Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przestrzelony pomysł na Dniach Bolesławca
~~Wielbiciel niezalogowany
28 maja 2023r. o 10:19
~~Bolesławianka napisał(a): To nie jest promocja wojny, tylko wojska, które broni, strzeże i pomaga w różnych sytuacjach. Tak, uczmy dzieci rozwiązywania konfliktów pokojowo, pokazujmy, że wojna jest złem, że hejt, który teraz tu widzę też jest zły. Promocja wojska jest potrzebna, by pokazać dzieciom, że jest ktoś, kto w razie czego będzie ich bronić. Za naszą granicą trwa wojna, dzieciom jest potrzebna wiedza, że u nas są żołnierze, którzy będą ich bronić w razie czego. Żołnierze z naszej jednostki m.in. prowadzą w szkołach szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej i reagowania w sytuacjach kryzysowych. Są potrzebni i działają nie tylko z bronią w ręku.
A co do tych zdjęć....można je odebrać, że żołnierze z nich, bronią występujących, a nie mierzą w nich. Łatwo się krytykuje, gorzej wziąć się do roboty i samemu coś zrobić. Te wszystkie negatywne komentarze piszą Ci, co sami nic nie zorganizowali. Brawo 23 Pułk Artylerii jesteście super, nie przejmujcie się i róbcie swoje. Brawo!

Brawo - !!! Są jeszcze ludzie, którzy cenią inicjatywę, zaangażowanie i mają w sobie PARTIOTYZM! ...jednak przede wszystkim widzą potrzebę instytucji, którą niektórzy lekceważą, bo sami są NIKIM, nic nie osiągnęli w Życiu, nie mają się czym pochwalić, są NIJACY, a jedyne co umieją to w zaciszu własnego kąta napisać krytykujący komentarz pod pseudonimem, ale jak zwykle, jak zajdzie potrzeba, to będzie "jak trwoga to do Boga". Przecież to wasi koledzy, a teraz to i koleżanki służą w szeregach bolesławieckiej jednostki, wasze dzieci, mężowie, żony.... - WSTYD wszystkim krytykującym, bo to tylko obnaża waszą SŁABOŚĆ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Tunbergia niezalogowany
28 maja 2023r. o 11:16
Nie rozumiem pk co ciągnąć te dni Boleslawca skoro ta impreza od lat to niewypał. Dni reemigrantow powinno się podpiąć pod Boleslawieckie Swieto Ceramiki. Byłaby oszczednosc kosztów, widownia i program artystyczny. A tak mamy prowizorkę na całego. Kilka food trucków z marnym obrotem i garstke emerytów oglądających grupkę śpiewających dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~na wstecznym niezalogowany
28 maja 2023r. o 11:47
'Gdy świat przestanie się zbroić broń oddamy do hut,a trepów do domu wariatów'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Hutujnia niezalogowany
28 maja 2023r. o 13:18
~~Rdzawobrązowy Pierwiosnek napisał(a): Boże,ciarki strachu przeszły mnie ,gdy patrzę na zdjęcie pierwsze -celujący karabin...

Nie ze.sr.aj sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Lobelia niezalogowany
28 maja 2023r. o 13:36
Wczoraj byłem na komercyjnym koncercie Another Pink Floyd i mam pytanie dlaczego przed koncertem wystąpił z przemową Roman? Kupując bilet nie życzyłem sobie propagandy w wykonaniu lokalnego polityka, bo nie za to to zapłaciłem. To prywatna impreza za którą organizator zapłacił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Groszek niezalogowany
28 maja 2023r. o 17:47
Dla was co krytykują wojsko to tęcza i Lampart.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
28 maja 2023r. o 18:37
~~Bławatny Groszek napisał(a): Dla was co krytykują wojsko to tęcza i Lampart.



Ty łachudro musi polonistykę skończyłeś .Co za tuman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ada niezalogowany
28 maja 2023r. o 18:50
Witam , przyjechałam na koncert za który zapłaciłam a przed koncertem wystąpił jakoś mały gruby karzeł z przemówieniem, jestem zdruzgotana bo nigdzie czegoś takiego nie widziałam a jak okazało się że to lokalny polityk o nazwisku Roman który robi zakupczyna kampanię na bank z PiSu ! Bo to tylko oni tak potrafią, współczuję mieszkańcom takiego grubas i narcyza. Ciekawe ile on zapłacił za to abym musiała go słuchać?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.