Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wróżki z okolic Bolesławca

~Wróżka niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 21:52
~ napisał(a):
~Wróżka napisał(a): To może powróżyć niedowiarkom? Kto chętny? Oczywiście za darmo :)



Mam pytanie
Czekam na cos waznego dla mnie, doczekam sie do konca polowy tego roku?

Do końca czerwca raczej nie doczekasz się:( może wynikać to z hmm.. przyczyn technicznych, zdrowotnych
ale jest nadzieja, i w drugiej połowie roku coś ruszy w tym kierunku. Widzę jakieś przygotowania do podróży/przedsięwzięcia /pracy/ spółki.
Powodzenia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 22:20
~Wróżka napisał(a):
~ napisał(a):
~Wróżka napisał(a): To może powróżyć niedowiarkom? Kto chętny? Oczywiście za darmo :)



Mam pytanie
Czekam na cos waznego dla mnie, doczekam sie do konca polowy tego roku?

Do końca czerwca raczej nie doczekasz się:( może wynikać to z hmm.. przyczyn technicznych, zdrowotnych
ale jest nadzieja, i w drugiej połowie roku coś ruszy w tym kierunku. Widzę jakieś przygotowania do podróży/przedsięwzięcia /pracy/ spółki.
Powodzenia:)

Ha ha ha powiedz od kogo masz towar :) Dobry musi być :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 7:27
~ napisał(a):
~Wróżka napisał(a): Cygankom nie wierz, ale to temat na inną rozmowę.
Na jakie pytanie chcecie? Konkretnie, i takie żeby można było szybko zweryfikować.
Możecie zadawać pytania typu: "czy w przeciągu 3dni dostanę wiadomość od X?" Lub "czy w ciągu miesiąca uda mi się zakup samochodu marki Y?" Itp
Na zdrowie nie wróżę.
wlasnie mnie ciekawosc zzarla to zapytam:niedlugo jade na badania od ktorych zalezy czy bedzie mozna przeprowadzic zabieg a tym samym pozbyc sie kompleksow. Czy dojdzie do zabiegu?
????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 22:16
~Wróżka napisał(a):
~ napisał(a):
~Wróżka napisał(a): To może powróżyć niedowiarkom? Kto chętny? Oczywiście za darmo :)



Mam pytanie
Czekam na cos waznego dla mnie, doczekam sie do konca polowy tego roku?

Do końca czerwca raczej nie doczekasz się:( może wynikać to z hmm.. przyczyn technicznych, zdrowotnych
ale jest nadzieja, i w drugiej połowie roku coś ruszy w tym kierunku. Widzę jakieś przygotowania do podróży/przedsięwzięcia /pracy/ spółki.
Powodzenia:)

Dziekuje

A ta podroz to tez w drugiej polowie roku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 10:27
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 11:03
Wróżki? że też ludzie są tacy naiwni i wierzą w takie pierdoły :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 13:33
Macie może namiar na Elfy ? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~katia niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 19:25
Podaj jakieś namiary na siebie wróżki chcialabym się z toba spotkać żebyś mi powróżyła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.