nowotwory. „Na początku choroba nowotworowa przebiega bezobjawowo. Dolegliwości zazwyczaj pojawiają się w późniejszych stadiach zaawansowania i nie są charakterystyczne” – wskazuje Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej.

Do tzw. cichych zabójców zaliczany jest rak trzustki. Po diagnozie mniej niż 10 proc. pacjentów przeżywa pięć lat, właśnie dlatego, że w początkowej fazie choroby nie doświadczają budzących niepokój objawów.

Bezobjawowo może przebiegać nawet zawał serca. „Brak objawów lub objawy niecharakterystyczne nie muszą oznaczać, że rozpoznanie zawału serca nie wchodzi w grę. U pacjenta, który przebył „niemy” zawał serca, prawie zawsze powstaje blizna, rozpoznawana później w EKG przez lekarza” – wyjaśnia dr n. med. Agnieszka Tycińska z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w portalu Medycyna Praktyczna.

Na liście chorób, które mogą przebiegać bezobjawowo, są też świnka, wirusowe zapalenie wątroby typu B, a także grypa.

Brak objawów u pacjentów, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem Sars-CoV-2, a następnie test dał wynik negatywny, nie oznacza jeszcze, że choroba wcale się nie zamanifestuje. Naukowcy dopiero badają, jak koronawirus Sars-CoV-2 wpływa na organizm człowieka w dłuższej perspektywie.

Żadna z wymienionych chorób nie jest zaraźliwa hmmm .
Niestety objawy są tylko są bagatelizowane lub spychane na inne objawy a nawet miałem lekarza któremu kiedy mówiłem jakie mam objawy łącznie z kałem usłyszałem a co Pan tak się obserwuje ,mnie uczono o tym by właśnie obserwować wszystko łącznie z moczem i kałem a lekarze uwazają że to hipochondrycy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
20 października 2021r. o 21:11
~~rysiak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Indygowy Szupin napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Koleus napisał(a): Oczywiście, że można przenosić wirusa co nie zmienia faktu, że obowiązek powinien być, szczególnie tej grupy zawodowej. Najgorsze jest to, że według wielu nauczycieli też pandemii nie ma a ziemia jest płaska.
A nie jest????
jest płaska ,żyroskop i poziomica nie kłamią tak jak tv.a gdzie ta pandemia?cz kto słyszał o bezobjawowej chorobie?chyba tylko imbecyl.



Klucznik Ty nie słyszałeś o chorobach które są w grupie chorób bezobjawowych ? - , tylko ciemniak o tym nie słyszał .

W medycynie znane są choroby, które przebiegają bezobjawowo. Utajona cukrzyca może zostać wykryta nawet po kilku latach od zachorowania. Ponad połowa przypadków cukrzycy typu 2 przez długi czas przebiega bezobjawowo, dlatego lekarze, w ramach profilaktyki, zalecają regularne kontrolowanie stężenia glukozy we krwi, co dotyczy zwłaszcza osób prowadzących niezdrowy styl życia i osób z innych grup podwyższonego ryzyka.

Bezobjawowe mogą być nowotwory. „Na początku choroba nowotworowa przebiega bezobjawowo. Dolegliwości zazwyczaj pojawiają się w późniejszych stadiach zaawansowania i nie są charakterystyczne” – wskazuje Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej.

Do tzw. cichych zabójców zaliczany jest rak trzustki. Po diagnozie mniej niż 10 proc. pacjentów przeżywa pięć lat, właśnie dlatego, że w początkowej fazie choroby nie doświadczają budzących niepokój objawów.

Bezobjawowo może przebiegać nawet zawał serca. „Brak objawów lub objawy niecharakterystyczne nie muszą oznaczać, że rozpoznanie zawału serca nie wchodzi w grę. U pacjenta, który przebył „niemy” zawał serca, prawie zawsze powstaje blizna, rozpoznawana później w EKG przez lekarza” – wyjaśnia dr n. med. Agnieszka Tycińska z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w portalu Medycyna Praktyczna.

Na liście chorób, które mogą przebiegać bezobjawowo, są też świnka, wirusowe zapalenie wątroby typu B, a także grypa.

Brak objawów u pacjentów, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem Sars-CoV-2, a następnie test dał wynik negatywny, nie oznacza jeszcze, że choroba wcale się nie zamanifestuje. Naukowcy dopiero badają, jak koronawirus Sars-CoV-2 wpływa na organizm człowieka w dłuższej perspektywie.

Żadna z wymienionych chorób nie jest zaraźliwa hmmm . Niestety objawy są tylko są bagatelizowane lub spychane na inne objawy a nawet miałem lekarza któremu kiedy mówiłem jakie mam objawy łącznie z kałem usłyszałem a co Pan tak się obserwuje ,mnie uczono o tym by właśnie obserwować wszystko łącznie z moczem i kałem a lekarze uwazają że to hipochondrycy

No bo widzisz,Twoja choroba to dla Ciebie tragedia,a dla konowała to tylko statystyka..... Ta plandemia ,to dla większości lekarzy biznes.Tych uczciwych jest bardzo mało.To się tyczy też polityków i dziennikarzy.Ludzie potrafią się upodlic dla mamony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
20 października 2021r. o 21:20
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~rysiak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Indygowy Szupin napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Koleus napisał(a): Oczywiście, że można przenosić wirusa co nie zmienia faktu, że obowiązek powinien być, szczególnie tej grupy zawodowej. Najgorsze jest to, że według wielu nauczycieli też pandemii nie ma a ziemia jest płaska.
A nie jest????
jest płaska ,żyroskop i poziomica nie kłamią tak jak tv.a gdzie ta pandemia?cz kto słyszał o bezobjawowej chorobie?chyba tylko imbecyl.



Klucznik Ty nie słyszałeś o chorobach które są w grupie chorób bezobjawowych ? - , tylko ciemniak o tym nie słyszał .

W medycynie znane są choroby, które przebiegają bezobjawowo. Utajona cukrzyca może zostać wykryta nawet po kilku latach od zachorowania. Ponad połowa przypadków cukrzycy typu 2 przez długi czas przebiega bezobjawowo, dlatego lekarze, w ramach profilaktyki, zalecają regularne kontrolowanie stężenia glukozy we krwi, co dotyczy zwłaszcza osób prowadzących niezdrowy styl życia i osób z innych grup podwyższonego ryzyka.

Bezobjawowe mogą być nowotwory. „Na początku choroba nowotworowa przebiega bezobjawowo. Dolegliwości zazwyczaj pojawiają się w późniejszych stadiach zaawansowania i nie są charakterystyczne” – wskazuje Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej.

Do tzw. cichych zabójców zaliczany jest rak trzustki. Po diagnozie mniej niż 10 proc. pacjentów przeżywa pięć lat, właśnie dlatego, że w początkowej fazie choroby nie doświadczają budzących niepokój objawów.

Bezobjawowo może przebiegać nawet zawał serca. „Brak objawów lub objawy niecharakterystyczne nie muszą oznaczać, że rozpoznanie zawału serca nie wchodzi w grę. U pacjenta, który przebył „niemy” zawał serca, prawie zawsze powstaje blizna, rozpoznawana później w EKG przez lekarza” – wyjaśnia dr n. med. Agnieszka Tycińska z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w portalu Medycyna Praktyczna.

Na liście chorób, które mogą przebiegać bezobjawowo, są też świnka, wirusowe zapalenie wątroby typu B, a także grypa.

Brak objawów u pacjentów, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem Sars-CoV-2, a następnie test dał wynik negatywny, nie oznacza jeszcze, że choroba wcale się nie zamanifestuje. Naukowcy dopiero badają, jak koronawirus Sars-CoV-2 wpływa na organizm człowieka w dłuższej perspektywie.

Żadna z wymienionych chorób nie jest zaraźliwa hmmm . Niestety objawy są tylko są bagatelizowane lub spychane na inne objawy a nawet miałem lekarza któremu kiedy mówiłem jakie mam objawy łącznie z kałem usłyszałem a co Pan tak się obserwuje ,mnie uczono o tym by właśnie obserwować wszystko łącznie z moczem i kałem a lekarze uwazają że to hipochondrycy

No bo widzisz,Twoja choroba to dla Ciebie tragedia,a dla konowała to tylko statystyka..... Ta plandemia ,to dla większości lekarzy biznes.Tych uczciwych jest bardzo mało.To się tyczy też polityków i dziennikarzy.Ludzie potrafią się upodlic dla mamony

Hmmm ciekawy komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
20 października 2021r. o 23:00
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~rysiak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Indygowy Szupin napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Koleus napisał(a): Oczywiście, że można przenosić wirusa co nie zmienia faktu, że obowiązek powinien być, szczególnie tej grupy zawodowej. Najgorsze jest to, że według wielu nauczycieli też pandemii nie ma a ziemia jest płaska.
A nie jest????
jest płaska ,żyroskop i poziomica nie kłamią tak jak tv.a gdzie ta pandemia?cz kto słyszał o bezobjawowej chorobie?chyba tylko imbecyl.



Klucznik Ty nie słyszałeś o chorobach które są w grupie chorób bezobjawowych ? - , tylko ciemniak o tym nie słyszał .

W medycynie znane są choroby, które przebiegają bezobjawowo. Utajona cukrzyca może zostać wykryta nawet po kilku latach od zachorowania. Ponad połowa przypadków cukrzycy typu 2 przez długi czas przebiega bezobjawowo, dlatego lekarze, w ramach profilaktyki, zalecają regularne kontrolowanie stężenia glukozy we krwi, co dotyczy zwłaszcza osób prowadzących niezdrowy styl życia i osób z innych grup podwyższonego ryzyka.

Bezobjawowe mogą być nowotwory. „Na początku choroba nowotworowa przebiega bezobjawowo. Dolegliwości zazwyczaj pojawiają się w późniejszych stadiach zaawansowania i nie są charakterystyczne” – wskazuje Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej.

Do tzw. cichych zabójców zaliczany jest rak trzustki. Po diagnozie mniej niż 10 proc. pacjentów przeżywa pięć lat, właśnie dlatego, że w początkowej fazie choroby nie doświadczają budzących niepokój objawów.

Bezobjawowo może przebiegać nawet zawał serca. „Brak objawów lub objawy niecharakterystyczne nie muszą oznaczać, że rozpoznanie zawału serca nie wchodzi w grę. U pacjenta, który przebył „niemy” zawał serca, prawie zawsze powstaje blizna, rozpoznawana później w EKG przez lekarza” – wyjaśnia dr n. med. Agnieszka Tycińska z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w portalu Medycyna Praktyczna.

Na liście chorób, które mogą przebiegać bezobjawowo, są też świnka, wirusowe zapalenie wątroby typu B, a także grypa.

Brak objawów u pacjentów, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem Sars-CoV-2, a następnie test dał wynik negatywny, nie oznacza jeszcze, że choroba wcale się nie zamanifestuje. Naukowcy dopiero badają, jak koronawirus Sars-CoV-2 wpływa na organizm człowieka w dłuższej perspektywie.

Żadna z wymienionych chorób nie jest zaraźliwa hmmm . Niestety objawy są tylko są bagatelizowane lub spychane na inne objawy a nawet miałem lekarza któremu kiedy mówiłem jakie mam objawy łącznie z kałem usłyszałem a co Pan tak się obserwuje ,mnie uczono o tym by właśnie obserwować wszystko łącznie z moczem i kałem a lekarze uwazają że to hipochondrycy

No bo widzisz,Twoja choroba to dla Ciebie tragedia,a dla konowała to tylko statystyka..... Ta plandemia ,to dla większości lekarzy biznes.Tych uczciwych jest bardzo mało.To się tyczy też polityków i dziennikarzy.Ludzie potrafią się upodlic dla mamony
Hmmm ciekawy komentarz

Ale prawdziwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
20 października 2021r. o 23:05
To jak nauczyciel ma korone to dzieci z klasy maja kwarantanne?? Bo juz nie ogarniam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Pernecja niezalogowany
21 października 2021r. o 6:44
Pandemia bedzie dopóki kasa będzie. Oszuści rozgrywają ludzików zeby się wzbogacić na przestraszonych! Czemu ma służyć ta pseudo kwarantanna? Przecież jak dziecko przyniesie do domu chorobę to rodzic pójdzie z nią dalej do pracy itd. Jedna wielka ściema!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.