Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Diesel czy benzyna – jaki rodzaj paliwa wybrać?
8402
#minciu nieaktywny
5 października 2015r. o 22:02
~ napisał(a):
masi napisał(a):
Dla myślących i robiących bardzo dużo km diesel

Jesteś w błędzie dzieciaku...ja mam dwuletniego benzyniaka i swoje pali ale stać mnie na to bo inaczej nie decydowałbym się na zakup...koszty jednak serwisu rekompensują mi to co wydaja na serwis właściciele diesla...na dopłacenie do diesla kilku tysięcy też było mnie stać ale świadomie wybrałem benzyniaka mimo, że robię dużo km, powiedzmy 30-40 tys. rocznie...


To śmiało mogłeś brać diesla na 4-5 lat przy tych kilometrach. 30tys to nic wielkiego jak ma sie firmę, kasę i nowe auto z salonu:) Serwis 1.6HDI, BMW 2.0D czy coś podobnego nie jest wymagający:) 220tys km to termin pierwszej wymiany rozrządu w 1.6HDI ... ale pewnie nie o takich silnikach piszesz??

Jak swoje pali to coś więcej niż R4?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
5 października 2015r. o 22:26
~ napisał(a):
masi napisał(a):
Dla myślących i robiących bardzo dużo km diesel

Jesteś w błędzie dzieciaku...ja mam dwuletniego benzyniaka i swoje pali ale stać mnie na to bo inaczej nie decydowałbym się na zakup...koszty jednak serwisu rekompensują mi to co wydaja na serwis właściciele diesla...na dopłacenie do diesla kilku tysięcy też było mnie stać ale świadomie wybrałem benzyniaka mimo, że robię dużo km, powiedzmy 30-40 tys. rocznie...


nie ma żadnych stalowych tu zasad. jeden tak jak ty zrobi 50 tys benzyną, drugi dieslem 10 tys rocznie. i nikt mu nie zabroni. kupić z niemiec 10 latka na rope z przebiegiem do 150 tys to żaden wyczyn. kwestia więcej jak 5 tys euro i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
5 października 2015r. o 22:32
~ napisał(a):
masi napisał(a):
Dla myślących i robiących bardzo dużo km diesel

Jesteś w błędzie dzieciaku...ja mam dwuletniego benzyniaka i swoje pali ale stać mnie na to bo inaczej nie decydowałbym się na zakup...koszty jednak serwisu rekompensują mi to co wydaja na serwis właściciele diesla...na dopłacenie do diesla kilku tysięcy też było mnie stać ale świadomie wybrałem benzyniaka mimo, że robię dużo km, powiedzmy 30-40 tys. rocznie...

Ciągle się powtarzasz, że Cię stać, musisz być obrzydliwie bogaty... :D
Więc Cię stać i na takie wpisy! :)
Za dzieciaka mi miło :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
5 października 2015r. o 22:44
Dzisiaj na serpentynach w Szklarskiej moje 1.9tdi zrobione na 165km360nm pokazało pazury i dało wiele frajdy :D Benzyniak wolnossący ?? ?? Panowie kończcie z żartami :) no chyba ze r6 3.0 v8 4.4 ...niech Turbo będzie z wami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 23:46
masi napisał(a):
Ciągle się powtarzasz, że Cię stać, musisz być obrzydliwie bogaty... :D

A gdzie ja się powtarzam skoro był to mój pierwszy wpis ? Nie jestem bogaty a tym bardziej obrzydliwie. Jestem zwykłym Kowalskim, któremu nie brakuje na chleb i zatankowanie swojego samochodu jeśli to nazywasz bogactwem. A tyrać muszę bardzo dużo, żadnej taryfy ulgowej ale każdy niech kupuje co mu się podoba. Jestem z całą pewnością przeciwnikiem sprowadzania starych trupów od Turka z Niemiec jako od dziadka przez pryszczatych wąsików, które maja na wymarzone auto 5 tys. zł...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 23:48
No i kupując samochód, biorę także pod uwagę koszty serwisowe aby było mnie później na ten serwis stać bez odejmowania sobie i rodzinie z ust.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
5 października 2015r. o 23:51
~ napisał(a):
masi napisał(a):
Ciągle się powtarzasz, że Cię stać, musisz być obrzydliwie bogaty... :D

A gdzie ja się powtarzam skoro był to mój pierwszy wpis ? Nie jestem bogaty a tym bardziej obrzydliwie. Jestem zwykłym Kowalskim, któremu nie brakuje na chleb i zatankowanie swojego samochodu jeśli to nazywasz bogactwem. A tyrać muszę bardzo dużo, żadnej taryfy ulgowej ale każdy niech kupuje co mu się podoba. Jestem z całą pewnością przeciwnikiem sprowadzania starych trupów od Turka z Niemiec jako od dziadka przez pryszczatych wąsików, które maja na wymarzone auto 5 tys. zł...

Ja właśnie sobie takie sprowadziłem za 2600zł bo na inne mnie nie stać.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 0:00
W porządku. Problem w tym czy ten samochód rzeczywiście nadaje się do jazdy i nie składa się z kilku samochodów ale to Ty odpowiadasz za swoje bezpieczeństwo. Osobiście nie przywiązuję wagi do samochodu ale życzę sobie aby był w miarę niezawodny. Kilka lat temu także miałem 3 tys. na samochód ale wolałem kupić Matiza od polskiego właściciela, który posłużył mi bezawaryjnie kilka lat a do tego nie uszczuplił kieszeni. Niektórzy pukali się w głowę co ja kupiłem ale kolega na stacji benzynowej robił do strupiałego bmw dolewki za 20 zł podczas gdy ja dumnie swojego Matiza tankowałem do pełna ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego