Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

14593
#klucznick nieaktywny
15 lipca 2018r. o 9:19
Pannazdzieckiem napisał(a): No właśnie tak wygląda demokracja :D wśród przygłupów . Ale czego się tu spodziewać , skoro cała cywilizacja oparta jest na kłamstwie.

Słowo na niedzielę ...



Miłej niedzieli Wam życzę :)
sweterek ujawnia największe kłamstwo wszech czasów,podobnie jak te dziwne księgi co to niby jezusa(postać fikcyjna)wynoszą na krula.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 lipca 2018r. o 19:03
Król Kluczniku pisze się trochę inaczej , ale miło , że wspomniałeś o chemitralach . Siedzę dzisiaj sobie i rozmyślam o Mondrej Knidze. Okularki gdzieś zgubiłem , nikt mnie nie kocha i fajki mi się jeszcze skończyły . No prze ... ne na całej linii . Mówią , że nadzieja umiera ostatnia ... no to idę po fajki i piwo :D

Z braku miłości , a jak wytrzeźwieję , to pojadę do mego Przyjaciela Rycha , który jest właśnie w takim samym stanie świadomości , życząc absolutnie wszystkim Istotom , żeby były kochane ... no może nie przez JHWHa :D Bo to nie wychodzi na zdrowie w gruncie rzeczy :D

Czterdzieści lat łazić po pustyni , noż qurwa , co za miłość :D

A najciekawsze w tym wszystkim jest to , że do dzisiaj Lewici wzywają na SUMĘ , a głupie owce i barany latają słuchać Lewitów dla kariery.

Ja wiem , że JHWH byli twórcami tej poronionej cywilizacji , tylko nie rozumiem dlaczego Elohim dzisiaj , podobnie , jak Allacha traktować jako bogów. W dobie Internetu . To zwyczajne głupki były ... z kosmosu pozbawione skrupułów. Ile jeszcze dowodów potrzebujesz Kluczniku , żeby wiedzieć coś o Nadrzędnym Intelekcie Wszechświata ... Stwórcy ?

Ateizm , to głupsza forma Inteligencji . Trzeba w końcu zrozumieć , że zamiast latać po kościołach o dwunastej , albo trzynastej w niedzielę raz w tygodniu , zdecydowanie lepiej jest wziąść Mondrom Knige , nie oglądając się na KAPŁANÓW przeczytać werset ten :

" to ja twój pan mieszam gwiazdami Galaktyki Oriona " Tak mówi pismo jakżesz qurwa święte , o czym zapomniał wspomnieć szacowny prelegent :D

Lubię gościa , bo prawdę mówi , niezwykle elokwentnie. Gdzież bym śmiał podobny kanał stworzyć na jutubie ?

Ale , ale Kluczniku . To kiedy pijemy to piwko ? W Bolesławcu , nie na Agatowym Lecie :)

Transport transportem , ale trzeba coś w końcu wykombinować :D

I nie mów mi , że Jezus nie istniał , a ziemia jest płaska ... nie wqurwiaj mnie po prostu .

Szanuję swoją wiedzę i szanuję Twoją. Ja swoją wiedzę poszerzam , a Ty uwięziłeś się na płaskiej ziemi i piszesz ... krul :D

Ale i tak jest mi niezmiernie miło , że jako jeden z niewielu ośmielasz się ze mną dyskutować :)

Dziękuję i wyrazy szacunku :)


Dopisane 15.07.2018r. o godz. 19:03:

Kiedy dziesięć lat temu mówiłem Wam o chemitralach mieliście mnie za oszołoma i idiotę. Dzisiaj przedstawiam Wam ... kompendium wiedzy na jakie właśnie trafiłem na jutubie ... cieszy fakt , że lektorem jest Kobieta ...



Ten głos ... Herbert Frank i Diuna . Kto czytał niech się przyzna do Bene Geserit :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Lnica niezalogowany
15 lipca 2018r. o 21:05
przestań gościu pier...olić bo od tych twoich objawień w zapewne kolejnej fazie upojenia alkoholowego zapominasz po raz kolejny zapytać o drzewo poznania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 lipca 2018r. o 21:52
~~Złocista Lnica napisał(a): przestań gościu pier...olić bo od tych twoich objawień w zapewne kolejnej fazie upojenia alkoholowego zapominasz po raz kolejny zapytać o drzewo poznania


Dobrej nocy Ci życzę przygłupie. Obyś wiedział , to co ja :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Sanwitalia niezalogowany
15 lipca 2018r. o 22:02
panna to że ty wiesz to wcale nie znaczy że wszyscy wiedzą.wyluzuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Lnica niezalogowany
15 lipca 2018r. o 22:03
ego przemówiło?
gościu nie przeceniaj siebie bo są tu mądrzejsi którym nie dorównasz nie tylko inteligencją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
16 lipca 2018r. o 7:36
Pannazdzieckiem napisał(a): No właśnie tak wygląda demokracja :D wśród przygłupów . Ale czego się tu spodziewać , skoro cała cywilizacja oparta jest na kłamstwie.

Słowo na niedzielę ...



Miłej niedzieli Wam życzę :)

Pannozdzieckiem - załamałeś mnie :( . Przecież ten gość bredzi jak potłuczony, a jego wywód cały jest na poziomie 8-latka! Jak Ty godzisz słuchanie ludzi mających coś do powiedzenia (np. Karoń) z takimi bzdetami? Chciałem coś napisać na temat wywodów tego gościa, ale to jest tak głupie, że po prostu nie ma sensu. Więc dwa zdania tylko. Pierwsze zdanie przypisywane Lemowi: "Dopóki nie wszedłem do internetu, nie zdawałem sobie sprawy, że na świecie jest tylu idiotów". A drugie to Einstein:"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Chociaż co do pierwszego, to nie jestem pewien."
Obydwa te zdanie idealnie pasują, do tego co podesłałeś :)
Miłego dnia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lipca 2018r. o 21:18
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): ...
Pannozdzieckiem - załamałeś mnie :( . Przecież ten gość bredzi jak potłuczony, a jego wywód cały jest na poziomie 8-latka! Jak Ty godzisz słuchanie ludzi mających coś do powiedzenia (np. Karoń) z takimi bzdetami? Chciałem coś napisać na temat wywodów tego gościa, ale to jest tak głupie, że po prostu nie ma sensu. Więc dwa zdania tylko. Pierwsze zdanie przypisywane Lemowi: "Dopóki nie wszedłem do internetu, nie zdawałem sobie sprawy, że na świecie jest tylu idiotów". A drugie to Einstein:"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Chociaż co do pierwszego, to nie jestem pewien."
Obydwa te zdanie idealnie pasują, do tego co podesłałeś :)
Miłego dnia :)


Dziękuję za życzenia miłego dnia i speszę donieść , że się spełniły :) Ale proszę Cię , Szczypior nie irytuj mnie . Chciałbym mieć taki poziom wiedzy i elokwencji , jak rzeczony przez Ciebie ośmiolatek. Poważna większość Katolików zna Biblię z nieustannego wałkowania Nowego Testamentu podczas niedzielnych kazań , ale powiedz mi ilu z własnej nieprzymuszonej woli lubi poczytać Stary Testament ? Nie licząc Świadków Jehowy. No ilu ? :D Bo ja lubię , z tym , że na taką interpretację , jaką facet prezentuje nie wpadłem . Ale musi chyba coś w tym być skoro twierdzi , że córy Lota łaziły za starym , jak te głupie i jeszcze z własnej woli upijały starego , żeby ... no wiesz :) To nie jest moralne , żeby nie mówić o pedofilii i kazirodztwie . Kiedy pierwszy raz czytałem tą historię , pomyślałem , że to tylko legenda spisana przez fanatyków religijnych. Niemniej jednak gdy weźmie się podania z innych źródeł interpretacji biblijnego przekazu , to można dojść do wniosku , że to się jednak kupy trzyma :)

Od dawna znam cytowane przez Ciebie tezy Einsteina i Lema . Obaj Żydzi , ale uzasadnioną dużą literą. Istoty Stwórcy ... zdeklarowane :) I muszę Cię zmartwić , to nie jest argumentacja. Argumentacją było by gdybyś pokonał swe własne lenistwo i wskazał miejsca braku logiki w wywodach prelegenta. Inaczej Twoje określenie nie ma sensu dla mnie traci sens.

Bo najważniejszym pytaniem we Wszechświecie , jest pytanie ... DLACZEGO ... mam , mamy tak myśleć , jak całe stado małpoludów :)

Miłego wieczoru i nie śpiesz się z odpowiedzią ... dobrze jest sobie kilka aspektów przemyśleć. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza