Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PUP Bolesławiec - środki na rozpoczęcie działalności (korupcja czy znajomości?)_

~gh niezalogowany
9 kwietnia 2016r. o 13:18
Ja dostałem dotację bez żadnych łapówek.Ale większość z tych co dostali razem ze mną, po 2 latach nie prowadzi działalności.Ich jedynym celem była sama dotacja.Część tych pseudo biznesplanów od samego początku była bzdurna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gh niezalogowany
9 kwietnia 2016r. o 13:19
Ja dostałem dotację bez żadnych łapówek.Ale większość z tych co dostali razem ze mną, po 2 latach nie prowadzi działalności.Ich jedynym celem była sama dotacja.Część tych pseudo biznesplanów od samego początku była bzdurna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kacper niezalogowany
9 kwietnia 2016r. o 14:49
~biuro rachunkowe napisał(a): Sporządzam wnioski przy każdym naborze organizowanym przez urząd pracy.
Spośród wniosków, które sporządziłam zdarza się naprawdę bardzo sporadycznie, że komuś nie zostanie przyznana dotacja (z powodu braku środków).
Na ocenę wniosku wpływa wiele czynników, doświadczenie, zasadność zakupów, biznes plan i wiele innych. Uważam, że wniosek powinna sporządzić osoba, która posiada doświadczenie, doradzi, wie na co zwrócić uwagę ...wspaniały ... lecz sporządzając go po raz pierwszy nie jesteście w stanie ustrzec się jakichś błędów, nie wiecie na co zwrócić uwagę.


Klasyczny przykład urzędniczego odczłowieczenia- ważny jest nie pomysł, umiejętność jego realizacji a umiejętność wypełnienia wniosku, a w tle oczekiwanie by BEZROBOTNY BEZ ŚRODKÓW FINANSOWYCH rozpoczął od sfinansowania firmy zewnętrznej, która potrafi umiejętnie wypełnić wniosek. Odrzucając korupcyjne sugestie- urzędnicy PUP potrafią zrozumieć pomysł biznesowy jeśli zostanie napisany w ich języku, a "tłumaczowi" trzeba zapłacić. Jednym słowem PUP widzi "wnioski" a nie "pomysły biznesowe", bo to wygodniej dla urzędników, wymaga mniejszych kompetencji zawodowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mmm niezalogowany
9 kwietnia 2016r. o 15:38
dostałam dotację do dnia dzisiejszego prowadzę działalność i oby tak dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biuro rachunkowe niezalogowany
9 kwietnia 2016r. o 17:51
~do biura rachunkowego napisał(a): najwpierw daj kase zarobic dla biura a potem sie zobaczy - a co ty qwa najmądrzejszy jestes czy masz wyłacznosc na obsługe w PUP ?



Nie, każdy wniosek jest inny.
"Najmądrzejszy"?
Nie, to inteligencja, wrodzona ... i nabyta :D
Poświęć nie 40 minut, a 40 godzin na napisanie to też dostaniesz ... i wiedzę zdobędziesz, a najważniejsze: będziesz "najmądrzejszy" :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vie niezalogowany
9 kwietnia 2016r. o 18:03
skorn napisał(a): ... a nie lamusów z ulicy.

Każdy wie kim jesteś, nie musiałeś aż tak się afiszować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
9 kwietnia 2016r. o 18:05
~biuro rachunkowe napisał(a):
~do biura rachunkowego napisał(a): najwpierw daj kase zarobic dla biura a potem sie zobaczy - a co ty qwa najmądrzejszy jestes czy masz wyłacznosc na obsługe w PUP ?



Nie, każdy wniosek jest inny.
"Najmądrzejszy"?
Nie, to inteligencja, wrodzona ... i nabyta :D
Poświęć nie 40 minut, a 40 godzin na napisanie to też dostaniesz ... i wiedzę zdobędziesz, a najważniejsze: będziesz "najmądrzejszy" :P


Nie trzeba wielkiej mądrości żeby dobrze napisać biznes plan, ale trzeba dobrych ''pleców'' żeby dostać pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do biura rachunkowego niezalogowany
9 kwietnia 2016r. o 18:17
Nie, każdy wniosek jest inny.
"Najmądrzejszy"?
Nie, to inteligencja, wrodzona ... i nabyta :D
Poświęć nie 40 minut, a 40 godzin na napisanie to też dostaniesz ... i wiedzę zdobędziesz, a najważniejsze: będziesz "najmądrzejszy" :P


11 min. temu
Mądralo z inteligencją wrodzoną a jesli chce otworzyc biuro rachukowe to to ty pomozesz ?
Jesli tak to jak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza