Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ortodonta

~ niezalogowany
16 września 2010r. o 15:56
~ napisał(a):
~miss napisał(a): Dr Osko nie jest ortodonta.


P. Osko jest czlonkiem miedzynarodowego towarzystwa ortodontów :)

haha.. w towarzystwie to se można kawkę wypić...
mało to takich towarzystw?!tu chyba pisze sama zainteresowana haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~ niezalogowany
16 września 2010r. o 21:39
Polecam dr. Chodakowską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~ niezalogowany
16 września 2010r. o 21:39
Polecam dr. Chodakowską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
738
#axton nieaktywny
16 września 2010r. o 21:42
Dr Osko jest po kursie ortodoncji nie jest ortodonta z wykształcenia kierunkowego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2010r. o 21:44
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~miss napisał(a): Dr Osko nie jest ortodonta.


P. Osko jest czlonkiem miedzynarodowego towarzystwa ortodontów :)

haha.. w towarzystwie to se można kawkę wypić...
mało to takich towarzystw?!tu chyba pisze sama zainteresowana haha


Jestem pacjentka Pani Moniki, a ten post ww jest chyba od zlosliwej konkurencji...przykro czytac.
Sie doinformuj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2010r. o 0:35
~ napisał(a):
~ napisał(a): BOŻE OŚKO!
TAM TRZEBA IŚC Z WORKIEM PIENIEDZY:O
a robi tak jak inni ,słynie tylko z nazwiska:/



A ja znam wyniki pracy p. Osko i sa rewelacyjne! A tak na marginesie to tanie mieso psy jedza.. albo jakosc, albo niska cena

nie zgadzam sie z toba ze psy tanie mieso jedza,mam psa i moj pies taniego miesa nie je!!!!!!takze nie pisz bzdur!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2010r. o 9:41
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): BOŻE OŚKO!
TAM TRZEBA IŚC Z WORKIEM PIENIEDZY:O
a robi tak jak inni ,słynie tylko z nazwiska:/



A ja znam wyniki pracy p. Osko i sa rewelacyjne! A tak na marginesie to tanie mieso psy jedza.. albo jakosc, albo niska cena

nie zgadzam sie z toba ze psy tanie mieso jedza,mam psa i moj pies taniego miesa nie je!!!!!!takze nie pisz bzdur!!


A ty sie dokształć z powiedzeń w j. polskim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
738
#axton nieaktywny
18 września 2010r. o 14:46
Pani Monika jest bardzo sympatyczna osoba i na pewno robi swoja prace starannie z tym ze nie jest klasycznie wykształconym ortodonta i chyba nie podejrzewam żeby komus komunikowała że jest. Specjalizacji takiej nie posiada co nie zmienia faktu że sporo potrafi i pomoc raczej pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.