Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wymiana oleju silnikowego - Gdzie tanio?

525
#MX nieaktywny
20 stycznia 2010r. o 13:00
Jak w temacie.. kogo polecacie, kogo nie.. gdzie w miare tanio.. ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
20 stycznia 2010r. o 13:02
MX napisał(a): Jak w temacie.. kogo polecacie, kogo nie.. gdzie w miare tanio.. ?

MX zajedź do Szymańskiego za Bobrem , zwykle wszystko tam robię i jestem bardzo zadowolony :-)

Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
20 stycznia 2010r. o 13:03
~masi napisał(a): do Szymańskiego za Bobrem

dzięki, a jaki adres, jak trafić? nie znam go.. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
20 stycznia 2010r. o 13:08
Tylko nie w TOSie! Bo Cię ładnie skroją za samą usługę!
W wielu miejscach wymieniają gratis, zwłaszcza jak się u nich kupi olej. Ja niedawno wymieniałam, ale tak się akurat złożyło, że we Lwówku, nie w Bolesławcu. Wymiana gratis, a oleje dużo tańsze niż u nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2010r. o 13:09
MX napisał(a):
~masi napisał(a): do Szymańskiego za Bobrem

dzięki, a jaki adres, jak trafić? nie znam go.. :)


Znaczy za rondem masz most , za mostem skręcasz w lewo w kierunku basenów i zaraz po prawej jest wartszat :-)

Chyba Zgorzelecka :-) Przy głównej ulicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
20 stycznia 2010r. o 13:14
agastaffbull napisał(a): Tylko nie w TOSie! Bo Cię ładnie skroją za samą usługę!
W wielu miejscach wymieniają gratis, zwłaszcza jak się u nich kupi olej. Ja niedawno wymieniałam, ale tak się akurat złożyło, że we Lwówku, nie w Bolesławcu. Wymiana gratis, a oleje dużo tańsze niż u nas.

TOS dla mnie nie istnieje, tyle przygód co słyszałem + własne doswiadczenia = nie istnienie tego punktu dla mnie;). Do Lwówka bym się przejechał, gdyby było taniej niż w Bolcu to już na pewno :P a co do wymiany.. gratis przy kupnie oleju to dla mnie zawsze było standardem :)

Jakieś jeszcze propozycje? Bo raczej muszę to dziś zrobić.. A co z tymi (cenowo): -Chuchro (zajazd autolinii) -Modrzew -NetCS -Kołodziej -... ??

Zmoderowano 20.01.2010 godz.13:17 - powód: edit (MX)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2010r. o 13:16
A ja polecam Piomar w Warcie Bolesławieckiej. Wszyscy moi znajomi korzystają tam z tej usługi i są bardzo zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3407
#SzymonS nieaktywny
20 stycznia 2010r. o 13:18
W Krepnicy jest dobry mechanik i tani przede wszystkim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.