Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wróżki z okolic Bolesławca

9984
#gover nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 14:37
~xl napisał(a): Szanując jak najbardziej wyznawców z KK pozwolę sobie jednak na zadanie pytania jak się to ma do Bożych przykazań , kiedy JP II całuje różne figurki , kłania się im wkłada korony na głowę, całuje koran , przyjmuje na czoło znak sziwy.....


Jesli szanujesz, to pozwol katolikom wierzyc i czcic Boga, tak jaka jest ich wiara, zgodnie z ich sumieniem. Wydaje sie, ze nalezysz do Zielonoswiatkowcow, lub tez do jakiegos Kosciola protestanckiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xa niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 15:24
gover napisał(a):
~xl napisał(a): Szanując jak najbardziej wyznawców z KK pozwolę sobie jednak na zadanie pytania jak się to ma do Bożych przykazań , kiedy JP II całuje różne figurki , kłania się im wkłada korony na głowę, całuje koran , przyjmuje na czoło znak sziwy.....


Jesli szanujesz, to pozwol katolikom wierzyc i czcic Boga, tak jaka jest ich wiara, zgodnie z ich sumieniem. Wydaje sie, ze nalezysz do Zielonoswiatkowcow, lub tez do jakiegos Kosciola protestanckiego.



Szanuję , co nie znaczy że nie mogę się wypowiedzieć i poddać wątpliwości tego co widzę i jakie mam przemyślenia na ten temat. Każdy ma więc się wypowiada. Czy to jest brak szacunku??? Od kiedy ? Dla zaspokojenia twej ciekawości żaden ze mnie zielonoświątkowiec ani protestant, należę do kościoła Pana Jezusa Chrystusa Zbawiciela który naucza aby uważać na różnego rodzaju zwodzicieli którzy głoszą prawdę pomieszaną z kłamstwem co dotyczy wszystkich denominacji i nie tylko KK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 15:43
~xa napisał(a): należę do kościoła Pana Jezusa Chrystusa Zbawiciela który naucza aby uważać na różnego rodzaju zwodzicieli którzy głoszą prawdę pomieszaną z kłamstwem co dotyczy wszystkich denominacji i nie tylko KK

Nie wiem czy jestes "xl" czy tez nie. Dziekuje za wypowiedz, nieco uszczypliwa w stosunku do innych denominacji.(zarzut klamstwa) Bede Ci wdzieczny jesli zechcesz podac link mowiacy o Twoim Kosciele, lub tez napisac kilka slow o Jego historii, doktrynie. Kiedy i gdzie zostal zalozony, przez Kogo.....,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 16:37
Uszczypliwa w którym momencie? Jak cię tak interesuje to zacznij czytać Dzieje Apostolskie tam jest historia mojego ,prawdziwego kościoła Jezusa Chrystusa a na ten temat jak chcesz możemy się w realu spotkać temat rzeka☺pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 16:42
Dziekuje za zaproszenie. Znalazlem jednak troche historii Twojego Kosciola.

https://www.lds.org/general-conference/print/2014/10/the-reason-for-our-hope?lang=pol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 16:46
Nie wiem co to za człowiek ,ja osobiście nie należę do tej denominacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
9 kwietnia 2015r. o 17:02
~xl napisał(a): Nie wiem co to za człowiek ,ja osobiście nie należę do tej denominacji.

Spadl mi kamien z serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2015r. o 21:03
~Wróżka napisał(a): To może powróżyć niedowiarkom? Kto chętny? Oczywiście za darmo :)



Mam pytanie
Czekam na cos waznego dla mnie, doczekam sie do konca polowy tego roku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.