Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak reklamować lokalną firmę?

~aga niezalogowany
8 października 2016r. o 23:50
Założyłam firmę i chciałam ją rozreklamować wykupiłam tutaj reklamę za sporą kasę i nic mi to nie dało jednym słowem kiepsko nie miałam tutaj zainteresowania a na innych stronach owszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
8 października 2016r. o 23:54
Zapomniałam napisać, że jak dodałam tutaj moją firmę do BolecFirmy to tutaj spotkałam się ze niesamowita krytyką i oczernianiem i tylko tutaj. O czy to świadczy jacy tu ludzie siedzą nie mówię ze wszyscy,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Aga niezalogowany
9 października 2016r. o 8:14
Aga a sprawdzilas swoja grupe docelowa?
Najpierw ja określ, sprawdz jej potrzeby a później wydawaj kase na reklame.
polecam fb i grupy tematyczne ale z trzymaniem się ich tematyki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Aga niezalogowany
9 października 2016r. o 8:17
Aga a sprawdzilas swoja grupe docelowa?
Najpierw ja określ, sprawdz jej potrzeby a później wydawaj kase na reklame.
polecam fb i grupy tematyczne ale z trzymaniem się ich tematyki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~helka niezalogowany
27 października 2016r. o 13:30
Jeżeli dodasz swoją firmę w odpowiedniej kategorii nie powinnaś spotkać się z negatywnymi komentarzami to bezsensu. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych czy katalogów branżowych. W social mediach można się też promować za niewielkie pieniądze. Dobrym sposobem będzie też marketing treści, marketing mobilny. Powiadomienia sms dobrze się sprawdzają to ciekawy kanał komunikacji z klientem. Na serwersms możesz sobie przetestować taką platformę. No możliwości jest dużo, trzeba wybrać to co będzie pasować klientom i nie będzie za bardzo obciążać budżetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anka90 niezalogowany
5 lutego 2017r. o 23:52
Sądzę, że najskuteczniejsza będzie reklama internetowa, obecnie to chyba najlepsze rozwiązanie. Kolejna ważna rzecz to jakość obsługi klienta - jak dbamy o odbiorców naszych usług w odpowiedni sposób będą wobec nas lojalni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 września 2017r. o 7:33
~aga napisał(a): Zapomniałam napisać, że jak dodałam tutaj moją firmę do BolecFirmy to tutaj spotkałam się ze niesamowita krytyką i oczernianiem i tylko tutaj. O czy to świadczy jacy tu ludzie siedzą nie mówię ze wszyscy,

Jestem bardzo zdziwiona, że po opłaceniu reklamy wszyscy swobodnie mogą ją komentować. Może warto poprosić o zablokowanie możliwości komentowania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 września 2017r. o 7:37
Ok, już rozumiem. Dodanie ogłoszenia do listy firm jest za darmo. Mimo wszystko komentarze nie powinny być możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza