Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ortodonta

~ niezalogowany
26 stycznia 2011r. o 19:41
zarejstrowałam córkę na wstępną ocenę wady zgryzu do pani Mączki na kase chorych, czy ktoś może napisac jakieś pozytywy? bo po tym co przeczytałam to aż się boję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boleslawianka niezalogowany
26 stycznia 2011r. o 20:02
pani Mączki nie polecam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~v niezalogowany
26 stycznia 2011r. o 21:10
~ napisał(a): zarejstrowałam córkę na wstępną ocenę wady zgryzu do pani Mączki na kase chorych, czy ktoś może napisac jakieś pozytywy? bo po tym co przeczytałam to aż się boję




Proszę iść na poradę do dr. Nowak z tego co wiem porada u tej Pani jest darmowa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2011r. o 21:11
czy ktoś może coś więcej o pani Mączce naświetlic? źle ,źle ale dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~v niezalogowany
26 stycznia 2011r. o 21:19
Ja osobiście chodzę do dr Nowak i ja polecam :)
O pani dr, Mączce tylko słyszałam ,że źle prostuje zęby .A ostatnio znajoma która nosi drugi raz aparat (pierwszy zakładany u dr,Mączki)mówiła ,że wyrwała jej 4 ,żeby zrobić miejsce na pozostałe zęby >Wszystko byłoby ok ,ale teraz wyrosły jej ósemki i zęby znów się wykrzywiły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5384
#QSTON nieaktywny
2 marca 2011r. o 21:12
ja byłam z córką 2 raz u gr mączki i za pierwszym razem tylko mi się wydawało że jest arogancka i nieuprzejma, ale za drugim razem jak przy dziecku powiedziała że te TRUPY mleczaki trzeba wszystkie wyrwać to aż zbladłam, córka się rozpłakała ze strachu...a ja zbladłam, potem palcami wyłamała jej ruszjacy się sporo mleczak i na pisk córki powiedziała do 9 latki: a co wolałabyś żeby cie mama w nocy do szpitala zawiozła jak byś się zaksztusiła zębem? powiedziała mi że za 3 tyg zarejestruje mnie na aparat ale do tego czasu trzeba wyrwać mleczaki. powiedziałam że na razie dziekuję i jeszcze skonsultuje to wyrywanie z innym lekarzem, bo dla mnie to conajmniej dziwne, więc pani dr mączka powiedziała: no jak pani uważa. i koniec więcej tam nie pójdę. lekarz który przyjmuje dzieci straszy je trupami? paranoja jakaś. zarejstrowałqam się na pierwszą bezpłatną wizytę do pani dr nowak i zobaczę o ona powie. może i trzeba usunąć te mleczaki do aparatu ale może można zaczekac az same wypadną...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
2 marca 2011r. o 21:23
a może ktoś podać jakieś namiary do doktor Nowak. wybierałam się na wizytę do Mączki ale aż się boję bo też z 9 latką

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3933
#claryssa nieaktywny
2 marca 2011r. o 21:32
dr Nowak przyjmuje w przychodni Fons Vitae ul Karola Miarki 29
nr telefonu 782-956-206.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.