Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
3 lipca 2014r. o 19:06
marcinow napisał(a): kobiety naciągają facetów , którzy im się nie podobają , a jak facet się kobiecie bardzo spodoba to nawet sama go gdzieś zaprosi co , niektórym facetom przeszkadza jak kobieta chce mu stawiać



Zależy co mu chce stawiać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2014r. o 19:14
w imperium pare browców postawisz panienką i singielki się znajdą :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
3 lipca 2014r. o 20:34
marcinow napisał(a): kobiety naciągają facetów , którzy im się nie podobają , a jak facet się kobiecie bardzo spodoba to nawet sama go gdzieś zaprosi co , niektórym facetom przeszkadza jak kobieta chce mu stawiać

U mnie było właśnie tak, że to ja, że tak powiem kolokwialnie, wyrwałam mojego mężczyznę. Jakoś na to nie narzekał i nie było mu głupio :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2014r. o 20:50
A moja żona była inna, a teraz tylko czyta książkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
3 lipca 2014r. o 21:47
Gajos był niezrównany ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bogdan niezalogowany
3 lipca 2014r. o 22:02
skorn napisał(a):
~anonimowy napisał(a): a ja poznałem swoją na lecie agatowym,przewróciłem się pijany, a ukochana mnie podniosła i tak od tamtej pory pijemy sobie razem tanie winka,i pomagamy sobie.

piękna, wzruszajaca historia...

aahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~singielka niezalogowany
3 lipca 2014r. o 23:37
A gdzie mozna spotkac bystrego singla? Gdzie sie chowacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lj niezalogowany
3 lipca 2014r. o 23:50
Np w takim temacie. Jestem singlem i tak się zaciekawiłem co w tym wątku ludzie wypisują. Oczywiście znaczna część ludzi się wyśmiewa i wymądrza ale są też takie osoby, które poważniej do tematu podchodzą. Miejsce na poznanie się dobre jak każde inne. Jeżeli jakaś dziewczyna ma ochotę się zapoznać to zapraszam, bardzo ostrożnie, na gg 41018002.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza