Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Butelkowy Miłorząb niezalogowany
28 kwietnia 2020r. o 22:50
Masło maślane Pannazdzieckiem,nie kompromituj się bardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Miłorząb niezalogowany
28 kwietnia 2020r. o 22:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Rób sobie szambo tam gdzie chcesz Głupia Papugo , pod jakimkolwiek adresem i odpier ... dol się od Panny .

Bardzo Cię proszę :)


Największe szambo sam robisz i to w niemalże każdym temacie obrażasz ludzi,których znasz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
28 kwietnia 2020r. o 23:08
Powinni mu zablokować IP, ten człowiek jest chory i nieprzewidywalny, nie wiadomo do czego się jeszcze posunie i czy jesteśmy bezpieczni. To chyba jakiś psychopata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Werbena niezalogowany
28 kwietnia 2020r. o 23:28
~~Mlecznoróżowy Złocień napisał(a): Powinni mu zablokować IP, ten człowiek jest chory i nieprzewidywalny, nie wiadomo do czego się jeszcze posunie i czy jesteśmy bezpieczni. To chyba jakiś psychopata.


Jestem nieprzewidywalny psychopata :D Zgłoś Złocień na 997 , że czujesz się zagrożony Panną :D

Dobranoc , starczy tych żartów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopopielata Tawuła niezalogowany
28 kwietnia 2020r. o 23:53
Wystarczy do psychiatryka, tam jest twoje miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 11:43
może macie rację ?
faceta po raz kolejny ''poniosło''...hahaha
jak sam tu pisał ma tylu ''przyjaciół'' a jednak to o mnie dzień dzień wspomina...
a przecież nie jestem ani jego znajomym a tym bardziej przyjacielem...

myślę że alkohol dokonał już w nim poważnych i nieodwracalnych spustoszeń a to może rodzić poważne konsekwencje czyt. ''zagrożenie'' dla ludzi będących w jego otoczeniu ...

alkoholicy bywają nieobliczalni ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Cytryniec niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 15:22
ciebie codziennie ponosi spójrz w lustro zobaczysz chama, kłamcę i hipokrytę. Właź dalej w dupę na bajaniu a później obgaduj je na mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 15:44
łżesz jak zwykle ...

nikomu tam nie mam zamiaru ''słodzić'' ale będę pilnował chama by ponownie nie starał się tam robić ''szamba''

tak jak ostatnio ...wystarczy ''kontrol'' by wiedział ze każdy przejaw chamstwa z miejsca poddam pod moderację ...

twoje ''pierdy'' o tym że kogoś obgaduję ''na mieście'' to już zgrana płyta i nikogo już tym nie przekonasz ...
musisz się bardziej postarać ...

może wklej mój jakiś dawny post ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza