Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak radny został przestępcą?
~~KOłtun niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 13:13
Jak to dziś POwiedział Schetek
że nie POdnieśli wieku emerytalnego
aż redaktorka wcisnęło w fotel z wrażenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Alstremeria niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 13:25
~~Limonkowa Diaskia napisał(a): Patrząc na wyrok i uzasadnienie to strach ochrzanić pracownika, że coś źle zrobił.
Paranoja.

a co to pracownik nie jest murzynem żeby nim poniewierać żeby nie on to każda firma nie istnieje
można zwrócić uwagę a nie ryja drzeć ja na jej miejscu bym mu w pysk dał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 13:29
~~Limonkowa Diaskia napisał(a): Patrząc na wyrok i uzasadnienie to strach ochrzanić pracownika, że coś źle zrobił.
Paranoja.


A co to znaczy ochrzanić? Ochrzanić to sobie możesz swojego syna. Manager powinien znać metody zarządzania ludźmi bez emocji w oparciu o argumenty i konsekwencje. Firma to nie jarmark.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 13:38
~~KOłtun napisał(a): Jak to dziś POwiedział Schetek
że nie POdnieśli wieku emerytalnego
aż redaktorka wcisnęło w fotel z wrażenia

Zobaczył byś mamulę jak jej zapakowałem ,fotel złożyła cyckami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Diaskia niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 13:52
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Limonkowa Diaskia napisał(a): Patrząc na wyrok i uzasadnienie to strach ochrzanić pracownika, że coś źle zrobił.
Paranoja.


A co to znaczy ochrzanić? Ochrzanić to sobie możesz swojego syna. Manager powinien znać metody zarządzania ludźmi bez emocji w oparciu o argumenty i konsekwencje. Firma to nie jarmark.


Jak pięć razy powtarzać a ... ciągle źle robi, to co mam go głaskać?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 13:58
~~Limonkowa Diaskia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Limonkowa Diaskia napisał(a): Patrząc na wyrok i uzasadnienie to strach ochrzanić pracownika, że coś źle zrobił.
Paranoja.


A co to znaczy ochrzanić? Ochrzanić to sobie możesz swojego syna. Manager powinien znać metody zarządzania ludźmi bez emocji w oparciu o argumenty i konsekwencje. Firma to nie jarmark.

Jak pięć razy powtarzać a ... ciągle źle robi, to co mam go głaskać?
Zastosowana autokorekta


Zmienić stanowisko pracy na wymagające mniejszych zdolności percepcyjnych, albo po prostu zwolnić. Normalnie narzędzia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Choina niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 17:02
~~Płomiennorudy Zimowit napisał(a): Zamiast ja od razu wywalić z roboty to się z nią cackał.
Mi to wygląda że komuś mocno zawadzał.
Ciekawe kto odniósł korzyści z tej sytuacji?

Dokładnie znam P.Darka i nigdy nie pozwolił wejść sobie na głowę i dobrze przykre tylko że rodzina P.Darka ucierpiala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitna Dynia niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 19:06
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Limonkowa Diaskia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Limonkowa Diaskia napisał(a): Patrząc na wyrok i uzasadnienie to strach ochrzanić pracownika, że coś źle zrobił.
Paranoja.


A co to znaczy ochrzanić? Ochrzanić to sobie możesz swojego syna. Manager powinien znać metody zarządzania ludźmi bez emocji w oparciu o argumenty i konsekwencje. Firma to nie jarmark.

Jak pięć razy powtarzać a ... ciągle źle robi, to co mam go głaskać?
Zastosowana autokorekta

Zmienić stanowisko pracy na wymagające mniejszych zdolności percepcyjnych, albo po prostu zwolnić. Normalnie narzędzia.


Dlatego powinien ją wywalić przy pierwszej okazji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.