Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PanM

~~Kradniemy wszystko niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 19:53
Polska złodziejami stoi . Od polityków po wsiowych Cowboi . Jedni kradną bo im na dobrobycie zależy a inni bo się im po prostu należy. Polak patriota po śmietnisku się miota. Jak wszystko ukradniemy to bogaci będziemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nur fur weis niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 14:55
Tylko szczepieni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2021r. o 15:59
Po wpisie Horusa o tym że żaliłem się Panu M sugerującym że byłem w Solidarności dla grantów bo on wie od Pana M że żaliłem się jemu że nawet mieszkania mi nie dali .
Panie M - Przemku takie słowa padły , wiem po wielu wpisach Horusa że zdałeś jemu pełną relację z naszego spotkania .

Horus napisał --- "przecież żaliłeś się PanuM że ''nawet mieszkania mi nie dali''
no widzisz?...a taki Gwiazda przesiedział około 350 dni i żądał 2 000 000 zł
a tu du-pa...wyceniono to jego ''siedzenie'' 400 tyś.
a ty tu śmiesz pisać że ''mu się należało''?
to pokazuje że nie idee były dla takich jak ty ważne tylko ''granty''

Wiem że wielu więźniów politycznych wystąpiło do sądów o odszkodowania , ten podły oszczerca Horus znalazł powód aby przy tej okazji w bezczelny sposób wykorzystać Twoje informacje jakie jemu przekazałeś o mnie .
Oszczerca Horus tym razem posunął się zbyt daleko , wracam do tematu Panie M .
Przypomnę , temat dotyczył naszego startu w dorosłe życie , opowiedziałeś mi o swoim ja o swoim , o moich kłopotach z dojazdem do Wizowa z Ocic i szansie jaką dawało mi kierownictwo wydziału po spełnieniu warunku .
Był to rok 1976 , zakład wykupił jedną klatkę w bloku na Parkowej , ogłosił aby pracownicy młode małżeństwa o trudnych warunkach mieszkaniowych złożyli podania które zostaną rozpatrzone przez kolektyw zakładowy .
Kolektyw - kierownicy wydziałów - przedstawiciele zakładowej PZPR i związku CRZZ .
Kierownik mojego wydziału poinformował mnie że mam duże szanse , ja poinformowałem kierownika że czekam z niecierpliwością , zbliża się zima a ja do pracy dojeżdżam motorem codziennie 18 km .
Tuż przed zebraniem komisji kierownik wrócił do warunku jakim było wstąpienie do PZPR , odmówiłem , mieszkania nie dostałem .

Horus ktoś napisał - szmatą się urodziłeś i szmatą zdechniesz , coś w tym jest .
Panie M , spełniłeś prośbę Horusa , doszło do naszego spotkania z jego inicjatywy jak mi powiedziałeś , zdałeś jemu
relacje , ten oszczerca manipulując faktami co jakiś czas do tego wraca , to nie moim kolegą byłeś i nie jesteś .
Swojemu koledze opowiadałeś o mnie a mnie o nim , o problemach z płacą za prace jaką u Ciebie wykonał , ociągał się miesiącami z wystawieniem faktury abyś mógł odliczyć koszty od podatku .
W końcu wystawił na kobietę o jego nazwisku ale nie imieniu jego żony , na konto tej kobiety przelałeś pieniądze za jego
pracę , to jest ten opis fałszywego kolegi , wróciłeś do pisania , atakowania , otrzymujesz to na co zasługujecie obydwaj ,
podli mali ludzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ignorant niezalogowany
17 grudnia 2021r. o 16:22
Panie Lucjanie niech pan się nie przejmuje biorąc do siebie osobiste wywody Horusa ,
znam Fra…j…ra , i wiem gdzie udał się kapucha oskarżyć Śp .Piotra ,
Przeanalizują wywody zakazane w stosunku do pańskiej osoby , obróci się ostrze .
Wszystkie wpisy można spokojnie podpiąć pod mobbing , d@pi…lą ,przestanie pajacować.
A PanM tyle samo warty , na czarnucha płytki mu położył Horus omijając fiskusa ,
kozakuje jak by wiecznie podatki płacił .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2021r. o 16:25
Nie chciałem do tego wracać , ale co za dużo to nie zdrowo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 grudnia 2021r. o 16:58
~~Ignorant napisał(a): na czarnucha płytki mu położył Horus omijając fiskusa

kapitalista!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 grudnia 2021r. o 17:05
mam ciekawsze rzeczy dzisiaj w domu ale co zrobić kiedy dzwoni kolega i pyta czy to czytam ?
przeczytałem i odpowiem kmiocie fantasto...;D
po pierwsze PanM w żadnej z naszych rozmów słowem nie wspomniał o tych twoich żalach że nie dostałeś mieszkania...ja i forum dowiedziało się o tym po jednym z wpisów PanaM zamieszczonego w temacie ...
więc oszołomie gdzie tu moja ''bezczelność''? ;D
więc łżesz tu jak ''bura suka'' podobnie jak łżesz że to spotkanie było z mojej inicjatywy...
wystarczy to że to ty o nie ja zabiegałem o numer telefonu i to ty dzwoniłeś nie ja...


kolejne łgarstwo z twojej strony dotyczy jakichś problemów z ''płacą i fakturą''
jaką to znowu kobietę mieszasz w te swoje brednie?
myślę że ten ''fakt'' powinien skomentować sam PanM ale czy to zrobi ?...nie wiem ...

podsumowując ...próbujesz ''gryźć'' ale przypominasz bezzębnego kundla więc pozostaje ci co?
twoje ulubione określenie zacytuję ...
możesz sobie tylko ''poszczekać'' ;D

a do ''ignoranta''
skoro wiesz ''frajerze '' ;D gdzie się udałem to napisz a nie tu świrujesz coś ''wiedzącego''
ja ci powiem tyle ...
wiesz tyle samo o mnie ile ja położyłem płytek u PanaM ...;D
może i to PanM skomentuje...

mobbing?... kpisz ze samego siebie a straszyć ''obracającym się ostrzem '' to możesz dzieci ...
ja mam tu tyle wpisów lucusia ad personam w moim kierunku że ten twój domniemany mobbing to pikuś...:D

chcesz jakiś przykład? hahaha
wracajcie do nor a jak już wyłazicie to piszcie prawdę a nie jakieś ''pierdy'' :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Ligustr niezalogowany
17 grudnia 2021r. o 17:07
skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ignorant napisał(a): na czarnucha płytki mu położył Horus omijając fiskusa

kapitalista!

Paweł tatuś jeszcze za kółkiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.