Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~nonames niezalogowany
4 lipca 2014r. o 23:13
przeczytajcie sobie książkę milenium relacja blomkvist erica berger / ona ma męża i kochanka mąż wie o kochanku on ma ją i inne ona wie o innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nonames niezalogowany
5 lipca 2014r. o 8:46
~aura napisał(a): Najlepiej to daj ogłoszenie w zakładce Pan szuka Pani Może jakaś fajna singielka się odezwie :) albo załóż konto na badoo Tam jest dużo osób z tych stron :) Życzę powodzenia


przecież żadna bolesławianka się nie odezwie no chyba że zamieści się zdjęcia z drogich zagranicznych wakacji co najmniej 4 miejsca z datami obejmującymi 2 lata z willi z drogim samochodem ale i to nie gwarantuje odzewu

ostatnio spędziłem parę miesięcy w zachodniopomorskim nie znając na miejscu nikogo poznanie dziewczyn zajęło mi godzinę w grodzisku mazowieckim godzina w zielonej gorze 2 godziny w Dźwirzynie godzinę w BOLESŁAWCU 7 DNI OKAZAŁO SIĘ ŻE DZIEWCZYNA Z WARSZAWY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
5 lipca 2014r. o 9:05
~nonames napisał(a): ...no chyba że zamieści się zdjęcia z drogich zagranicznych wakacji co najmniej 4 miejsca z datami obejmującymi 2 lata z willi z drogim samochodem ale i to nie gwarantuje odzewu

Ojej, skąd u Ciebie taki sposób myślenia? Jeśli na podstawie doświadczenia osobistego, to wyrazy współczucia.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2014r. o 13:23
~Kobieta napisał(a): "Trzeba przyznać ,że istnieją faceci ,którzy zbierają to do chałupy."

To?
Masz na myśli kobietę?
Tak się nie pisze o kimś, bardzo nieładnie!




To "jabłko",taki "niedopisek" ;) "zbierają to jabłko do chaty,tak miało być,lepiej ci? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pablo niezalogowany
5 lipca 2014r. o 13:42
~singielka napisał(a): A gdzie mozna spotkac bystrego singla? Gdzie sie chowacie?


na siłowni robimy mase i bajcepsa zeby takie jak ty sikoreczki nosisz na rekach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
5 lipca 2014r. o 14:18
~nonames napisał(a):
~aura napisał(a): Najlepiej to daj ogłoszenie w zakładce Pan szuka Pani Może jakaś fajna singielka się odezwie :) albo załóż konto na badoo Tam jest dużo osób z tych stron :) Życzę powodzenia


przecież żadna bolesławianka się nie odezwie no chyba że zamieści się zdjęcia z drogich zagranicznych wakacji co najmniej 4 miejsca z datami obejmującymi 2 lata z willi z drogim samochodem ale i to nie gwarantuje odzewu

ostatnio spędziłem parę miesięcy w zachodniopomorskim nie znając na miejscu nikogo poznanie dziewczyn zajęło mi godzinę w grodzisku mazowieckim godzina w zielonej gorze 2 godziny w
Dźwirzynie godzinę w BOLESŁAWCU 7 DNI OKAZAŁO SIĘ ŻE DZIEWCZYNA Z WARSZAWY

A dlaczego się nie odezwie?Ja odezwałam się tak do mojego,teraz już męża.Nie wszystkie dziewczyny i kobiety lecą na kase,wille,wyjazdy zagraniczne i te inne pierdoły.Nie powiem,ważne jest,żeby facet pracował i miał jakieś dochody i stać go było na kawę na pierwszym spotkaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 lipca 2014r. o 14:45
a ja myślę że wiele z Was... :)
szukacie ''łatwego'' życia ''łatwych'' pieniędzy i z jednej strony nie dziwię się bo działa tu chyba instynkt samozachowawczy lecz w tym postępowaniu gubi się coś co ja nazywam ''kobiecością''
dzisiaj wiele z Was przypomina modliszki :P
żadna z tu piszących się do tego nie przyzna bo mało w tym grajdole prawdziwej anonimowości i dobrze że to robicie ukrywając się bo miały byście taki własny ''golgota piknik'' ;)
singielki jak i single są potrzebni o ile nie traktują się od początku jak ''pogotowie seksualne''
gorzej jeśli obie strony traktują się jak ''towar'' mający tylko swoją ''cenę'' ;)
teraz sobie poczytam :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 lipca 2014r. o 14:51
falco napisał(a): singielki jak i single są potrzebni


Komu i do czego są potrzebni ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.