Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~rozwiedziony niezalogowany
4 lipca 2014r. o 12:18
Wiadomo, że nikt nie chce być sam. Też bym chętnie poznał jakąś fajną, miłą kobietę, której można zaufać. Ale w dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym. W szczególności nie można zaufać kobietom, zdemoralizowanym i nakręconym przez tępe seriale i artykuły z pism i internetu. Pewnego dnia żona przyjdzie i powie że po latach w małżeństwie czegoś jej brak. Niby wszystko ma, jest jej dobrze, ale . . . sama nie wie czego chce, Po prostu wyobrażała sobie to inaczej. I weź to zrozum człowieku. wtedy taki facet, nie szuka miłości, tylko ucieka w pracę, hobby, kobiety bez zobowiązań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2014r. o 12:19
~@ napisał(a): singielki też lubię , wolne i przeważnie zadbane :) największe pijawki to samotne matki unikac jak ognia :/ po co komu ogryzek który ktoś zostawił jak można mieć pełnowartościowe jabłko :D




Jest w tym pewna racja ,zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę nasz kraj ,bo w bardziej cywilizowanych krajach jest raczej normalne jak kobieta chce mieć tylko dziecko a nie faceta,taki styl zycia i taki wybór,u nas nie ma kobiet ,które by aprobowały być matką bez zamieszkiwania z ojcem dziecka raczej łapią na brzuch i potem mówią "jak mnie chciał to teraz niech na mnie robi",nic dziwnego ,ze zostają samotnymi matkami a ponieważ nie chcą nimi być więc dalej zarzucają sieci na kogo się da ,może i trzeba ich unikać choć bywa ,że zakochują się i źle lokują uczucia,za wcześnie decydują się na seks bez zabezpieczeń ,no i potem jak piszesz zostają tym "nieapetycznym" jabłkiem a raczej jego fragmentem.Trzeba przyznać ,że istnieją faceci ,którzy zbierają to do chałupy.Rzecz gustu i nie podlega dyskusji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
4 lipca 2014r. o 12:36
Nie ma co "jechać" na jedną płeć, zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn są tacy, co ranią, nudzą się po czasie, szukają wrażeń czy nie interesują się partnerem, a wyłącznie sobą i swoimi potrzebami. Nie mówmy, że wszyscy są tacy sami ;) bo trafiają się jeszcze "normalne" osoby, choć coraz rzadziej... bo sami się zapędzamy w kozi róg. Ja niestety też nie mogę trafić na odpowiedniego partnera i mogłabym wszystkich facetów wrzucić do jednego wora, ale jaki jest sens obwiniać wszystkich przez to, że w moim życiu trafiłam na samych du.pków? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobieta niezalogowany
4 lipca 2014r. o 12:58
"Trzeba przyznać ,że istnieją faceci ,którzy zbierają to do chałupy."

To?
Masz na myśli kobietę?
Tak się nie pisze o kimś, bardzo nieładnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12380
#marcinow nieaktywny
4 lipca 2014r. o 12:59
zainteresowane singielki proszę pisać na [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorota niezalogowany
4 lipca 2014r. o 13:54
Kobiety , dziewczyny młodość szybko minie będziecie skakały z kwiatka na kwiatka i nic wam z tego nie zostanie.Starość jest długa i smutna w pojedynke.To co komuś dacie do was wróci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
4 lipca 2014r. o 16:32
~@ napisał(a): singielki też lubię , wolne i przeważnie zadbane :) największe pijawki to samotne matki unikac jak ognia :/ po co komu ogryzek który ktoś zostawił jak można mieć pełnowartościowe jabłko :D

A co masz do samotnych matek?One są mniej wartościowe?Może to wina ojca dziecka,że są same.Jakoś mojemu mężowi,dziecko innego faceta nie przeszkadzało.Pokochał jak swoje i z wzajemnością.Jest tysiąc razy lepszym ojcem niż ojciec biologiczny,który w ogóle dzieckiem się nie interesuje.


Dopisane 04.07.2014r. o godz. 16:32:

A dodam,że z mężem znamy się od trzech lat i poznaliśmy się przez ten portal.I nigdy kasy z niego nie doiłam,zawsze potrafiłam zarobić na siebie i na dziecko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2014r. o 16:49
~Dorota napisał(a): Kobiety , dziewczyny młodość szybko minie będziecie skakały z kwiatka na kwiatka i nic wam z tego nie zostanie.Starość jest długa i smutna w pojedynke.To co komuś dacie do was wróci.
no to jaki widzisz problem, puszczają sie pop pikulcu naprawo lewo to na starosc dalej bedzie ktos je rząchał i posypywał nosa :) ot dzisiejsza młodzież
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo