Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

2900
#falco nieaktywny
5 lipca 2014r. o 15:04
singiel singielce i odwrotnie :)

nie zawsze chyba chodzi o szybki seks :) ...może założą ''komórkę społeczną'' a może będą żyli ''na kocia łapę'' ale długo i szczęśliwie...
kto wie? ;) ...mnie nic do tego

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
5 lipca 2014r. o 15:20
Kobieta szybciej wybaczy ci złe traktowanie niz to że uważasz że chciała złapać cie na męża :D

To że kobieta jest samotną matką nie zawsze jest to jej wina, w większości przypadków wina jest po stronie faceta który wystraszał sie odpowiedzialności i woli dalej pozostać "wolnym elektronem" biegającym bez zobowiązań :) Można pokochać samotną matkę jak i jej dzieci nie patrząc na to co ludzie mówią wokół i próbują cię odwieźć od takiej kobiety szepcąc do ucha ale to nigdy nie bedą twoje dzieci :> Sam doświadczyłem tego jak i sie nasłuchałem niby to w dobrej wierze , mimo to moje uczucia i podejście sie nie zmieniały :) A to że ludzie sie rozchodzą to na pewno nie jest wina dzieci tylko nas dorosłych i warto je trzymac z dala od naszych problemów :)

Dzisiaj dostałem sma od pewnej pewnej kobiety "Idealny mężczyzna jest jak wiatr . Cichy, niewidoczny a jednak swoje robi .Niestety nieraz musi poszumieć. :D
Ile w tym prawdy nie wiem :D
Zycze wszystkim niech każdy znajdzie ta swoją polówkę- czy to bedzie jabłko czy pomarańcza :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 lipca 2014r. o 15:34
falco napisał(a): singiel singielce i odwrotnie :)

nie zawsze chyba chodzi o szybki seks :) .


Jeśli bierzemy pod uwagę singla i singielkę, to raczej o to chodzi : ).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 lipca 2014r. o 16:04
a jeśli to kolekcjoner widokówek i chce się pochwalić?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
5 lipca 2014r. o 21:51
~piko napisał(a):
... A to że ludzie sie rozchodzą to na pewno nie jest wina dzieci tylko nas dorosłych i warto je trzymac z dala od naszych problemów :)

Dzisiaj dostałem sma od pewnej pewnej kobiety "Idealny mężczyzna jest jak wiatr . Cichy, niewidoczny a jednak swoje robi .Niestety nieraz musi poszumieć. :D
Ile w tym prawdy nie wiem :D


Dzieci może nie wiedzą o wszystkim,ale jednego z rodzica nie widzą:( czy ktoś wtedy liczy się z uczuciami dziecka?...

Co,do Twojego otrzymanego sms'a ,to nie tylko mężczyźni są tacy :)
Jedno z rodziców zajmuje się dzieckiem/mi,drugie "szumi"...ale po kilkudziesięciu latach "drugie" zadaje sobie pytanie-"gdzie moja rodzina?" ...:)...Stąd ludzie stają się bezdomnymi,popadają w nałogi itd..i wtedy taki "pseudo singiel" myśli ? nooo włącza się tryb myślenia :D...ot na stare lata z ręką w nocniku na wspominki nachodzi... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziwiony niezalogowany
6 lipca 2014r. o 1:24
~Dorota napisał(a): Kobiety , dziewczyny młodość szybko minie będziecie skakały z kwiatka na kwiatka i nic wam z tego nie zostanie.Starość jest długa i smutna w pojedynke.To co komuś dacie do was wróci.



..A moja wredna sasiadka ,w życiu nikomu nic nie dała i nie daje
a wraca do niej samo szczęscie i błogosławieństwo... no to jak z tym jest ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2014r. o 17:59
~zdziwiony napisał(a):
~Dorota napisał(a): Kobiety , dziewczyny młodość szybko minie będziecie skakały z kwiatka na kwiatka i nic wam z tego nie zostanie.Starość jest długa i smutna w pojedynke.To co komuś dacie do was wróci.



..A moja wredna sasiadka ,w życiu nikomu nic nie dała i nie daje
a wraca do niej samo szczęscie i błogosławieństwo... no to jak z tym jest ?





Tak jest ,że szczęście staje się udziałem częściej właśnie tych wrednych i złych ludzi gdyż oni zdobywają to szczęście i dostatek we wszystkim nie licząc się z niczym i nikim,a taką pociechę ,że szczęście wraca jak je komuś dasz to wymyślili sobie ludzie zawiedzeni,którym się nie darzy ,więc żyją nadzieja ze może coś dobrego wróci do nich z tego co dali ,to rzadko się zdarza ,prawie nigdy ,a złym ludziom jest zawsze lepiej i zawsze doskonale im się wiedzie,wszyscy widzimy to na co dzień,trochę już borykam się na tym świecie i jeżeli chodzi o wrednych to widzę ,że zawsze są bogaci ,zdrowi i szczęśliwi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2014r. o 18:35
~ napisał(a):
~zdziwiony napisał(a):
~Dorota napisał(a): Kobiety , dziewczyny młodość szybko minie będziecie skakały z kwiatka na kwiatka i nic wam z tego nie zostanie.Starość jest długa i smutna w pojedynke.To co komuś dacie do was wróci.



..A moja wredna sasiadka ,w życiu nikomu nic nie dała i nie daje
a wraca do niej samo szczęscie i błogosławieństwo... no to jak z tym jest ?





Tak jest ,że szczęście staje się udziałem częściej właśnie tych wrednych i złych ludzi gdyż oni zdobywają to szczęście i dostatek we wszystkim nie licząc się z niczym i nikim,a taką pociechę ,że szczęście wraca jak je komuś dasz to wymyślili sobie ludzie zawiedzeni,którym się nie darzy ,więc żyją nadzieja ze może coś dobrego wróci do nich z tego co dali ,to rzadko się zdarza ,prawie nigdy ,a złym ludziom jest zawsze lepiej i zawsze doskonale im się wiedzie,wszyscy widzimy to na co dzień,trochę już borykam się na tym świecie i jeżeli chodzi o wrednych to widzę ,że zawsze są bogaci ,zdrowi i szczęśliwi .
święta prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie