Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~Jasnoniebieska Pietruszka niezalogowany
6 lipca 2018r. o 22:23
Chemitrale na komisję smoleń ską !
Ona udowodni wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
7 lipca 2018r. o 19:51
Trują - to fakt.
Ale z drugą częścią Twojej wypowiedzi się nie zgadzam
Pannazdzieckiem napisał(a): Wzorem Jezusa , myjcie stopy swych przeciwników , a będą Waszymi uczniami :) Dobro zawsze zwycięża :)

Dobranoc :)

To mniej więcej porada w stylu: "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zas.ranym obowiązkiem"... ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lipca 2018r. o 14:41
Nie tragizuj Ksawery :) Jeszcze nigdy nie było tak źle , żeby nie mogło być gorzej :D
Komu jak komu , ale Tobie nie muszę tłumaczyć , dlaczego Palestyńczycy mają przekupczyne. Chwalić Stwórcę za to , że urodziliśmy się w klimacie bezwojennym.

Miłej niedzieli Ci życzę ... reszcie czytaczy też :)


Dopisane 08.07.2018r. o godz. 14:41:

Pannazdzieckiem napisał(a): Nie tragizuj Ksawery :) Jeszcze nigdy nie było tak źle , żeby nie mogło być gorzej :D
Komu jak komu , ale Tobie nie muszę tłumaczyć , dlaczego Palestyńczycy mają przekupczyne. Chwalić Stwórcę za to , że urodziliśmy się w klimacie bezwojennym.

Miłej niedzieli Ci życzę ... reszcie czytaczy też :)


Qurcze Maniek , żeby ten Twój robot jeszcze potrafił gadać po ludzku :D.

Co to jest " przekupczyne " ? . W oryginale było p.r.z.e.s.r.a.n.e.. I niech mi kto udowodni , że nie mają .

Kluczniku ... piję piwko bez Ciebie , bo nie masz transportu , ja z resztą też , bo po pijaku nie jeżdżę :D Może w następnym wcieleniu razem wypijemy :D

Póki co , jest czternasta czterdzieści, niedziela ósmy lipca Anno Domini 2018 , czas na coś poważniejszego ... było tak ... Małgorzata siedziała całkiem naga na przeciwko Wolanda , a ten cwany Behemot polewał ... i powiedział " czyż ośmielił bym się Damie wódkę podać , to czysty spirytus" :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
8 lipca 2018r. o 15:20
Czyżbyś szykował się na wielki bal? Ucałuj ode mnie nóżkę Małgorzaty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lipca 2018r. o 17:25
Stary już jestem , głupi i zniedołężniały. Sąsiedzi mają mnie za alkoholika . Moje dzieci też ... ale znalazłem nóżkę Małgorzaty i całuję regularnie :) Bo kiedy się kocha , to żaden bal nie straszny , jak mówiła Małgorzata :) Trzeba szanować wzorce . :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Kuningamia niezalogowany
9 lipca 2018r. o 20:36
Papuga udaje Neymara

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Kanna niezalogowany
12 lipca 2018r. o 22:42
Aktualności wPrawo.Pl Lip.12.2018:

Policjant w zachodnioniemieckim mieście Bonn uderzył izraelskiego profesora filozofii po tym, jak pobił go mieszkający w Niemczech Palestyńczyk. „Żadnego Żyda w Niemczech” krzyczał 20-letni Palestyńczyk , który zaatakował 50-letniego Żyda bijąc go i zrzucając mu z głowy jarmułkę. Mężczyzna wzywał pomocy. Interweniujący policjant uderzył go w twarz. Ursula Brohl-Sowa, szef policji w Bonn, nazwała to „okropnym i godnym ubolewania nieporozumieniem”. Palestyńczyk został zatrzymany i przewieziony do kliniki psychiatrycznej.

Dobre!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 lipca 2018r. o 0:22
https://twitter.com/_nazimno/status/1017413809948876802

junkers w formie

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.