Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 kwietnia 2020r. o 20:45
kc napisał(a): Wiem, że cię kochają, nawet kiedyś twój syn pisał tu w twojej obronie.

Chcesz podyskutować a mnie akurat to bardzo interesuje jak to jest z punktu widzenia osoby uzależnionej, Dlaczego ? Czy np. taka osoba uświadamia sobie, że krzywdzi dzieci, które go kochają, że nie mają w nim prawdziwego oparcia ?


Droga Kc ... schemat Matki Polki od lat mi się nie podobał . Możesz mnie traktować jako uzależnionego , jak Pani Kasia Rzeszowska , która nota bene leczyła z uzależnienia mą własną małżonkę świętej pamięci ... i gówno z tego leczenia wyszło :D

Z mojego punktu widzenia Droga Kc poświęcenie polega na tym , że pot po jajach , albo cipce leci ... dla dzieci , ale trzeba się wysilić i nie być Urzędnikiem Państwa Istniejącego jedynie teoretycznie .

Kiedy ostatnio rozmawiałem z Panią Katarzyną spytałem ... niech powie o co :D

Dobra , ja powiem : " Pani Kasiu , czy nie sądzi Pani , że lepszym nabytkiem dla Pani instytucji byłby Rycho zamiast mnie ? "

I moja żonka i Rycho już dzisiaj nie żyją ... przykro ... a ja się jeszcze turlam po tym nawalonym świecie :D

Leciał Ci kiedyś po cipce pot z fizycznego wysiłku ? I ile masz wreszcie dzieci Droga Kc ?

Chyba pójdę już spać .... Panie Januszu T . :) ... czy jeszcze Pan nie zauważył z KIM warto dyskutować ? ... :)

... nie będę tak delikatny , jak Ty Kc :) powiem tak ... spierdala ... j falco

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 kwietnia 2020r. o 21:11
Ja tylko czytam to co piszesz, sam się za takiego uważasz. Poza tym jeśli ktoś codziennie pije piwo, to znaczy, że codziennie jest nietrzeźwy. A jeśli codziennie jest nietrzeźwy, to ma problem.

Myślałam że napiszesz coś odnośnie tego, że źle robisz, ale jak widzę wszyscy dookoła są źli, a ty jesteś niczemu winną biedną myszką zmuszoną do picia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 kwietnia 2020r. o 22:00
W takim układzie powiedz mi dlaczego moje dzieciaki nie piją Krynico mądrości .
Zadaje to kłam Twemu twierdzeniu , Droga Kc , że dzieci alkoholika muszą być alkoholikami . Jestem dzieckiem alkoholika , ale moje dzieci już nie ... eugenika już się Wam posypała ... być może dlatego brakuje Ci odwagi Jaszczurzyco na odpowieć ile masz dzieci ?

Jako , że od lat zajmując się dziećmi , zaczynając od kupek i fascynacji , tropiąc w Nich ...dwoje Ducha Stwórcy ... dlaczego moje dzieciaki nie piją ... chcesz dowodu ... poznaj Je ... czy ja Ci qurwa bronię ? :D

Owoce mojego życia , Tu i Teraz ... intelektualnie nie mam się czego wstydzić :)

No to powiesz mi w końcu jak na IMIĘ ma Twój Potomek Droga Kc ?

Śpij dobrze Słowianko z zaburzeniem emocjonalnym ...

... lepszy jest chyba alkoholizm od schizofrenii :)

Dobranoc , ... jak ja qurwa lubię się powtarzać :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 kwietnia 2020r. o 22:24
No i dlaczego mnie obrażasz ? Czy ja cię obrażam ?

Są dwie drogi albo dzieci alkoholików albo sami zostają alkoholikami albo wręcz przeciwnie, stronią od alkoholu.

Grzdyl kiedyś napisał, że wszystko co napiszesz o sobie na forum prędzej czy później zostanie wykorzystane przeciwko tobie i uważam, że miał rację, dlatego nie będę ci się zwierzać na forum. Prywatnie też nie, bo zauważyłam, że masz dziwną potrzebę pisania o rzeczach prywatnych na forum. Nawet powiem ci, że mi cię szkoda, bo odnoszę wrażenie , że to wynika z jakiejś twojej nieumiejętności odczytywania kodu społecznego, tego co jest akceptowalne a co nie, brniesz w jakieś dziwne sytuacje tam, gdzie każdy człowiek by dał sobie spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 kwietnia 2020r. o 19:54
kc napisał(a): No i dlaczego mnie obrażasz ? Czy ja cię obrażam ?

Są dwie drogi albo dzieci alkoholików albo sami zostają alkoholikami albo wręcz przeciwnie, stronią od alkoholu.

Grzdyl kiedyś napisał, że wszystko co napiszesz o sobie na forum prędzej czy później zostanie wykorzystane przeciwko tobie i uważam, że miał rację, dlatego nie będę ci się zwierzać na forum. Prywatnie też nie, bo zauważyłam, że masz dziwną potrzebę pisania o rzeczach prywatnych na forum. Nawet powiem ci, że mi cię szkoda, bo odnoszę wrażenie , że to wynika z jakiejś twojej nieumiejętności odczytywania kodu społecznego, tego co jest akceptowalne a co nie, brniesz w jakieś dziwne sytuacje tam, gdzie każdy człowiek by dał sobie spokój.


Gdzie ja Cię obraziłem ? Qurwa jego mać ... Kobieto ... gdzie ja Cię obraziłem , bo nie łapię Twoich figur retorycznych ... apropo figur retorycznych , moje dzieciaki wiedzą co to takiego , a Twoje ?

Dość mam już tej walki z koronaświrusem , z Tobą , z kimkolwiek ... Stwórca na początku powiedział ... czerp i dziel się wiedzą i to robię , ale teraz doprawdy DOBRANOC Droga KC :)


Dopisane 26.04.2020r. o godz. 19:54:

Panie Januszu T . żeby nie robić zadymy gdziekolwiek się da ... powiem Panu szczerze ... mam na Pana wy ... je... bane , czy to jest qurwa jasne ?

Nie może Pan mnie sprowokować do dyskusji , ponieważ nie dysponuje Pan odpowiednim ilorazem . Pańskie elaboraty ze ścierwomediów jednym okiem wpuszczam .. z przymrużeniem ... a drugim uchem wypier ... dalam na śmietnik historii .

Ty masz swego szatana nienawiści , a ja jestem dzieckiem Stwórcy ... nie możesz ze mną gadać , bo jeśli chcesz poczuć Stwórcę , to musisz sięgnąć do Iskierki Własnego Serca .

Stwórca , to wielowymiarowa Istota , która postanowiła tworzyć , a że stworzyła takiego głupka jak ja , to przecież nie Pańska wina :)

... proszę się odpier ... dolić od Panny :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 20:04
Pannazdzieckiem napisał(a):
kc napisał(a): .

.. powiem Panu szczerze ... mam na Pana wy ... je... bane , czy to jest qurwa jasne ?
Stwórca , to wielowymiarowa Istota , która postanowiła tworzyć , a że stworzyła takiego głupka jak ja , to przecież nie Pańska wina :)

... proszę się odpier ... dolić od Panny :)


otóż po raz kolejny łżesz ...nie masz ''wyje....e'' bo codziennie o mnie myślisz czego dowodem są codzienne wpisy ...dzisiaj tez ...

a co do tego ''stwórcy'' o którym piszesz to musiał być nieźle nachlany ze stworzył cos takiego jak ty ...:]

zapewne też w genach przekazał ci ''ciąg na alkohol'' :]

kiedy ty się ''odpier....sz'' od Falco ten na bank o tobie nie wspomni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 kwietnia 2020r. o 20:32
Rób sobie szambo tam gdzie chcesz Głupia Papugo , pod jakimkolwiek adresem i odpier ... dol się od Panny .

Bardzo Cię proszę :)



:)

... paniał aluzju ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 20:36
''paniał''?
widzę że opanowałeś ''obcy'' język ...

tak rozmawiałeś ze swoją ''miłością '' u Aleksa?

jak jej było?...Swietłana?....Ludmiła?

ach te ''promienie''...tak często odchodzą ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza