Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 15:11
Horus napisał(a):
poczekaj

Obowiązki rodzinne wzywają...
To do następnego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 lutego 2021r. o 15:17
"Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jej matką, i synową z jej teściową. Tak to staną się wrogami człowieka domownicy jego"

czyje to słowa? kto je cytuje?

a to czyje słowa?

"...wytnę cię z ludzi i wytracę cię z ziem, i zetrę: a poznasz, żem ja Pan!… zniosę z niej człowieka i bydlę… I uczynię pomstę moję… I uczynią w Edom według gniewu mego i zapalczywości mojej… Córki... mieczem pobite będą, a poznają, żem ja Pan!… mieczem siec będzie… I puszczę nań mór i krew na ulice jego, i będą padać zabici w pośrzodku jego mieczem wokoło: a poznają, żem ja Pan!… przywiodę na cię miecz i wybiję z ciebie człowieka i bydlę… Obrócę cię w krew, krew ma cię ścigać... wygubię na niej wszystko, co się tam rusza. Pagórki twoje pokryję trupami, na twych wyżynach, na twych dolinach, we wszystkich parowach padać będą pobici mieczem...''

itd.
wiesz skąd te cytaty?
i jak ma się do tych słów twoja prawda o '' litościwym '' i ''pełnym miłości jakimś ''bogu''?

i nie pisz mi że to fejk ...;)



Dopisane 23.02.2021r. o godz. 15:17:

~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Horus napisał(a):
poczekaj

Obowiązki rodzinne wzywają...
To do następnego :D


spoko ...ja też mam co nieco do zrobienia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowe Przymiotno niezalogowany
23 lutego 2021r. o 15:43
Szatan w kasynach:

"Co takiego się dzieje, że przez rok walki z pandemią w dużym demokratycznym państwie zamknięte są bary, smażalnie ryb, nie funkcjonują przedsiębiorstwa, a jak się okazuje,

do tej pory można było w kasynie grać w ruletkę,

a przy tym zjeść i wypić.


sanepid nie przeprowadza kontroli w kasynach


Czy ktoś przekonuje rząd do wyjątkowego traktowania kasyn?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Perowskia niezalogowany
23 lutego 2021r. o 16:50
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonopomarańczowe Przymiotno niezalogowany
23 lutego 2021r. o 16:55
To nie ten wątek - kobietolekkich obyczajów - tu sami cnotliwi i świeto krec liwi ojcowie, jak pis_Pięta.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Daglezja niezalogowany
23 lutego 2021r. o 17:24
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
~~Oliwkowozielona Daglezja napisał(a):
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
~~Oliwkowozielona Daglezja napisał(a):
A gdzie jest mój Bóg, na którego byłem gdy Go odsłaniali? do którego się modliłem?,

Nie widzę problemu. Równie dobrze możesz się pomodlić do ławki w parku, skoro pomnik władców Polski uznajesz za Boga. "Pomnik przestawia księcia Mieszka I, jego żonę Dąbrówkę i Bolesława Chrobrego."

Ale piedroli aż głowa boli :) Światowid, mówi Ci to coś? wiesz nie dopieszczony ministrancie , że to co teraz mamy w Polsce, to jest zemsta Bogów naszych praojców? dali Nam jeszcze szansę pod Grunwaldem, rozyebując sukienkowych z krzyżem, potem odpuścili , trzy zabory, dwie wojny światowe i na koniec pokarali Nas PISem :) czas nawrócić się na wiarę Naszych praojców :) Amen.Idźta ofiara zebrana :)

Światowid? Widziałeś ty kiedyś Światowida? Ile on ma twarzy? Podpowiem że cztery. Cztery twarze, patrzące na cztery strony świata. Ten pomnik miał 3 twarze. To gdzie tu masz Światowida? Jak nie chcesz się modlić do ławki to może pomódl się do słupa telefonicznego. Jest cień szansy ze do ciebie przemówi :D

Prędzej ten słup przemówi niż ten twój Bóg wymyślony przez tych w śmiesznych sukienkach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Daglezja niezalogowany
23 lutego 2021r. o 17:28
~~Pożółkła Perowskia napisał(a): Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89[/c
Monia 89 (lat?) cytując klasyka "Ty to stara (_!_) jesteś" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 lutego 2021r. o 19:25
~~Pożółkła Perowskia napisał(a): Cześć panowie


a cześć Monisia :)
temat jak najbardziej odpowiedni ...

bo przecież nikt tu nie założył tematu o ''bogu'' a tam Twój post szybko by wykasowano bo tutejsi ''katole'' :] zapewne w trosce o Twoją macicę szybko by zareagowali..

a więc spokojnie się tu anonsuj :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.