Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?

2900
#falco nieaktywny
16 marca 2015r. o 21:26
xyz czy jak ci tam...ładny? :D
jest w dobrych rękach dzięki czemu zapewne jesteś szczęśliwy... ;) [img=1426537562_bbwzfz4.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
16 marca 2015r. o 21:29
falco napisał(a): eto...a po co mam pisać? :D :D :D
dopóki się tu nie pokazałem jedynego ''ałtoryteta'' na tym forum też tu nie było.
co tam alterze alterowiczu ''bułhakowie'' w dziale ''poezja'' ?...''weny ''zabrakło? :D


Falco; Czytałem kiedyś artykuł, jak dwóch ludzi się latami kłóciło i w końcu jedego z nich zabrakło. To ten drugi stracił sens życia, bo nie miał z kim się kłócić. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 marca 2015r. o 21:29
Jakie ładne kapcie :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 marca 2015r. o 21:30
E napisał(a): Tak poważniej mówiąc, to zakładam, że każdy dzień i każdy spotkany na mojej drodze człowiek, może być powodem do szczęścia:)
Może to "czas mnie uczy pogody" :)


To myślę dobrze, ale w niektórych sytuacjach to za mało :) To znaczy spotykanie ludzi... w życiu człowiek potrzebuje bliskości, miłości, zaufania i oparcia w codzienności... :) Ale oczywiście codzienność, spełnianie się w pracy, ciepło rodzinne jest najważniejsze... to jakaś też beztroskość? słońce i uśmiech :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 marca 2015r. o 21:30
O kapciach, to do Falco, bo o kapciach eto...nic nie wiem :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2015r. o 21:33
widzisz ty tam co za mną ''krok w krok'' ?
widzisz jaka ponura przyszłość cię czeka kiedy mnie zabraknie? :D :D


Dopisane 16.03.2015r. o godz. 21:33:

E napisał(a): Jakie ładne kapcie :D


prezent pod choinkę ...dla ateisty :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 marca 2015r. o 21:35
alter napisał(a): To znaczy spotykanie ludzi... w życiu człowiek potrzebuje bliskości, miłości, zaufania i oparcia w codzienności... :)

Tak, od spotkania się zaczyna, a później to zależy od nas, czy chcemy budować kolejne relacje :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
16 marca 2015r. o 21:38
E napisał(a): O kapciach, to do Falco, bo o kapciach eto...nic nie wiem :D


Domyśliłem się, zauważyłem te jego kapcie i łapki pieska.
Fajny ;) i jak ma ciepło i jest najedzony, to na pewno szczęśliwy. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza