Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dzień prawdy 4 czerwca !!!

~~Kasztanowatoczerwona Czarnuszka niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 8:17
~~M21W2 napisał(a): Niewiele czasu pozostało mi do zakończenia biologicznego bytu , ale nie mogę pozostawić ojczyzny w łapach zdegenerowanej , zrusyfikowanej grupy przestępczej. Musimy wygrać , dla dobra dzieci , wnuków i prawnuków , co powinniśmy im przyrzec , w dniu ich święta.


Tez tak myśle !
Posadzić wszystkich pisowców!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Serduszka niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 8:36
Idźcie, idźcie, w parze ze współpracownikami Urbana, mordercy ks. Popiełuszki i innych komuchów, a potem się zobaczycie w ruskich telewizjach propagandowych jako "demokraci" sprzeciwiający się powołaniu komisji badającej ruskie wpływy w Polsce. To wiele o was mówi. No brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzena niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 8:53
Dzień Prawdy o czym ? Kto w ogóle zna jakąkolwiek prawdę. Już w dobie Sejmu Czteroletniego takie dni ,,prawdy " organizowano , a nawet ,,czarne procesje" . Czym to się skończyło - znający historię wiedzą. We Francji, Holandii, czy np. w Niemczech do tego by nie dopuszczono. Poszłyby pały w ruch i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Chaber niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 9:27
~~Hebanowa Serduszka napisał(a): Idźcie, idźcie, w parze ze współpracownikami Urbana, mordercy ks. Popiełuszki i innych komuchów, a potem się zobaczycie w ruskich telewizjach propagandowych jako "demokraci" sprzeciwiający się powołaniu komisji badającej ruskie wpływy w Polsce. To wiele o was mówi. No brawo!

A myślisz czym zajmowały się autorki tych wpisów w czasach "demokratycznej" Polski? Albo jakieś TW, albo członkinie PZPR. A najpewniej jedno i drugie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
3 czerwca 2023r. o 5:14
Możecie wierzyć, albo nie.
To bez znaczenia, ale ja za Donaldem Tuskiem pójdę wszędzie i nie mam zamiaru tego ukrywać.
Dla mnie jest największym z największych.
Wiem że sam nie dam rady nic zrobić z tym PiSowskim syfem, który zostawili nam w Polsce, ale wiem też, że pod jego przywództwem, w tym roku pokonamy PiS i zaczniemy naprawiać nas kraj.
Dla naszych dzieci ♥️
Dlatego idę na Marsz 4 czerwca.
Kropla drąży skałę!Powoli, ale udało mi się przekonać kilka osób, oni zapewne przekonają, przekonali kolejne, jeden ze znajomych idzie na szkolenie i będzie pilnował wyborów, ja im po prostu pokazuję za i przeciw, zachęcam do myślenia, wyciągania wniosków powoli krokiem za krokiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rzeplinski niezalogowany
3 czerwca 2023r. o 5:50
Żeby było jak już było .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Smagliczka niezalogowany
3 czerwca 2023r. o 6:25
~~Hebanowa Serduszka napisał(a): Idźcie, idźcie, w parze ze współpracownikami Urbana, mordercy ks. Popiełuszki i innych komuchów, a potem się zobaczycie w ruskich telewizjach propagandowych jako "demokraci" sprzeciwiający się powołaniu komisji badającej ruskie wpływy w Polsce. To wiele o was mówi. No brawo!


Najwięcej ubeków, komunistów to jest w Jarosława partii, nawet jest I Sekretarz KC i posiedzenia na Nowogrodzkiej, które decydują za rząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ugięty kark niezalogowany
3 czerwca 2023r. o 6:55
~~Jurko61 napisał(a): Możecie wierzyć, albo nie.
To bez znaczenia, ale ja za Donaldem Tuskiem pójdę wszędzie i nie mam zamiaru tego ukrywać.
Dla mnie jest największym z największych.
Wiem że sam nie dam rady nic zrobić z tym PiSowskim syfem, który zostawili nam w Polsce, ale wiem też, że pod jego przywództwem, w tym roku pokonamy PiS i zaczniemy naprawiać nas kraj.
Dla naszych dzieci ♥️
Dlatego idę na Marsz 4 czerwca.
Kropla drąży skałę!Powoli, ale udało mi się przekonać kilka osób, oni zapewne przekonają, przekonali kolejne, jeden ze znajomych idzie na szkolenie i będzie pilnował wyborów, ja im po prostu pokazuję za i przeciw, zachęcam do myślenia, wyciągania wniosków powoli krokiem za krokiem .

tylko ci przytakują,bo widzą że z tobą coś nie teges
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.