Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Jasnożółta Nemezja niezalogowany
24 lutego 2021r. o 7:03
Do tej pory do spotkania z ks. kard. Stanisławem Dziwiszem nie doszło. Dwukrotnie byłem pytany przez jego wysłannika czy mam ochotę się spotkać z kardynałem, potwierdziłem, że tak – powiedział Janusz Szymik, ofiara księdza pedofila.

Co więcej zaprosiłem, byśmy mogli się spotkać i porozmawiać. Ale poza zapewnieniami, do tego spotkania nie doszło. Ostatnie zapewnienie, że będą takie próby nawiązywane było 16 grudnia ub. roku, a mamy już końcówkę lutego i jakoś ks. kardynał nie znajduje czasu, a może i ochoty, żeby się ze mną, ofiarą wykorzystywania seksualnego ks. Jana Wodniaka, którego ks. kardynał znał, spotkać. I myślałem, że będzie dobrze, jeśli spotkamy się w cztery oczy – powiedział Janusz Szymik.

ŚWIĘTY KAROL NIC NIE WIEDZIAŁ I STACHU TEŻ NIC NIE WIEDZIAŁ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:02
Horus napisał(a): "Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jej matką, i synową z jej teściową. Tak to staną się wrogami człowieka domownicy jego"

czyje to słowa? kto je cytuje?


Cytat z Mateusza.
Sens tych słów masz wyłożony dalej. "Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien."
Przykazanie miłości wyraźnie mówi, że to Bóg jest na pierwszym miejscu. Potem dopiero ja i inni ludzie. Kto tego nie pojmuje nie jest godzien bliskości Boga. Jeśli ktoś wymaga bym zepchną Boga na drugie miejsce... chcąc, nie chcąc, staje się moim wrogiem, potencjalnym moim zabójcą. Zabójcą mojego życia wiecznego w bliskości Boga. Przyjaźń z drugim człowiekiem? Owszem, ale zawsze pierwszy jest Bóg.


Horus napisał(a):

a to czyje słowa?


To z Ezechiela.
A wyjaśnienie znów masz w pominiętym fragmencie: "Za to, że się podniosło serce twoje, i rzekłeś: Bógem ja, a na stolicy Bożej siadłem w sercu morza, gdyżeś człowiekiem a nie Bogiem, a czyniłeś serce swe jako serce Boże".
Pierwsze przykazanie mówi nam że Bóg jest tylko jeden. A tu mamy sytuację, nie tylko że człowiek znalazł sobie innego Boga, ale sam postanowił nim być. Jak wyglądałby Raj, gdzie każdy by był Bogiem, ustalał swoje prawa i zasady? Chyba stałby się gorszy od Piekła. Bóg nas chce doprowadzić do Raju, takiego nie tylko z nazwy, gdzie wszystko jest ułożone jak należy "po Bożemu". Kto się będzie nadawał do tego Raju, ten do niego trafi. Reszcie pozostaje płacz i zgrzytanie zębów. Ile było napomnień, ile ostrzeżeń? Widzisz tu straszne słowa. A przejąłeś się nimi choćby w najmniejszym stopniu? My ludzie dalej swoje, dalej pyszni...
Pomyśl sobie jak wyglądałby twój dom, gdybyś dał władzę małym dzieciom. Ile byście przetrwali? A raj ma być harmonijny i wieczny.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Miechunka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:06
Nie tego po polskiej władzy spodziewali się najgorzej zarabiający pracownicy! Okazuje się, że rząd nie popiera pomysłu wprowadzenia europejskiej pensji minimalnej. A to dzięki niej 3 miliony Polaków miałyby zapewnione coroczne podwyżki płacy, których wysokość zależałaby od sytuacji gospodarczej, a nie tylko od woli rządzących.
„Państwa członkowskie powinny bowiem zachować możliwość (...) ustalania wysokości minimalnego wynagrodzenia, uwzględniając różne uwarunkowania historyczne i społeczno-gospodarcze" – czytamy w rządowym dokumencie
To o tyle ciekawe, że rząd w opinii stanowiska sam chwali się, jak to podnosi najniższą pensję. „Od początku wprowadzenia ustawowego wynagrodzenia minimalnego, tj. od 2003 r. jego wysokość do 2020 r. wzrosła o 225%. W efekcie dotychczasowe działania RP wpisują się w postulowany przez KE ogólny kierunek, jakim jest poprawa warunków zatrudnienia i przeciwdziałanie ubóstwu pracujących” – piszą urzędnicy resortu zarządzanego przez wicepremiera Jarosława Gowina. Jak jednak podkreślają w projekcie stanowiska, „rząd Polski będzie dążyć do tego, aby przyjęte na szczeblu UE regulacje w możliwie niewielkim stopniu wpływały na regulacje krajowe. Dotyczy to w szczególności krajowego systemu kształtowania wynagrodzeń minimalnych”.
Związkowcy nie kryją oburzenia: – Rząd sam chce mieć monopol na ustalanie, ile pensja ma wynosić i np. tylko przed wyborami mocniej ją podnosić – mówią nieoficjalnie.
I tak to rządzący dbają o suwerena.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:12
~~Jasnożółta Nemezja napisał(a): Do tej pory do spotkania z ks. kard. Stanisławem Dziwiszem nie doszło. Dwukrotnie byłem pytany przez jego wysłannika czy mam ochotę się spotkać z kardynałem, potwierdziłem, że tak – powiedział Janusz Szymik, ofiara księdza pedofila.

Co więcej zaprosiłem, byśmy mogli się spotkać i porozmawiać. Ale poza zapewnieniami, do tego spotkania nie doszło. Ostatnie zapewnienie, że będą takie próby nawiązywane było 16 grudnia ub. roku, a mamy już końcówkę lutego i jakoś ks. kardynał nie znajduje czasu, a może i ochoty, żeby się ze mną, ofiarą wykorzystywania seksualnego ks. Jana Wodniaka, którego ks. kardynał znał, spotkać. I myślałem, że będzie dobrze, jeśli spotkamy się w cztery oczy – powiedział Janusz Szymik.

ŚWIĘTY KAROL NIC NIE WIEDZIAŁ I STACHU TEŻ NIC NIE WIEDZIAŁ .

A jak wykorzysta cię seksualnie urzędnik gminy w Pcimiu Wielkim, to Premier czy Prezydent Państwa Polskiego maja obowiązek cię natychmiast przyjąć? Zgłaszasz sprawę do prokuratury. Jeśli masz ochotę to piszesz tez listy do Premiera i Prezydenta. Bedzie któryś miał ochotę się z tobą spotkać to ci o tym napisze.
A może sam Papież ma tez obowiązek udzielić temu panu natychmiastowej, osobistej audiencji? No i oczywiście ogłosić tygodniową żałobę ogólnoświatową, z biczownikami i innymi atrakcjami.
Tak, spotkało człowieka coś strasznego. Ale może powinien zrozumieć, ze cały świat wokół niego się nie kręci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:16
~~Złocistoruda Miechunka napisał(a): Okazuje się, że rząd nie popiera pomysłu wprowadzenia europejskiej pensji minimalnej.

To tylko bicie piany. Stan docelowy to pensja socjalna, wypłacana każdemu obywatelowi. Wprowadzą to szybciej niż możemy to sobie wyobrazić. I witamy w KOMUNIZMIE :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 lutego 2021r. o 21:33
''Funkcjonariusze małopolskiej policji otrzymali w grudniu zgłoszenie dotyczące przekroczenia limitu osób przebywających w kościele św. Józefa Oblubieńca w Kątach. Policjanci na miejscu sporządzili materiał dowodowy, a sprawę skierowali do sanepidu.

Na miejscu potwierdziło się, że w kościele jest ok. 160 osób, choć zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami, przy takim metrażu mogło być tam 30 wiernych – poinformował Grzegorz Buczak z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Państwowy Inspektor Sanitarny po przeanalizowaniu materiałów stwierdził, że doszło do złamania obowiązujących obostrzeń pandemicznych. Proboszcz parafii został ukarany grzywną.

Ksiądz straszy donosicielstwem
Ukarany ksiądz nie wyraził najmniejszej skruchy z powodu swojego nierozsądnego zachowania. Na kościelnej tablicy ogłoszeń pojawił się natomiast skandaliczny komunikat.


Donosicielstwo jest grzechem śmiertelnym, o którym bardzo rzadko się mówi, jeszcze rzadziej się z niego spowiada. Donosicielstwo stoi w jawnej sprzeczności z miłością bliźniego. Donosiciel, czyli kapuś, szpicel, to jak człowiek trędowaty, którego należy odizolować od ludzi zdrowych i prosić Jezusa o uzdrowienie, jak to było w dzisiejszej Ewangelii - napisano w ogłoszeniu.

Sprawą zajęła się kuria diecezjalna, która oceni postępowanie buntowniczego duchownego. Zdaniem tarnowskiego biskupa ks. Ryszarda Stanisława Nowaka, wierni mają prawo do swobodnego dostępu do liturgii i nikt nie może im tego odmówić. ''

wierni mają prawo do swobodnego dostępu do liturgii ale ja nie mam prawa do swobodnego wynajęcia kwatery nad morzem ...

pieprzony ''katoland''



Dopisane 24.02.2021r. o godz. 21:33:


''Donosicielstwo jest grzechem śmiertelnym, o którym bardzo rzadko się mówi, jeszcze rzadziej się z niego spowiada. Donosicielstwo stoi w jawnej sprzeczności z miłością bliźniego. Donosiciel, czyli kapuś, szpicel, to jak człowiek trędowaty, którego należy odizolować od ludzi zdrowych i prosić Jezusa o uzdrowienie, jak to było w dzisiejszej Ewangelii - napisano w ogłoszeniu.

Ksieza-szydza-z-restrykcji.-Tlumy-wiernych-w-kosciele-24-02-2021''

no to pieprzony hipokryto masz teraz problem bo poniżej to krótka lista twoich kolesi co byli kapusiami...:]

trędowatymi szpiclami ...:]


''Arcybiskup Juliusz Paetz - emerytowany metropolita poznański. Na liście agentów SB figurował pod pseudonimem Fermo od 1978 do 1983 roku. Ale już wcześniej kontaktował się z bezpieką. Dał się złamać, bo potrzebował paszportu, żeby wyjechać do pracy w Rzymie. Kiedy wrócił, stał się SB niepotrzebny. Arcybiskup Paetz był bohaterem jednego z najgłośniejszych skandali w polskim Kościele. W 2002 roku odszedł z poznańskiej metropolii, oskarżony o molestowanie seksualne kleryków.

Biskup Wiktor Skworc - jako współpracownik SB miał pseudonim Dąbrowski. W tej chwili jest biskupem tarnowskim. Został zarejestrowany w 1979 roku po tym, jak esbecy w bagażniku jego samochodu znaleźli produkty z Baltony, a potem przedstawili mu fikcyjne zarzuty współudziału w nielegalnym obrocie towarami z tego sklepu. W książce ks. Isakowicza-Zaleskiego jest zamieszczony raport z październikowej rozmowy werbunkowej, którą przeprowadził z duchownym kpt. Jerzy Wach.

Biskup Kazimierz Górny - obecny ordynariusz rzeszowski. Komunistyczna bezpieka pozyskała go do współpracy w 1979 r., gdy budował kościół w Oświęcimiu. Została ona przerwana w 1983 r., gdy ks. Górny został krakowskim biskupem pomocniczym i wtedy zaczął się uchylać od kontaktów z SB. Ks. Górny został zarejestrowany pod pseudonimami Kazek i Tadeusz.

Ks. Wacław Cedro - według ks. Isakowicza-Zaleskiego, donosił na ks. Józefa Tischnera.

Ks. Saduś - korespondował z papieżem Janem Pawłem II. Treść listów polskiego papieża przekazywał komunistycznej bezpiece.

Ks. Janusz Bielański - były proboszcz katedry na Wawelu. Po pojawieniu się w prasie informacji o jego współpracy z SB został odwołany przez metropolitę krakowskiego, kardynała Stanisława Dziwisza. Mimo to ks. infułat Bielański zaprzeczał, by kiedykolwiek donosił komunistycznej bezpiece. Jako agent miał pseudonim Waga. Sam przyznawał, że w czasie, gdy budował kościół w jednej z dzielnic Krakowa, przychodzili do niego esbecy. Przychodzili też, gdy został już proboszczem na Wawelu. Ale cały czas zaprzecza, by była to współpraca z tajnymi służbami.

Ks. Mieczysław Maliński - wieloletni, bardzo bliski przyjaciel Karola Wojtyły. Sam twierdzi, że na SB chodził ewangelizować. Ale ks. Isakowicz-Zaleski nie ma wątpliwości - ks. Maliński był współpracownikiem SB. W dokumentach widnieje jako "Delta". Został zarejestrowany w 1971 roku.

Ks. Mirosław Drozdek - proboszcz sanktuarium na Krzeptówkach w Zakopanem. Miał wielokrotne kontakty z esbekami. A bezpieka podobno bardzo ceniła sobie informacje, które przekazywał. Nosił pseudonim Ewa.

Ks. Mieczysław Łukaszczyk - był kapelanem Jana Pawła II. Teraz jest proboszczem parafii św. Katarzyny w Nowym Targu.

O. Stoch - był zarejestrowany jako TW "Kazek". Przez lata miał świadomie donosić na współbraci z zakonu. ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zszarzały Niecierpek niezalogowany
25 lutego 2021r. o 5:52
13 emerytura to prezent od żoliborskiej grupy przestępczej. Nie ważne że okradli Polskę na tysiąclecia ważne że złodzieje kupują ciemnogród. Pablo Escobar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fiołkowa Iglica niezalogowany
25 lutego 2021r. o 6:11
https://transfer-kurort.ru/taxi-anapa-veselovka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza