Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
15 maja 2020r. o 17:24
~~Perłowoszara Werbena napisał(a): aleś się naprodukował.hoho,


I produkować będę dalej . Panna właśnie wróciła od KOCHANKI :) Pannie jest przykro , że Pan Kazimierz nie reaguje , chociaż obiecał w rozmowie telefonicznej ... ciekawym , czy w rozmowach z Innymi Bolecnautami jest równie obiecujący ? . Pamiętam przecież Żorżyka z Daszyńskiego w Bolesławcu ... nazwiska nie podam , który też mienił się dziennikarzem ... :D

Żorżyk ... o ile jeszcze dzisiaj żyje , mógłby robić dzisiaj za Benka i w samo południe ... chlasnąć wywiadem dla maluczkich ...

Panie Kazimierzu , albo Pan dotrzymasz obietnicy , albo ja olewam Bolec ciepłym moczem .

Jeśli chcesz mieć Pan tłuków w kordonie , jak ... no wiemy kto ... pański wybór . Jeśli jednak chciałbyś Pan czegoś jeszcze nauczyć swego syna , to proszę zacząć od Świętej Geometrii i Złotego Podziału :) Królowej MATEMATYKI :)

Ja mego syna tak właśnie szkolę :) Kwiat Życia :)

Miłego wieczoru :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
16 maja 2020r. o 20:12
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Wiśnia niezalogowany
16 maja 2020r. o 20:25
~~Zielononiebieska Mina napisał(a):
~~Perłowoszara Werbena napisał(a): aleś się naprodukował.hoho,


I produkować będę dalej . Panna właśnie wróciła od KOCHANKI :) Pannie jest przykro , że Pan Kazimierz nie reaguje , chociaż obiecał w rozmowie telefonicznej ... ciekawym , czy w rozmowach z Innymi Bolecnautami jest równie obiecujący ? . Pamiętam przecież Żorżyka z Daszyńskiego w Bolesławcu ... nazwiska nie podam , który też mienił się dziennikarzem ... :D

Żorżyk ... o ile jeszcze dzisiaj żyje , mógłby robić dzisiaj za Benka i w samo południe ... chlasnąć wywiadem dla maluczkich ...

Panie Kazimierzu , albo Pan dotrzymasz obietnicy , albo ja olewam Bolec ciepłym moczem .

Jeśli chcesz mieć Pan tłuków w kordonie , jak ... no wiemy kto ... pański wybór . Jeśli jednak chciałbyś Pan czegoś jeszcze nauczyć swego syna , to proszę zacząć od Świętej Geometrii i Złotego Podziału :) Królowej MATEMATYKI :)

Ja mego syna tak właśnie szkolę :) Kwiat Życia :)

Miłego wieczoru :)


Miłego wieczoru :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
17 maja 2020r. o 6:43
Portal 300Polityka opublikował list, jaki do członków partii Porozumienie wystosowała wicepremier Jadwiga Emilewicz.

"Ostatnie sześć tygodni to najbardziej burzliwy czas w historii naszego ugrupowania i naszej Ojczyzny w okresie rządów Zjednoczonej Prawicy. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które od Was otrzymałam. Prosiliście również o szerszy komentarz do zaistniałej sytuacji. Dlatego w kilku słowach chcę przedstawić Wam racje, którymi kierowałam się w tych dniach" – zaczyna swój list Jadwiga Emilewicz.

Wicepremier wskazuje, że najważniejsze są teraz trzy kwestie: stabilność rządu, zwycięstwo Andrzeja Dudy oraz silne Porozumienie. Wiceprezes formacji wprost prosi jej członków o wsparcie dla ubiegającego się o reelekcję prezydenta. " Teraz cała nasza uwaga powinna skoncentrować się na wsparciu Prezydenta na finiszu jego kampanii. Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc. ''

wystosuj jeszcze list do biskupów ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
17 maja 2020r. o 7:49
Dzień dobry:)



"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 maja 2020r. o 8:00
robią to krok po kroku ...
dlatego trzeba o tym pisać jasno i przejrzyście gdzie tylko mozemy :)


wszędzie gdzie jeszcze możemy

dzień dobry :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
17 maja 2020r. o 8:27
Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała zmienić adres na..."13 dzielnicę" :|

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 maja 2020r. o 14:36
oby nie ...
ale popatrz do czego doszło ...nawet coś takiego jak mur berliński przestał istnieć ...
zmiótł go gniew ludzi ...
dzisiaj obecna ''władza'' stawia nam mury i chociaż niewidoczne dla oka są każdy wie że istnieją ...

i może teraz przesadzę ale mam wrażenie że nadchodzą ''getta'' ;)

mamy już przecież lepsze i gorsze ''sorty''
czyżby to było preludium do ogłoszenia niedługo pewnej grupy ''nadludzi'' ?
coś mi to przypomina...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie