Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Palnął jak Stasik
~~Jaskrawozielony Grab niezalogowany
25 września 2018r. o 20:14
Teza , że Teatr został wyremontowany dzięki pieniądzom z rewitalizacji miasta jest kłamstwem. Koszt remontu to 6 900 000 z groszami. Miasto z rewitalizacji (pośrednio ) dało 50 000. Milion był z UE. Reszta to środki powiatu (oczywiście także kredyty itd. ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
25 września 2018r. o 20:17
Bernard napisał(a):
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):

Miałem zaproszenie na występ dzieci z Ocic, który przygotowywała ........ Aneta Ćwieluch. Słyszałem, że wypadł rewelacyjnie.


Widocznie pan starosta nie wie, że instruktorzy MDK nie raz pracowali na wsiach i realizowali tam ciekawe projekty : )


Co się nie odezwiesz to strzał w kolano. W ostatnim wywiadzie Stasik mówił o zajęciach prowadzonych przez instruktorów MDK poza terenem Bolesławca.


Ale że kolanka cię bolą?


Mnie kolanka nie. Ale Ciecie po tym popisie ignorancji powinna solidnie boleć głowa. Już dawno takiej wtopy nie zal9iczyłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 września 2018r. o 20:40
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Śliwkowy Sumak napisał(a):

Miałem zaproszenie na występ dzieci z Ocic, który przygotowywała ........ Aneta Ćwieluch. Słyszałem, że wypadł rewelacyjnie.


Widocznie pan starosta nie wie, że instruktorzy MDK nie raz pracowali na wsiach i realizowali tam ciekawe projekty : )


Co się nie odezwiesz to strzał w kolano. W ostatnim wywiadzie Stasik mówił o zajęciach prowadzonych przez instruktorów MDK poza terenem Bolesławca.


Ale że kolanka cię bolą?


Mnie kolanka nie. Ale Ciecie po tym popisie ignorancji powinna solidnie boleć głowa. Już dawno takiej wtopy nie zal9iczyłeś.


Mówisz o popisie ignorancji pana starosty?
Pewnie powinna mnie boleć głowa, ale poczułem jedynie smutek.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Rogownica niezalogowany
25 września 2018r. o 20:56
Starosta niech zadba o dojazd dzieci ze wsi do szkoły do Bolesławca.Od czego jest PKS.Wtedy dzieci z okolicznych miejscowości dojadą także na zajęcia do prawdziwego teatru.To zupełnie inna bajka niż zajęcia w jakiejś świetlicy na wsi.Młodzi to rozumieją Obecny wiekowy starosta może już tego nie rozumieć.Tym dzieciom ogranicza się dostep do kultury i zajęcia choćby teatralne na wsi w swietlicy niczego tu nie zmienią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Aksamitka niezalogowany
25 września 2018r. o 21:47
To wsparcie dla ugrupowania z którego samemu się startuje, czy zwykłe szukanie dziury?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Irezyna niezalogowany
25 września 2018r. o 21:52
kurde a o kopalni miedzi nic nie powiedzial ? PełO zawsze to wtracalo w batalii o koryto..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Stokrotka niezalogowany
25 września 2018r. o 22:12
najlepszy teatr i cyrk jest na wiejskiej ,aaaai w bolcu przed wyborami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 września 2018r. o 22:51
Stasiki i etatowe członki muszą odejść.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza