Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

2900
#falco nieaktywny
1 listopada 2018r. o 16:50
tak hibiskusku vel ...;)
mój Ojciec klękał bo był wierzący i mundur mu w tym nie przeszkadzał ...
ja też klękałem bo kiedyś ufałem że KK to ''wartość''
mając dwadzieścia ,dwadzieścia trzy lata zrozumiałem że KK w wydaniu instytucjonalnym do mnie nie przemawia ...
utwierdził mnie w tym niejaki Bober ...
zrzuciłem więc balast i jest mi teraz nadzwyczaj lekko ale czy ty do tego kiedyś dojrzejesz?...wątpię bo jesteś za bardzo ograniczony czego przykład powyżej ...

nie zalogujesz się bo wstyd i no i ten kolejny brak argumentacji stąd ''wycieczki'' osobiste ...:]

wyłazi z ciebie nie tylko kmiot ale i idio.ta ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 listopada 2018r. o 18:07
Nie tylko mundur mu nie przeszkadzał, ale i studia. Można więc śmiało założyć, że był mądrzejszy od ciebie. I wierzył. A nie sądze, by człowiek po studiach mający jakiś tam zmysł obserwacji i umiejętność analizowania rzeczywistości, nie widział wad krk.

Tobie po prostu nie chciało się chodzić na msze, tak samo, jak nie chciało ci się uczyć. No i jak ojciec zmarł w 92 r., to mogłeś całkowicie olać sprawę, bo nikt nad tobą nie stał. : )

Tak się robi psychoanalizę, janusz. HAHAHAHAHAH

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiała Śnieguliczka niezalogowany
1 listopada 2018r. o 18:38
przypominamy urzędnikom komisji, że zgodnie z polskim prawem „kto wbrew ciążącemu na nim obowiązkowi, nie udostępnia informacji publicznej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”

https://pikio.pl/katastrofa-smolenska-komisja/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 listopada 2018r. o 18:52
skorn napisał(a): Nie tylko mundur mu nie przeszkadzał, ale i studia. Można więc śmiało założyć, że był mądrzejszy od ciebie. I wierzył. A nie sądze, by człowiek po studiach mający jakiś tam zmysł obserwacji i umiejętność analizowania rzeczywistości, nie widział wad krk.

Tobie po prostu nie chciało się chodzić na msze, tak samo, jak nie chciało ci się uczyć. No i jak ojciec zmarł w 92 r., to mogłeś całkowicie olać sprawę, bo nikt nad tobą nie stał. : )

Tak się robi psychoanalizę, janusz. HAHAHAHAHAH


piszesz moją biografię ? :]
ale fajnie że aż tak się dla mnie poświęcasz ...
no,no..znasz datę śmierci mojego Ojca ,piszesz o nim nawet pozytywnie a nie tak dawno ubliżałeś mu jak innym jemu podobnym mających to nieszczęście służyć w tamtych ,niepewnych czasach...
czy mnie nie chciało się chodzić na msze czy też uczyć to już jednak twoja forumowa fantastyka której przynajmniej teraz nie będę prostował ...
wolę czytać kolejne twoje ''psychoanalizy'':]

''magistrze'' pawełku ...
nie bierz się za psychoanalizę czyjąś bo może się okazać że twoją już ktoś inny mnie przedstawił a wtedy może być ci cholernie głupio ...;)

twój fart że ja nie łamię danego nawet przed laty słowa ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Popielata Diaskia niezalogowany
1 listopada 2018r. o 19:05
Falko to komuch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiała Śnieguliczka niezalogowany
1 listopada 2018r. o 19:13
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jaroslaw-kaczynski-odwiedzil-grob-matki-1-listopada/msr0kww.amp


pisowiec boi się wpier..u
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Tojeść niezalogowany
1 listopada 2018r. o 21:18


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnawy Pomidor niezalogowany
2 listopada 2018r. o 7:53
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/energetyka-do-modernizacji-bedziemy-miec-najdrozsza-energie-w-europie,880528.html


pis obiecał drogi i będzie drogi prąd. PiS obiecał podwyżki i będzie podwyżka benzyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego