Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ortodonta

~ niezalogowany
15 września 2010r. o 12:33
~ napisał(a):
~Mąka xD napisał(a): Pani Elżbieta Nowak;D Przyjmuje W tym samym budynku w którym jest shimano tylko trzeba tam wchodzić od tyłu i to jest na czwartym piętrze;P Bardzo miła pani. Gorąco polecam;) Sama do niej chodzę;]






juz sie przeniosła na karola miarki polecam




Ma ktoś do niej numer ew. adres?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2010r. o 17:04
~ napisał(a):
~miss napisał(a): Dr Osko nie jest ortodonta.


P. Osko jest czlonkiem miedzynarodowego towarzystwa ortodontów :)
tylko członkiem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4711
#karolina1987993 nieaktywny
15 września 2010r. o 17:23
MOJA BABCIA JEST W TYM NAJLEPSZA A ZĘBA WYRYWA JEDNYM RUCHEM :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
15 września 2010r. o 19:36
Z tego co mi wiadomo to w Bolesławcu nie ma dobrych ortodontów:( mam znajomych którzy chodzili do P. Mączki i do P. na kwiatowe i żadnej sobie nie chwalili:( ja osobiście polecam Pana Cisonia z Legnicy. Mimo tego że nie przyjmuje w Bolesławcu to warto go odwiedzic. Dobry fachowiec i nie jest wcale drogi:) polecam go bo od roku mam założony przez niego aparat i jest ok:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjentka niezalogowany
15 września 2010r. o 19:40
a ja polecam doktor Wiolete Obleszczuk:)
fakt nie ma podpisanej umowy z NFZ, ale jest tak swietnym dentysta :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pilne!!!! niezalogowany
16 września 2010r. o 10:52
Pilnie potrzebuje nr tel do dr Nowak, kom nie odbiera a na zgorzeleckiej juz nie pracuje i zadna z Pan nie potrafila mi podac nowego numeru ani adresu. Jeśli ktoś ma namiary to bardzo prosze o info. z góry dziekuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do "pilne!!!" niezalogowany
16 września 2010r. o 11:04
~pilne!!!! napisał(a): Pilnie potrzebuje nr tel do dr Nowak, kom nie odbiera a na zgorzeleckiej juz nie pracuje i zadna z Pan nie potrafila mi podac nowego numeru ani adresu. Jeśli ktoś ma namiary to bardzo prosze o info. z góry dziekuje

Ktoś wyżej napisał, że przeniosła się na Karola Miarki. Karola Miarki nie jest jakąś szczególnie wielką ulicą, warto się przejść i poszukać, na pewno oznakowała jakoś swój gabinet. Sprawdź na początek w przychodni u Żuka, potem u Carachova- naprzeciw sanepidu, albo w tym żółtym budynku na rogu...Daj znać, jak poszukiwania i w którym miejscu teraz przyjmuje! Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tibisia niezalogowany
16 września 2010r. o 11:12
Doktor Nowak przyjmuje w przychodni doktora Żuka( Karola Miarki 29 A) ,na pierwszym piętrze gabinet nr 7 nr.tel 782-956-206.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza