Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar na stacji w Szczytnicy
~a niezalogowany
6 lutego 2015r. o 19:07
Nie w Szczytnicy tylko w Osłej!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DD niezalogowany
6 lutego 2015r. o 19:57
~ napisał(a): Ależ ci to budynek ? :D :D Moje kury w większym mieszkają i w murowanym,to wygląda jak składzik na grabie i brzozowe miotły :D :P







~Byłam tam kilka razy całą rodziną i powiem ci że się grubo mylisz . Wystrój naprawdę fajny a jedzenie było naprawdę pyszne . Szkoda że tak się spalił . Mam nadzieję, że nikomu nic stało a właściciele odbudują tego grilla .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxxxx niezalogowany
6 lutego 2015r. o 20:24
Strażaką pewnie było trudno zaplanować nad sytuacją ze względu na pokrycie ( strzechą ) szkoda to teraz sobie nie zjem takich dobrych kiełbasek ; (

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
6 lutego 2015r. o 20:56
Po pierwsze jestem a w sumie bylem tam bardzo częstym gościem i bardzo mi przykro patrzeć na to co się stało! Co do tych kretyńskich tekstów o Kórnikach i nielegalnym stawianiu tego grilla koło cpn... Po 1 nie widziałem nigdy kornika za 100 tyś po 2 właścicielem jest kobieta P. Ala zreszta bardzo sympatyczna i wszystko jest jak najbardziej legalne to nie pierwszy grill kolo cpn na łąkach tez jest i na iłowej no i okmianach i to wszystko koło CPN-ów... Szkoda bardzo tego grilla fajne jedzonko i fajne dziewczyny załogę miała bardzo fajna i było z kim pogadać i przy okazji popatrzeć na ładne dziewczyny... Szkoda bo chyba wszystkie bez pracy zostały!! Ale mam nadzieje ze się odbudują i będę mógł tam wpadać na kiełbaskę lub goloneczkę 😏 Pozd dziewczyny i powodzenia 😉
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2015r. o 21:17
~klient napisał(a): Po pierwsze jestem a w sumie bylem tam bardzo częstym gościem i bardzo mi przykro patrzeć na to co się stało! Co do tych kretyńskich tekstów o Kórnikach i nielegalnym stawianiu tego grilla koło cpn... Po 1 nie widziałem nigdy kornika za 100 tyś po 2 właścicielem jest kobieta P. Ala zreszta bardzo sympatyczna i wszystko jest jak najbardziej legalne to nie pierwszy grill kolo cpn na łąkach tez jest i na iłowej no i okmianach i to wszystko koło CPN-ów... Szkoda bardzo tego grilla fajne jedzonko i fajne dziewczyny załogę miała bardzo fajna i było z kim pogadać i przy okazji popatrzeć na ładne dziewczyny... Szkoda bo chyba wszystkie bez pracy zostały!! Ale mam nadzieje ze się odbudują i będę mógł tam wpadać na kiełbaskę lub goloneczkę 😏 Pozd dziewczyny i powodzenia 😉




O jakim"Kórniku" piszesz z dużej litery ,tym koło Poznania :D :D :D ? Ludzie ,to przykre ,że spaliła się ta "pańczczyźniana chatka" ale nie rozumiem tego płaczu za kiełbasą i golonką,czy już nie ma zdrowszego i bardziej smacznego jedzenia na świecie? żeby tak żałować trucizny? Dziwne gusta :| :| Właścicielom zyczę żeby szybko postawili nową szopkę z wykwintnymi daniami ,godnymi królewskiego stołu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2015r. o 21:22
~xxxxxx napisał(a): Strażaką pewnie było trudno zaplanować nad sytuacją ze względu na pokrycie ( strzechą ) szkoda to teraz sobie nie zjem takich dobrych kiełbasek ; (




"Strażaką" :D :D :D Nie martw się kiełbaskami po prostu kup sobie w tanim markecie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2015r. o 2:44
"pożar wybuch "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2015r. o 8:10
~ napisał(a): "pożar wybuch "

Portal nr 1 w braku poprawnego działania strony i w analfabetyźmie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza