Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dokąd na wakacje?

~ niezalogowany
24 lutego 2015r. o 18:16
Na dowód można polecieć do Gujany Francuskiej(ameryka południowa)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lutego 2015r. o 19:53
loza napisał(a): Hej, nie wiem, czy to nie za wcześnie zakładać taki temat, ale pojawiają się już pierwsze oferty z biur podróży i zaczęłam się zastanawiać nad tegorocznymi wakacjami. Na razie wybór padł na Bułgarię, ale waham się jeszcze czy nie wybrać jednak Chorwacji, po przeczytaniu takiego zachęcającego opisu: http://www.qtravel.pl/inspiracje/dubrownik-id23
Co wy o tym myślicie? Byliście w którymś z tych państw i możecie mi coś doradzić?
No i dokąd wy wyjedziecie w tym roku?


Bulgaria super pomysl,bylismy z dzieckiem i podobalo nam sie , podobno duzo taniej jest z niemieckiej oferty, wiem,ze w ktoryms biurze w bc sprzedaja ją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13176
#zenia nieaktywny
20 marca 2015r. o 17:12
My zostajemy w Polsce razem z dzieciakami. W zeszłym roku wypoczywaliśmy w Turcji ale w tym roku bardziej ekonomicznie.Tęskni mi się za polskim morzem bo dawno już mnie tam nie było.
Ostatnio odwiedziliśmy za to LUblin. Bardzo ładne miasto, dawno już planowałam się tam wybrać, dopiero teraz tak się złożyło,że mieliśmy wolny weekend. Warto. Miasto klimatyczne, wiele dobrych restauracji.
Na stronie znajduje sie kilka ciekawych propozycji wyjazdów: http://szerokiej-drogi.pl/ - znajduje się tutaj książka inspiracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
20 marca 2015r. o 17:17
ja proponuje Nowogrodziec , tanio blisko i jedzenie dobre :D jest parę akwenów wodnych i co ważne nie płaci sie za klimatyczne ... no i oczywiście są konie :D
[img=1426868266_yztpbpv.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2015r. o 17:25
Spróbuj coś chociaż raz napisać ale bez wklejania fotek! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lux niezalogowany
20 marca 2015r. o 17:30
Polecam Izrael, byłam i jestem pod ogromnym wrażeniem. W tym roku też tam lecę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ada niezalogowany
20 marca 2015r. o 17:36
A ja proponuję swoje mieszkanie do morza tylko 100 m a do jeziora Resko Przymorskie tylko 300 m. Samodzielne mieszkanie na 1 piętrze osobno kuchnia, osobno łazienka, wyposażone ,miejsc do spania dla 5 osób. Do Kołobrzegu 14 km. Więcej tel. 663501939
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
20 marca 2015r. o 19:15
~Lux napisał(a): Polecam Izrael, byłam i jestem pod ogromnym wrażeniem. W tym roku też tam lecę
:D :D Super ,tylko proszę wykupić bilet w jedną stronę ,a jeszcze lepiej możesz polecieć na jakąś wycieczkę integracyjną do Jemenu :D dopiero będą wrażenia. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza