Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Oliwkowozielona Daglezja niezalogowany
23 lutego 2021r. o 13:58
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Horus napisał(a):

zresztą mam układ z Lucyperkiem ...:]


Układ? Z Luckiem? Przecież to największy kłamca i oszust. Wiesz ile są warte są z nim układy?

Ale dołożyłeś teraz do pieca :) niech teraz plantator truskawek Lucek tutaj wpadnie :) powiem Ci bez kozery :) masz przeyebane :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 14:06
~~Oliwkowozielona Daglezja napisał(a): powiem Ci bez kozery :) masz przeyebane :)

To ja cofam tego Lucka. Ja cofam wszystkie Lucki na świecie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 lutego 2021r. o 14:12
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
~~Oliwkowozielona Daglezja napisał(a):
A gdzie jest mój Bóg, na którego byłem gdy Go odsłaniali? do którego się modliłem?,

Nie widzę problemu. Równie dobrze możesz się pomodlić do ławki w parku, skoro pomnik władców Polski uznajesz za Boga. "Pomnik przestawia księcia Mieszka I, jego żonę Dąbrówkę i Bolesława Chrobrego."


widzisz?
nic nie zrozumiałeś ...;)
nasi przodkowie mieli swoich bogów...słowiańskich ...
a ty teraz to sprowadzasz do ''modlenia się do ławki''

mało wiesz zarówno o tej dzisiejszej ''wierze'' i równie mało o tym w co wierzyli nasi pra.pra praojcowie...

już wtedy polityka wzięła górę nad polskością ...
dzisiaj kler jęczy że chrześcijaństwo jest od wieków prześladowane ale jakoś nie przypominają że kiedyś chrześcijańscy ;) władcy gnębili własny lud niezgadzający się na przyjęcie innego ''boga''
nie wspominają że ci ''chrześcijańscy'' władcy swoim przeciwnikom wyłupywali oczy ...że ścinali ich i łamali kołem...
nawet nasi sławni kronikarze już wtedy kłamali usuwając z kart historii pewnego władcę ...
Gall , Długosz już wtedy kłamali łżąc wtedy niczym dzisiejszy pislamski ipe-n...

ale co ty o tym wiesz...hahaha

tak to jednak jest jak się czyta tylko katechizm...;)


Dopisane 23.02.2021r. o godz. 14:12:

~~Oliwkowozielona Daglezja napisał(a):
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Horus napisał(a):


Ale dołożyłeś teraz do pieca :) niech teraz plantator truskawek Lucek tutaj wpadnie :) powiem Ci bez kozery :) masz przeyebane :)


o tym nie pomyślałem ale ...
niedaleko pada jabłko od jabłoni...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Daglezja niezalogowany
23 lutego 2021r. o 14:13
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
~~Oliwkowozielona Daglezja napisał(a):
A gdzie jest mój Bóg, na którego byłem gdy Go odsłaniali? do którego się modliłem?,

Nie widzę problemu. Równie dobrze możesz się pomodlić do ławki w parku, skoro pomnik władców Polski uznajesz za Boga. "Pomnik przestawia księcia Mieszka I, jego żonę Dąbrówkę i Bolesława Chrobrego."

Ale piedroli aż głowa boli :) Światowid, mówi Ci to coś? wiesz nie dopieszczony ministrancie , że to co teraz mamy w Polsce, to jest zemsta Bogów naszych praojców? dali Nam jeszcze szansę pod Grunwaldem, rozyebując sukienkowych z krzyżem, potem odpuścili , trzy zabory, dwie wojny światowe i na koniec pokarali Nas PISem :) czas nawrócić się na wiarę Naszych praojców :) Amen.Idźta ofiara zebrana :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 14:15
Horus napisał(a):
ile to wieków chrześcijaństwo trwało w niewiedzy że takie coś jak ''czyściec'' istnieje?
kto w końcu im to objawił?

wiem ...nie wiesz albo przemilczysz...;)


Niektóre prawdy nie muszą być objawione. Do niektórych można dojść, wychodząc od tych które już znamy. Tak właśnie wyszło z Czyśćcem. Z czasem skojarzono pewne prawdy i wyszło że Czyściec musi istnieć, by konstrukcja się trzymała. Mi tam bez różnicy, czy on jest, czy go nie ma. Liczy się to co dalej. Pamiętam to zawieszenie między światami, zanim się urodziłem. Dawało w kość, ale do przeżycia. O tym też raczej w Biblii nie przeczytasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 14:20
~~Oliwkowozielona Daglezja napisał(a):
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
~~Oliwkowozielona Daglezja napisał(a):
A gdzie jest mój Bóg, na którego byłem gdy Go odsłaniali? do którego się modliłem?,

Nie widzę problemu. Równie dobrze możesz się pomodlić do ławki w parku, skoro pomnik władców Polski uznajesz za Boga. "Pomnik przestawia księcia Mieszka I, jego żonę Dąbrówkę i Bolesława Chrobrego."

Ale piedroli aż głowa boli :) Światowid, mówi Ci to coś? wiesz nie dopieszczony ministrancie , że to co teraz mamy w Polsce, to jest zemsta Bogów naszych praojców? dali Nam jeszcze szansę pod Grunwaldem, rozyebując sukienkowych z krzyżem, potem odpuścili , trzy zabory, dwie wojny światowe i na koniec pokarali Nas PISem :) czas nawrócić się na wiarę Naszych praojców :) Amen.Idźta ofiara zebrana :)

Światowid? Widziałeś ty kiedyś Światowida? Ile on ma twarzy? Podpowiem że cztery. Cztery twarze, patrzące na cztery strony świata. Ten pomnik miał 3 twarze. To gdzie tu masz Światowida? Jak nie chcesz się modlić do ławki to może pomódl się do słupa telefonicznego. Jest cień szansy ze do ciebie przemówi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Daglezja niezalogowany
23 lutego 2021r. o 14:21
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Horus napisał(a):
ile to wieków chrześcijaństwo trwało w niewiedzy że takie coś jak ''czyściec'' istnieje?
kto w końcu im to objawił?

wiem ...nie wiesz albo przemilczysz...;)


Niektóre prawdy nie muszą być objawione. Do niektórych można dojść, wychodząc od tych które już znamy. Tak właśnie wyszło z Czyśćcem. Z czasem skojarzono pewne prawdy i wyszło że Czyściec musi istnieć, by konstrukcja się trzymała. Mi tam bez różnicy, czy on jest, czy go nie ma. Liczy się to co dalej. Pamiętam to zawieszenie między światami, zanim się urodziłem. Dawało w kość, ale do przeżycia. O tym też raczej w Biblii nie przeczytasz.

A co w Bibli przeczytasz? ze kilkunastu naćpanych chodziło od wsi do wsi :) byli tak naćpani, że zwykłą wodę za wino wzięli :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 14:23
Horus napisał(a):

ale co ty o tym wiesz...hahaha


Coś tam wiem. Na tyle, by nie brać za Światowida czegoś, co nim nie jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza