Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PanM

~~ZK Polska niezalogowany
17 grudnia 2021r. o 18:07
Qrna jak przekupki ,3 dziadersów i 1 cnotliwy stary kawaler .Idźcie sobie na priva .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 grudnia 2021r. o 18:45
skorn napisał(a): Jaka samotność? Kto się żali? Wklejaj, tylko licz się z konsekwencjami.

To ty jesteś samotny, do tego stopnia, że przesiadujesz tu całymi dniami, szukając towarzystwa albo zaczepki. ; )


jakimi konsekwencjami ?
nie ma tam adresów, nie ma nazwisk ...są tam tylko żale jakiegoś skorna...;D
a kim jest jakiś skorn? ;D

ale popatrz teraz na to co sam pisałeś i sam powielałeś a co ja mam zapisane w moim ukochanym ipeenku...;D
przypomnieć ci łajzo jak wyzywałeś mnie tu od ''pedałów'' czy ''zoofilów''?
a może to gdzie określiłeś mnie wręcz ''nekrofilem'' ;D
liczyłeś się wtedy głąbie z konsekwencjami? ;D
więc co tu teraz jęczysz?
widzisz głombie jak ma się ta twoja ''mądrość''?
więc nie strasz nie strasz bo się ...wiesz...;D
skąd nagle straszenie ''konsekwencjami?
czyżby naszki zafalowały że twoje wręcz ''kryształowe ego '' poszło w pis...u...?
a posta wrzucę jak sam to uznam za stosowne...:D ty możesz tylko cierpliwie na to czekać...

bredzisz ułomku o tym siedzeniu całymi dniami ...
bo wystarczy policzyć posty a siedzę bo po urazie jakiego doznałem jeszcze jakiś czas nie będę pracował ...

ale npiszę ci coś byś miał się nad czym ''rozczulać'' :D
okres świąteczny za pasem a w związku z tym przed chwilą zalałem wywarem pucharki z mięskiem przygotowanym na galaretki ...
a w domu już zapachy z pieczonych placków na miodownik...
żałuj kmiotku że nie czujesz...

a ty ? co u ciebie?
kanapki z paprykarzem szczecińskim? ;D





Dopisane 17.12.2021r. o godz. 18:37:

~~ZK Polska napisał(a): Qrna jak przekupki ,3 dziadersów i 1 cnotliwy stary kawaler .Idźcie sobie na priva .


''cnotliwy '' już nigdy nie wbije mi się na priv ...hahaha

ja ''dziaders''?
niech będzie ...;)


Dopisane 17.12.2021r. o godz. 18:45:

M21W2 napisał(a): Horusie , ty podły kłamco , obarczasz teraz winą PanaM , że to on coś napisał o mieszkaniu na forum , zaraz niedługo po moim spotkaniu u Pana M sam się zdemaskowałeś pisząc to o czym rozmawiałem z Panem M i jaką legitymację jemu
pokazałem .

Pan M miał mnie zaprosić do siebie a Ty miałeś się pojawić bez wyjawienia kim jesteś , mimo wszystko bardziej dla mnie jest wiarygodny Pan M jak Ty podły oszczerco .

Dopisane 17.12.2021r. o godz. 17:58:P.S - Pan M nie znał Twojego adresu , podał po sprawdzeniu w laptopie na jaki adres i na kogo zrobił przelew za prace jakie u niego wykonałeś , Ty sam tu pisałeś że nie masz żadnego konta .


jaką znowu legitymację???
człowieku ...opanuj się
nic nie wiem o jakiejś legitymacji ...;D
wyjaśnijcie to sobie telefonicznie bo jak widzę sam zainteresowany chociaż na bank śledzi temat ,jednak milczy ...
jedyna !!!! prawda jaką tu kmiocie napisałeś to fakt że na początku nie miałeś wiedzieć z kim rozmawiasz ...
wszystko się zmieniło kiedy do mnie sam zadzwoniłeś mówiąc że chcesz przejechać do PanM
wtedy już wiedziałeś z kim będziesz rozmawiać...

a teraz snuj kolejne swoje fantazje o swojej nieskazitelności ...;D
ja wracam do kuchni i muzyczki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2021r. o 18:50
Horusie , biedaku , przez upadek straciłeś pamięć , współczuję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qaz niezalogowany
17 grudnia 2021r. o 19:44
Myślę że to nie przejdzie . Po tym co pisze Horus nikt nie będzie się chciał spotkać z kimś o naleciałościach ,,esbeckich''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
17 grudnia 2021r. o 20:15
~~ZK Polska napisał(a): Qrna jak przekupki ,3 dziadersów i 1 cnotliwy stary kawaler .Idźcie sobie na priva .


Już nie pójdą i tu swoje żale wylewają !Khłe khłe khłe .:D
HORUS,ponoć nikogo nie obrażasz ?A tu proszę.
Bez odbioru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 grudnia 2021r. o 23:58
Horus napisał(a): ale popatrz teraz na to co sam pisałeś i sam powielałeś a co ja mam zapisane w moim ukochanym ipeenku...;D
przypomnieć ci łajzo jak wyzywałeś mnie tu od ''pedałów'' czy ''zoofilów''?
a może to gdzie określiłeś mnie wręcz ''nekrofilem'' ;D


kogo? falco?

a kim jest jakiś falco ; )





<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 grudnia 2021r. o 7:54
kim jest falco?
kimś na tyle ważnym dla ciebie że poświęcasz mu sporo czasu latając za nim jak kot z pęcherzem ...

i kto tu szuka zaczepi ?
kto tu jest na tyle samotny że szuka i węszy ?

''konsekwencje''? ;D
co? postraszysz mnie prokuratorem jak to robiłes pod adresem swojego przyjaciela z sąsiedztwa? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Luzak niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 9:12
Horus napisał(a): kim jest falco?
kimś na tyle ważnym dla ciebie że poświęcasz mu sporo czasu latając za nim jak kot z pęcherzem ...

i kto tu szuka zaczepi ?
kto tu jest na tyle samotny że szuka i węszy ?

''konsekwencje''? ;D
co? postraszysz mnie prokuratorem jak to robiłes pod adresem swojego przyjaciela z sąsiedztwa? ;D


Nie denerwuj się Lenin i pisz poprawnie ,
„ i kto tu szuka zaczepi ?”
Lepiej spokojnie pisz a dokładnie
„ zaczepki „
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.